Americký ninja 4

• USA American Ninja 4: The Annihilation (více)

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a na jejich záchranu jsou vysláni Sean Davidson a Carl Brackston, dva speciální agenti ostří jako břitva. Seskočí padákem, uniknou psychotickému šéfovi bezpečnosti emírovy pevnosti a bývalému britskému vojákovi Mulgrewovi, ani jim se však nepodaří misi dokončit a jsou zajati. Odpovědná místa se obrátí na mistra bojových umění Joea Armstronga, který pracuje pro mírové sbory. Ten přijme jejich žádost s ohledem na svého zajatého přítele a vydá se do akce. Vyhledá vůdce místních rebelů a přesvědčí ho k předstíranému útoku na emírovu pevnost. Ten odpoutá pozornost bezpečnostních sil a Armstrong pronikne do pevnosti. Rozpoutá se rozhodující bitva, z níž může vzejít pouze jediný vítěz. (oficiální text distributora)

Ellmariachi

No přiznat si to člověk musí. Fakt nad moje chápání, co mě mohlo připadat skvělý - dnes už vypadá směšně. MD a DB v jednom filmu bylo pro mě jako prcka super. Slabost pro MD mi vydržela dodnes. Hlava ví, ale srdci neporučíš. Takže tenhle pro mě sympaťák bude mít u mě místo vždy. Film je rozdělen na dvě části. Nic moc neříkající a zbytečná první půlka s Bradleym a ta hlavní s Michaelem. Souboje z dnešního pohledu směšné a pitomé. Příběh idiotskej. Scénář...ale no tak... Jenže i tak. Já těch 50 prostě vytáhnout musím. ()

MikO_NR_1909

Volovina na n-tú. Zaujímalo by ma, z kadiaľ berú protagonisti toľko rovnakého oblečenia a či sa v tom vedre potia ostošesť. Najviac fascinuje motivácia jednotlivcov. Ani pre bojové umenie nepostačujúce a sekvenčne silno amatérske. ()

speedy3 odpad!

Na jedničce jsem dost ujížděl, čtvrtý díl je natolik otřesný, že si to snad ani Dudikoff s Bradleym nezaslouží... ()

kaylin

Snímek je natočen v podstatě jako tribut postavě Michaela Dudikoffa, která byla hlavním hrdinou prvního a druhého dílu, což je taky to jediné, proč stojí za to dát filmu nějaké body k dobru. Příběh je hloupý, postavy jsou hloupé, a co se týká akce, tak ani ta není na nějak moc dobré úrovni. Zatím nejhorší díl série. ()

humanbeing

Asi dvakrát lepší než předchozí zásek Amerického ninji. Cannon napravoval vše co mohl, aby sérii zachránil: je tu lepší výprava, mnohem lepší, sadistický, záporák, hodně soubojů s ninji a nakonec, asi v půli filmu, návrat Joe Armstronga (Dudikoff), možná nejlepšího filmového ninji filmové historie. "Hloupé" je to pořád, ale to je prostě součást kouzla téhle série, která existuje jen proto, aby se člověk mohl podívat na opravdu zábavný akčňák s hromadou ninjů a mohl při tom vypnout mozek. Čtvrtý díl rozhodně špatný není. Pokud vás tedy zhrozilo místní hodnocení, a přemýšlíte, zda jít do takhle špatně hodnoceného filmu, na vašem místě bych mu šanci dal. Akce je víceméně slušná - s nástupem Dudikoffa více než to -, odehrává se to v zajímavém prostředí a hrdinové mají pořádnou motivaci k poslání co nejvíce ninjů zpátky do Japonska: hrozí popravení amerického komanda. ()

Phos4rus odpad!

"Acko" v amaterskem filmu. "Zetko" v celovecernich filmech. Snad uz je to posledni pokracovani...doufaaam{i kdyz, u ceho si ma clovek odpocinout a pobavit se?, kdyz ne u Dudikoffa] ()

AD P

Nuž táto moja vhska bola už teda dosť zaprášená... Bolo načase ju "očistiť". Samozrejme tu pri hodnotení nehrá hlavnú úlohu kvalita, ale čisto NOSTALGIA ! A tá je teda veľmi SILNÁ ! ()

c.tucker odpad!

Totální zlo! Děj je velmi, ale velmi špatný a nedávající smysl. Vše zmatené a spletené bez ladu a skladu. Akční scény ještě horší než v trojce (což je div), přišli hanebně sestříhané, čímž byli nepřehledné. A chyběl mi tu Steve James. ()

otík

Michael Dudikoff se naposled vrátil jako ninja, aby zachránil svého přítele, dalšího ninju, Davida Bradleyho, ze spárů maniakálního teroristy a jednoho Američana, který neměl rád Američany. Totálně uvalený akční film, na kterém není snad nic dobrého. Bradley měl sice hezké tělo a Dudikoff si zase pěkně zakopal, ale jinak je zde jedna hloupá scéna za druhou, zcela nevěřitelné chování hrdinů a naprosto ubohý scénář. ()

Ravi odpad!

V rámci odpadu jsou i horší filmy, ale v rámci jedné hvězdy ne. Záchrana hrdiny prvních dvou ninjů se vším všudy a ještě míň. ()

JohnSmith odpad!

Canon vsadil vše do čtvrtého ninji a povolal jak Dudikoffa tak Bradleye. Takže jeden zachraňuje elitní oddíl a druhý zachraňuje toho co zachraňuje elitní oddíl. Opravdu neskutečně špatné, ouvej. ()

BloodMax odpad!

Sakra kolikátý je to díl? Není to už seriál? No u třetího dílu jsem to přestal počítat, ale čtyřka z těch všech filmů byla nejtrapnější..... ()