Atraktivní Elizabeth Canterbury je jako obhájkyně ochotna porušit i zákon, jen aby dokázala nevinu svého klienta.Ten se údajně vloupal do domu manželů Jasperových, unesl a zabil jejich syna. Jenže na těle oběti se našla stará zranění, která dokazují zneužívání a bití chlapce ... (oficiální text distributora)

prome

Nemastné a neslané, ale na vyplnění sobotního poledne to stačí. Hlavně když člověk nechce přemýšlet. ()

MJMilan odpad!

Hystericky zběsilá ženská pobíhající od soudu k soudu a léčíc si svůj komplex méněcennosti. Na tohle se nedá dívat. ()

neneka

Škoda, že se Foxu do další série nechtělo a zůstalo jen při té první... Líbilo se mi to moc a Julianně Margulies role právničky, která zápasí sama se sebou a svými traumaty a minulostí (a po svém), vyloženě sedla. Je chytrá, nekompromisní, ale taky hodně lidská. Takže škoda, Foxi, škoda... ()

Beagle

Trochu nechápu to přísné hodnocení. Je to docela sympatický seriál ze soudního prostředí a Julianna Marguelies (moje oblíbená sestra Hathawayová z ER) s Benem Shenkmanem (Andělé v Americe) taky ostudu nedělají. Mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()