Hank a Mike

• slovenský

Hank a Mike

Komedie

Kanada / USA, 2008, 86 min

22.12.08 - Tak včera jsem dala králíkům znovu šanci. Zvedám o jednu a půl hvězdy. To je tak zvláštní. Film je stále stejný a já jako bych viděla něco jiného....nebo že bych se změnila? No rozhodně mi nebyla zima jako tehdy v kině ,válela jsem se na gaučíku a popíjela Gambáček a hoši ,tedy pardon králíčci ,mi byli nějak mnohem více blíž..... 10.10.08 - A jí se tak nechtělo....nakonec se vyhecovala a šla. Šla na Hanka a Mika. No měla prostě zůstat doma a dívat se pod dekou na gauči na TV ,protože by bývala udělala líp. Už po třičvrtěhodině vážně rozmýšlela ,že opustí kinosál ,kde tedy byla pekelná zima a tahle komedie opravdu rozehřát nedokázala. Škoda , že mé našeptávání nechodit nebrala vážně, když se dívala před filmem na zdejší hodnocení. Hlavně to Superperovo.(22.12.2008)

nejlepswi pisen o lasce:laska je jak mezimestka dalnice, dostane vas z místa na místo , ale nekdy je zaneradena od prejetejch myvalu.... laska je jako popelář ,hromadi zbytecne svinstvo a pachne shnilotinou(14.11.2008)

Velikonocni kralicci a pankaci?? Kurva, co to je? Zkuste a budete se ruzove bavit ;)(7.7.2008)

Pár dobrých scén a králičí kostýmy dobrý film samy neudělají... 5/10(3.10.2008)

Tak tohle me fakt hodne prijemne prekvapilo. Cely se to tvari jak typicky nezazivny nezavisly komedio drama, jenze omyl, tohle je naprosto brutalni komedie. Jiste, je tu par kokotin, ktery clovek proste musi prejit, velka firma se stara jen o to, aby lidi dostali o Velikonocich az do bytu vajicko, zadny prachy za to nebere a zamestnanci se do bytu dostavaj jak lupici. Zaroven je dalsi firma, ktera provozuje sponzorovany sebevrazdy, pokud nekdo netusi, co to je, tak si predstavte typka, co vyskoci z panelaku a ma za prdel privazanou reklamu. No ale tohle neni nic oproti tomu, ze se musi prekousnout fakt, ze hlavni dvojka a nejen oni chodi v obleku zajice celej rok, nejspis se neprevlikaj, v oblecich spi, v oblecich se sprchujou a jejich spodary bych teda fakt nechtel videt. Tohle je vlastne to, cim se film lisi od jinejch podobnejch komedii. Jinak je to klasicka historka o dvou nejlepsich kamosich, jeden slusnak, co cvici, odvadi perfektni "praci" a dostal cenu zlatyho vejce. Druhej vecne nality, zkoureny a chlastajici pako, kterej obtahne kazdou, co potka, mluvi sproste a je to lempl. Pribeh neni nijak zvlast podstatnej, o nic moc tu nejde, proste jen jak se hlavni dvojka protlouka zivotem, jenze to je fakt perfektne svizne natoceny, paradni hudba, o fuckovani neni nouze a neustale je prival nejakejch foru, vtipnejch scenek nebo hlasek. A prekvapive to ani moc nevyuziva ty kostymy zajicu, nikomu to totiz neprijde divny. I kdyz to ma par hluchsich mist, tech 5* dam.(11.8.2009)

• - Úvodní titulky se objeví až po dvaadvacetiminutovém intru. (Pepinec)

• - Natáčení filmu začalo 1.2.2007 v opuštěném skladišti společnosti Canadian Tire ve městě Toronto. (Riker)

• - Film vyhrál kategorii "nejlepší komedie" na filmovém festivalu "Seattle True Independent Film Festival" v roce 2008. (Riker)