Hank a Mike

• slovenský

Hank a Mike

Komedie

Kanada / USA, 2008, 86 min

Velikonocni kralicci a pankaci?? Kurva, co to je? Zkuste a budete se ruzove bavit ;)(7.7.2008)

Sice se nejednalo o dokonalost samu. Největší problém filmu tkví asi v nakousnutí a nedotažení několika příběhů, které se buď nakousávat neměly, viz. soused s toasterem, bezdomovec s melounem a záporák v baru, a nebo se měly dopovědět. Na druhou stranu mi přijde zcestnstné, jak tvrdil/a jistý/á recenzent/ka na Aktuálně, že je film příliš zahleděný do samotných králíků, ze kterých má vyplývat jediná komedialita. Ano, je faktem, že v prvních chvílích se smějete zejména tomu, že to co se děje na obrazovce provádí chlápci v komických kostýmech, ale myslím, že po pár minutách to začnete brát jako fakt a smějete se už jen tak. Protože Hank a Mike jsou vtipní, film je vtipný. Druhý problém, pro někoho, mohu spatřovat v poselství filmu. Dosti nepokrytě totiž říká, že pokud je někdo svině, chovejte se k němu svinsky a pěkně s ním zatopte. S touto myšlenkou souhlasit nemohu, na druhou stranu k cynismu hlavních hrdinů prostě patří. Hank a Mike jsou svéráznou komedií, která má jistě své klady a zápory, která také nemusí sednout každému, na druhou stranu... Mně se to líbilo! A basta.(2.8.2008)

Prvních pár minut jsem byla docela zděšená, jakým způsobem je film natočen .. nevyhovoval mi - jak kamera, tak střih, různé filtry, vše to na mě působilo příliš lacině a okatě. Když tohle ale opomenu, na druhou stranu příběh sám o sobě je výborný, netradiční, tolik originální .. ve scéně, kdy se rozzlobená holčička zpovídá moderátorovi TV, tak jsem vybouchla smíchy.(28.10.2008)

• Vessper

Na nezávislé filmy, ketré dávají na ČT se vždy rád podívám, avšak tohle bylo už trochu moc. Vtipné mi to moc nepřišlo, příběh sice originální ale dost prostoduchý a ne moc atraktivní. Hlavní hrdinové se mi taky moc nelíbili a celé mě to nijak moc nebavilo. Nejelpší na celém snímku byly soundtracky, které mi zase naopak přisly velice povedené.(20.7.2011)

Zábavný příběh...sprostých a sarkastických velikonočních zajíčků :-)(25.11.2008)