Matýsek (TV seriál)

Louie

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2007, 78x6 min

Frederic Mege

Tohle moje dvouletá kopie miluje a mně se velmi líbí pro nenásilné vedení k aktivitě místo pasivního zírání na televizi. Vkusné a kvalitní.(16.12.2016)

Seriál pro nejmenší, který na ploše cca šestiminutových epizod, během nichž cílová skupina zvládne udržet pozornost, prostřednictvím dvou roztomilých postav učí děti (vsuvka pro intouše: skvěle se tu pracuje s bořením čtvrté stěny) jednoduše nakreslit nějaký předmět či zviřátko a navíc k tomu nenásilnou formou i naučí jak a k čemu daná věc slouží či k čemu je dané zviřátko užitečné a prospěšné. Jinými slovy to plní přesně to, co by měl každý pořad pro nejmenší plnit; zabaví i poučí. Pokud na to však někdo kouká bez přítomnosti cílovky (aby pomohl například s tím kreslením) a následně tu udělí nízké hodnocení, tak to nevypovídá ani tak o tomto pořadu jako spíše o daném divákovi. Na druhou stranu chápu dospělé, kteří tu osobní zkušenost mají. Pokud potomstvo vyžaduje Matýska do zblbnutí, tak alergie na něj může být zcela opodstatněná; o tom žádná.(21.12.2013)

Někdy nestačím žasnout, jak si někteří místní blbové honí trika. V každém druhém komentáři se tady někdo ohání slovem infantilní, tedy dětinský nebo zaostalý. Tyhle individua buď nepochopily, že cílovou skupinou jsou děti tak do čtyř let a nebo si za každou cenu chtějí nahonit další komentář i za cenu toho, že u toho vypadají jako naprostí volové.(10.8.2012)

Tomuhle borci vděčím za své výtvarné umění! :)(29.3.2013)

• hippyman

hoooodně moc infantilní, ale o to asi šlo, žejo, matýsku? :-) 40%(9.7.2008)