poster

Táta šampión

 • USA

  World's Greatest Dad

 • Slovensko

  Otec šampión

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ****

  Chytrá, ačkoli po většinu stopáže průměrná černá komedie, kterou z průměrnosti u mě vytrhl až konec. Kéž by festival zombie filmů vysílali i u nás :D 70%(24.11.2009)

 • IQ Tiqe
  *

  Možná si, objektivně, tenhle film zasloužil víc, ale vzhledem k tomu, že mě do půlky prudil patnáctiletej parchant, film mě nudil a nemohl jsem se dočkat konce, tak to je tak za 30%. A nějaké pozitivum? Under Pressure!(1.6.2010)

 • korbitch22
  **

  Šílený ,,Zed´´ z Policejní Akademie Bob Goldthwait,pověsil hereckou kariéru na hřebík a snaží se prorazit jako scénárista a režisér.Jak se mu to povedlo s jeho předchozými filmy všichni víme a ani u jeho třetího celovečerního pokusu se nejedná o bůhví jaký klenot.Robin Williams je sice legenda a pořád skvělý herec,ovšem už dávno není komerčním trhákem a co jsi budem povídat,film stojí a padá s ním.Zed je sice dobrý scénárista a píše vážné náměty,které mají určitou hloubku,jako režisér je ale neumí naprosto divákovi podat,natož prodat.Robin Williams má syna kreténa,pro kterého je všechno pro buzíky,hudba,filmy,kundy...nejlepší je čoko voko :D a dusit se při mrskání lachtana,což se mu stane i osudným a jeho otec ( neúspěšný spisovatel,učitel,otec,milovník ) se na jeho smrti rozhodne vydělat.Film je od první minuty průhledný,unylý a nudný,pár světlejších okamžiků jako scénka se psem nemůže film utáhnout.Jak říkám,téma je to dobré,ale nudně poddané a režisérsky tak rutinní a klišovité,že podle stejné šablony by tento film natočil i Ondřej 100 a to je to vážně dement.Nudný nezávislý film,za který když už nic jiného,mluví jeho nulové výdělky.40% Zede vrať se do akademie,šílené ječení ti slušelo více.(21.1.2012)

 • Morien
  **

  Pěkné ponožky. Divný film. Takový jakože divný, ale natočený a podávaný celkem mainstreamově, což mě dost mate.(21.4.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Pohled na nahýho Robina Williamse mě způsobil krátkodobou sexuální odmlku.(9.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace