poster

Táta šampión

 • USA

  World's Greatest Dad

 • Slovensko

  Otec šampión

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ****

  Zajímavý film. Vážně velmi pozoruhodný. Pro Robina Williamse ta role byla jako ušitá.... Otec, jež má syna, kterého zajímá jen sex, ho jednoho dne najde uškrceného při masturbaci... asi aby se nešířily pomluvy a lidé se na něj nedívali jako na někoho špatného, narafičil to tak, že spáchal sebevraždu. Napsal dopis na rozloučenou a tím vše začalo..konečně začal být jak spisovatel žádaný a tak svou lež prohluboval dál a dál. Oceňuji vážně velmi herecký výkon R.Williamse...byl naprosto bravurní. Nakonec neskončil sám, jak si myslel, ale s těmi, kteří ho chápali a které on dříve "odkopl" kvůli slávě. Nádherně smutný film. Ovšem nejsem si jistá hodnocením. Viděla bych to na 3 a půl hvězdičky. Místy jsem se trošku nudila..takže...asi proto...nepatří zase mezi ty nejlepší.(29.1.2010)

 • Tirion
  ***

  Pokažený konec likviduje dojem z celého filmu. V tomto případě se to bohužel potvrzuje. Ale jinak jsem rád, že R. Williams dostal po dlouhé době pořádnou šanci a ukázal, že hrát umí.(15.12.2009)

 • Malarkey
  ****

  Robin Williams je fajn herec. Mám ho rád. Ale musím říct, že v divnějším filmu jsem ho ještě neviděl. Každopádně v životě se děje hodně věcí a některé jsou i tak trošku neortodoxní. A i ty by se ve filmu mohli ukázat, protože jinak je to nicméně stále dokola. Díky tomu je pak film velice originální a člověk vlastně neví, co se v příštích pěti minutách stane, protože stát se může vážně cokoliv a závěrečná scéna mě třeba zcela šokovala :-)(12.3.2012)

 • korbitch22
  **

  Šílený ,,Zed´´ z Policejní Akademie Bob Goldthwait,pověsil hereckou kariéru na hřebík a snaží se prorazit jako scénárista a režisér.Jak se mu to povedlo s jeho předchozými filmy všichni víme a ani u jeho třetího celovečerního pokusu se nejedná o bůhví jaký klenot.Robin Williams je sice legenda a pořád skvělý herec,ovšem už dávno není komerčním trhákem a co jsi budem povídat,film stojí a padá s ním.Zed je sice dobrý scénárista a píše vážné náměty,které mají určitou hloubku,jako režisér je ale neumí naprosto divákovi podat,natož prodat.Robin Williams má syna kreténa,pro kterého je všechno pro buzíky,hudba,filmy,kundy...nejlepší je čoko voko :D a dusit se při mrskání lachtana,což se mu stane i osudným a jeho otec ( neúspěšný spisovatel,učitel,otec,milovník ) se na jeho smrti rozhodne vydělat.Film je od první minuty průhledný,unylý a nudný,pár světlejších okamžiků jako scénka se psem nemůže film utáhnout.Jak říkám,téma je to dobré,ale nudně poddané a režisérsky tak rutinní a klišovité,že podle stejné šablony by tento film natočil i Ondřej 100 a to je to vážně dement.Nudný nezávislý film,za který když už nic jiného,mluví jeho nulové výdělky.40% Zede vrať se do akademie,šílené ječení ti slušelo více.(21.1.2012)

 • nunka
  ****

  Tento film sa pohybuje niekde medzi genialitou a totálnym šialenstvom aspoň čo sa nápadu, obsahu a spracovania týka. Robin Williams sa pre túto rolu narodil, síce ja osobne ho veľmi nemusím, no po tomto výkone mením názor.. Už v Policajnej akadémii som bola presvedčená, že Bob Goldthwait je tak trošku morbiďák, čo sa ani v režisérskych sklonoch nezaprie..výsledný dojem je viac než uspokojivý, mierne pokrivkáva len v dvoch momentoch -v rozťahanom úvode a síce pekne vypointovanom, ale u mňa v závere bez emócií.(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace