poster

Táta šampión

 • USA

  World's Greatest Dad

 • Slovensko

  Otec šampión

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  ****

  World´s Greatest Dad se nakonec zcela určitě dostane do modrých čísel a na jednu stranu si to zaslouží za to, co následuje po "oné" události. Do té doby jde o zdařilou komedii, i když plnou hnusného humoru :)(10.10.2009)

 • mysiak
  ***

  Robin WIlliams si zaexceloval ako zlý otec, skvelý klamár..jeho one man show pomaly graduje ku geniálnemu koncu, a k tomu mu dopomáha Queen...(29.6.2010)

 • Xmilden
  ****

  Film mě velice překvapil a to jak v přůběhu sledování svým svižným a neomšelým dějem, tak i po svém skončení, když jsem se konečně podíval na nějaké bližší info k němu, jaký byl můj úžas když místo režiséra okupoval známý psychouš z Policejní akademie ZED. Pokud bych se ale vrátil zpátky k příběhu tak fakt že tento notně narušený a zvláštní film natočil takto narušený režisér se jeví jako logická volba. Tohle samozřejmě berte jako pozvání ke sledování tragikomedie která se neřídí podle žádných pravidel. Takže k filmu snad jen ještě tolik že Robin Williams nehrál lépe od dob Willa Huntinga.(8.7.2010)

 • larelay
  ****

  Vyborna tragikomicka zalezitost, ktora je sice uletena a priserne postavena na hlavu, ale rozhodne sa nebudete nudit. Robin Williams nam zostarol, ale jeho herecke umenie sa nastastie nevytratilo s pribudajucimi sedinami. Tento film je hlavne o tom, ze zijeme vo svete, v ktorom zazivame uspechy, ale i pady a aky velky tlak je na nas vyvijany, aby sme sa vtesnali do nejakeho stereotypu a urcitej sablony, podla ktorej sa vsetci spravame. Ale hlaska "My dad is a fucking idiot" je bohuzial odrazom dnesnej doby a nepocujeme ju len vo filmoch.(18.8.2009)

 • jonyyy
  ****

  Chytrá, ačkoli po většinu stopáže průměrná černá komedie, kterou z průměrnosti u mě vytrhl až konec. Kéž by festival zombie filmů vysílali i u nás :D 70%(24.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace