LazyTown (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson
  • kinghome

Nené xD Tohle je tak strašně úchylný! Tohle musí pedofilové milovat. Růžová lolitka Stephanie a pedofilní hrdina Sportacus. Nechápu jak jsem na tuhle nechuťárnu mohl jako menší koukat. Možná od té chvíle mám ty noční můry a přestal jsem mít rád modrou barvu.(9.5.2013)

• BuryGol

Nehorázná úchylárna na kterou jsem jednou narazil při přepínání programů. Pět minut jsem na to čučel a myslel jsem, že mi někdo podstrčil tripa. Psycho-fetišictickej svět plnej písniček a dobrý nálady a v hlavní roli lolitka s růžovejma vlasama. Pokud na tohle dnešní děcka koukaj, chápu že ve třinácti vezmou nůž a rozsekaj sousedku na hadry...(23.8.2009)

"Ding dong, digy digy ging, směšná slova zpívám když si tančím. Ding dong gigy digy dogn, celý svět se semnou roztočí. Nemám strach že budu smutná .... " no není to k sežrání? Není! xD(6.5.2009)

• Carlossss

Koncentrát toho největšího zla a nejtěžší demence zahalený v pedofilním hávu? Ne, děkuji...(5.5.2009)

• Mysteri699

Blbost neskutečná kdo to mohl vymyslet vždyt tam jenom hopsají a povídají žvásty HRŮZA!!(4.5.2012)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)