LazyTown (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson
  • mysiak

Ježiš...idem asi spáchať samovraždu...lebo toto je vážny humus, čo sa servíruje deťom(14.3.2009)

• stub

To má být vtip? Jestli existují děti, kterým se toto líbí, pak Bůh nás chraň, až budou v produktivním věku. To se fakt všichni zbláznili?(10.10.2008)

• pugs

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa!(26.3.2009)

• Folpa

Takhle blbnout děti... To bych zakázal!(26.2.2009)

• kinghome

Nené xD Tohle je tak strašně úchylný! Tohle musí pedofilové milovat. Růžová lolitka Stephanie a pedofilní hrdina Sportacus. Nechápu jak jsem na tuhle nechuťárnu mohl jako menší koukat. Možná od té chvíle mám ty noční můry a přestal jsem mít rád modrou barvu.(9.5.2013)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)