LazyTown (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson
  • stub

To má být vtip? Jestli existují děti, kterým se toto líbí, pak Bůh nás chraň, až budou v produktivním věku. To se fakt všichni zbláznili?(10.10.2008)

Náhodou to bylo super :D, ne kecám. Občas mě to dost pobavilo, zpívání vůbec nemusím a ty písničky byli strašné, ale docela to na mě zapůsobilo. Ty kostýmy a celkově to ,,prostředí,,.(31.10.2010)

• Darth Sidious

Tohle je jedna z těch, přesně řečených, volovin. A ještě to vysílají pro děti. Takové pořady bych hned zakázal. protože, to je absolutní výplach hlavy. Jestli tohle vysílají ve Spojených státech, tak se nedivím inteligenci jejich dětí. No zkrátka televizní vysílání je maškaráda, nic objektivního, nic normálního. tohle nemá s filmovým uměním nic společného. Hotový vzor pro pedofily.(14.10.2010)

"Ding dong, digy digy ging, směšná slova zpívám když si tančím. Ding dong gigy digy dogn, celý svět se semnou roztočí. Nemám strach že budu smutná .... " no není to k sežrání? Není! xD(6.5.2009)

• Kryton

PedoBear ultimative classic! :D (Hodnocení číslo 777)(24.10.2010)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)