LazyTown (TV seriál)

LazyTown

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson

Náhodou to bylo super :D, ne kecám. Občas mě to dost pobavilo, zpívání vůbec nemusím a ty písničky byli strašné, ale docela to na mě zapůsobilo. Ty kostýmy a celkově to ,,prostředí,,.(31.10.2010)

Magnús Scheving - producent, spisovatel a profesionální sportovec (gymnastika) zabývající se zdravou výživou ve vztahu k dětem. Vzheledem k tomu, že Lazytown není primárně určen zde hodnotícím uživatelům (pokud hodnotilo a psalo komentář pětileté dítě pak se mu omlouvám), lze pochopit tak negativní hodnocení. Mně osobně se to líbí i jako oficiálně dospělému a věřím že malí skřítci tuto barevnou islandskou skákanici ocení dvakrát tolik. Nicméně, mé hodnocení je čistě subjektivně infantilní takže ho berte s rezervou(10.3.2009)

nechápu nízké hodnocení. Ze seriálu znám hlavně písničky, které jsou hodně chytlavé. Na Islandu se tento seriál jmenuje Latibær, a je neuvěřitelně populární. Děti to prostě žerou. Motivy z tohoto městečka najdete všude. :-) Možná za ty odpady může anglické znění. Islandština je mnohem melodičtější.(18.10.2010)

• Colonist

Jsem opravdu rád, že jsem vyrůstal v 90. letech, kdy seriály pro děti měly určitou úroveň. Začínám se ale obávat o své budoucí potomky, jestli to takhle půjde dál...(21.12.2008)

• Anrie

Nejvíc největší kravina!!! :((15.4.2012)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)