LazyTown (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson
  • Krissty

Tahle pohádka je jen pro děti max. do 3-4 let.. I když bych se asi bála, že se díky sledování tohoto seriálu jejich vývoj začne ubírat špatným směrem :D Viděla jsem několik dílů.. Nejhorší na tom je, že když už se na to jednou podíváte, ty melodie a písničky vám uvíznou v hlavě a nemůžete s tím nic dělat! "Jsem velký pirát!" :D(27.11.2011)

• venom14

Dvě za to,že je to určené dětem a ne dospělím.(28.8.2010)

Magnús Scheving - producent, spisovatel a profesionální sportovec (gymnastika) zabývající se zdravou výživou ve vztahu k dětem. Vzheledem k tomu, že Lazytown není primárně určen zde hodnotícím uživatelům (pokud hodnotilo a psalo komentář pětileté dítě pak se mu omlouvám), lze pochopit tak negativní hodnocení. Mně osobně se to líbí i jako oficiálně dospělému a věřím že malí skřítci tuto barevnou islandskou skákanici ocení dvakrát tolik. Nicméně, mé hodnocení je čistě subjektivně infantilní takže ho berte s rezervou(10.3.2009)

• Driss

Jaký chorý mozek mohl zosnovat takovou ohavnost?!(14.9.2011)

• Drnqonovic

Pouze pokud máte slabost pro třináctileté vysportované dívky zabalené celé do růžové (včetně rozkroku). Sealed by Pedobear.(28.8.2010)