LazyTown (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Richard Gitelson
  • poz3n

Bože proč tam furt všichni skáčou? Kdyby aspoň jednou začas Robie vyhrál a všichni od něj dostali na prdel. Nad timhle musí i 5ti letý prckové kroutit hlavou...(10.3.2009)

Recesia!(30.6.2014)

• Laxik

Debilní postavičky, debilní stylizace, pedofilní sportovec (debil) s debilním knírkem. Co dodat? Snad jen, že je to fakt debilní věc.(20.10.2010)

Magnús Scheving - producent, spisovatel a profesionální sportovec (gymnastika) zabývající se zdravou výživou ve vztahu k dětem. Vzheledem k tomu, že Lazytown není primárně určen zde hodnotícím uživatelům (pokud hodnotilo a psalo komentář pětileté dítě pak se mu omlouvám), lze pochopit tak negativní hodnocení. Mně osobně se to líbí i jako oficiálně dospělému a věřím že malí skřítci tuto barevnou islandskou skákanici ocení dvakrát tolik. Nicméně, mé hodnocení je čistě subjektivně infantilní takže ho berte s rezervou(10.3.2009)

• ancientone

Jedna hviezdička za láskavý zmysel pre...nepochopiteľne pračudesnú zhýralosť(22.3.2013)