Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

otaznick

Rád bych dal i vyšší hodnocení, ale sterilní prostředí podle mě kazí jinak perfektní šou. Škoda, že i postavičky mají do Jůheláků dost daleko. Plusem jsou sympatické postavy Stephanie a Sportaka. ()

Blacker94 odpad!

Nechápu, jestli je tahle pedofilní hovadina myšlena vážně, nebo se jenom někdo zdrogoval a prohlásil: ,,Natočíme seriál o malé růžové lolitce, hyperaktivním vypatlancovi a spoustě dalších divných stvoření!" a někdo ho vzal za slovo. ()

Dienzenhofer

Podle mě nejlepší serial všech dob. Scénáře jsou skvělý u všech dílů. Všechno tam dává smysl. Velmi skvělý smysl pro humor. Hlavního záporáka si budu pamatovat do konce života jak byl děsivý. Za mě 100% ()

Louie

Sice jsem viděl jen několik dílů, ale moc mě to nevzalo. Navíc ty příhody se víceméně neustále opakují podle jedný šablony včetně pecky, která je v češtině teda fakt ultrašílená... ()

Zodiak455 odpad!

Strašná kravina divím se že něco takého vypustili do světa já bych ty herce a všechny co se kolem tohoto něčeho motali pověsil! ()

Brinkley odpad!

Kdo neviděl, neuvěří. Na LazyTown jsem narazila náhodou a celých 10 minut nevěřícně zírala, možná i s otevřenou pusou. Už vidím děti, jak se po shlédnutí této psychedelické trapárny vrhnou na sport a začnou chroupat mrkev (což asi bylo hlavním cílem tvůrců). Já měla naopak chuť vrhnout se na obrazovku a rozmlátit ji. ()

Trixinka

Pokud to hodnotím jako seriál pro děti, musím dát lepší hodnocení. Proč má tak málo procent, nechápu. Je to ideálně barevné, epizody krátké (děti u toho i vydrží), vtip se tam najde taky, chytlavé písničky (myslím pro děti :)), a hlavně to má i tu myšlenku, aby dětičky něco dělaly a neválely se celý den u tv nebo pc. ()

Polnoch odpad!

Asi najhoršia vec akú som kedy mal tú smolu vidieť v televízii. Veľmi pochybujem, že deťom sa to páči. ()

boni

Bože, co to je? Jakýmsi omylem jsem jednoho studeného březnového rána viděl jeden díl a dodnes jsem se z toho nedokázal plně duševně vzpamatovat. Napůl animovaný a napůl hraný seriál pro děti mě konsternoval na dlouhou dobu dopředu. Holčička se zářivě růžovými vlasy, režisér jako Sportacus umící s míčem větší kouzla než Ronaldinho a další, jistě na drogách jedoucí obyvatelé města, které je rájem uživatelů LSD. Opravdu nevím, co jiného k tomuto seriálu říct a absolutně nechápu, že tohle může být světový hit v dětské kinematografii, bud´ já jsem byl divné dítě, nebo dnešní svět je zvrácený. ()

Doski

Věřím, že děti jsou po tomhle tak strašně hyperaktivní a dementní, že se nad tou představou bavím a dávám 1*. Inu, pedofilů přibývá a určitě není dobře, že v dětských pohádkách 2x tolik. ()

kukkik

Okay, uklidníme se. V první řadě nechápu, proč se proboha dospělí chlapi koukají na pořad pro malé děti, pokud tedy ne s vlastními ratolestmi, a proč pak mají potřebu takový pořad hodnotit a co víc, urážet? Já se na tohle koukal jako škvrně a popravdě se mi to celkem líbilo. Písničky jsou chytlavé (např. You are a pirate v podání např. Alestormu má co říct i dospělejšímu publiku) a chuť k pohybu probudily i v rozeném odpůrci všeho sportu a pohybových aktivit, jako jsem byl (a jsem) Já. Tenhle seriál si nezaslouží tak špatné hodnocení, jakého se mu tady dostává, proto přidávám k dosavadním třem hvězdám ještě jednu a až se někdy zase bude bumbat, tak si nemyslete, že Bing Bang nezazní mým bytem :D ()

dudo0606

Pre deti super podľa mňa. Myslím, že je potrebné sa často pozrieť na niečo podobné aj z uhlu pohľadu segmentu, pre ktorý bol produkt vytvorený. Toto je vec, ktorú by som teraz už nepozeral, ale ako dieťa si viem predstaviť, že by som pri tom vysedával a počúval tie pesničky dookola. ()

Martin00x odpad!

No ty vole ! Já opravdu nechápu, že do Jetix jenom svolil, aby se tam vysílala taková kravina, na rozdíl od tohoto skvostu jsou Teletabuies božský seriál. Tadyto opravdu nemá hlavu ani patu, žádný děj, ŽÁDNÝ DĚJ ! Všichni si v tom seriálu hrajou na paka, hlavně ta růžová p*** ! Z Jetixu se stává, vlastně již stal kanál, na kterém vysílají samé hovadiny ! Já, já vážně nechápu jak to může mít 23 procent. Tadytomu bych tipoval maximálně 0.5 procenta, opravdu víc ne !!! U mě 0%. Konec mého komentáře, ve kterém bych napsal spousty sprostých slov, naštěstí jsem to vydžel a sprostý jsem nebyl ! Ale co, je to jen plejtvání drahocennými slovy !!! ()

Kubaaaa odpad!

Tak tahle záležitost dost balancuje na hraně mezi dětskou zábavou a silnou pedofilií. Prvotní myšlenka asi byla dobrá, udělat seriál propagující zdravý životní styl a pohyb, ale dost se to zdeformovalo. ()