Epizody(8)

V této britské komedii vystupují maňásci ve světě dospělých kde se vše točí kolem sexu a alkoholu... Hlavní hrdinové Fat Ed Tubbs, Lapeño Enriquez a Mervin J Minky jsou za každou špatnost. Fat Ed je sprostý a násilný fanoušek heavy metalu, Lapeño brazilský sexsymbol neodolatelný pro každou ženu (a některé muže) a Mervin mentálně retardovaný sebedestruktivní fanatik posedlý masturbací. Společně se vydávají na cestu plnou zápasení, maňáskového porna a klonování. (oficiální text distributora)

muoaner

Proti tomuhle seriálu je South Park jen animovanej večerníček pro předškoláky s bryndákem kolem krku. Mix porna, vulgárních narážek, masturbování, alkoholismu a výukového ponaučení o sledování tv s hlavními členy co jsou maňásci a celé je to zabalené do neuvěřitelně vtipného hávu, že se bude za panděro popadat a řezat smíchy zároveň. Takhle jsem se kolem půlnoci už dlouho nepobavil. ()

Pitrsss

Od raných epizod South Parku jsem se snad u žádného seriálu od srdce tak nezasmál. Obscénní, nechutná, frajerská ujetost. Grandiózní dabing! 80% ()

J. T. Kirk

Jak já tento seriál zbožňuju! Pořád se tam nadává, což je u mě plus. Je to strašně vtipné, někdy až přehnaně vtipné, což je u mě plus. Tento seriál obsahuje samé násilí a sex, což je další plus. Navíc český dabing je aspoň podle mě super, takže jak jinak, než plus. Lapeño je strašný frajer a docela mi připomíná Hanka Moodyho.. Ed je povalečskej ožrala, který občas "zmasí" Mervina, což je super :D No a Mervin je za*ranej onanista, což zas tak super není, ale proč ne, v tomhle seriálu je snad každá prasárna a blbost, jaká člověka napadne.. Já by jsem to nazval Upgrade Sezame, otevři se. ()

Alice02

Zvlášť ten díl s naklonovaným Mervinem... :D Když mě něco dokáže dobře pobavit, kvality filmu jdou trochu stranou, tady se většinou směju po dobu celýho dílu :) Když jsem náhodou na seriál narazila, zaujal mě našlápnutým provedením a velmi tvrdý (sexuální) humor mě nějdříve vyděsil, potom způsobil zatmění mysli a pak neskutečně pobavil. ()

Stíba

Ultra kokotina ale i ty k životu patří. Frajírka Lapeňu o několik tříd převyšuje Fet Ed a Mervin, jejichž vzájemná konfrontace vytváří ty nejlepší scény a vůbec Mervin sám o sobě dokáže dost zaperlit. ... Některý hlášky mezi určitou skupinou kamarádů sou na dením pořádku, zvyšuju na 5* protože tohle už je pro mě dneska kult :-) ()

OPI.

Skvěle perverzní! Nechutné, ale přesto dokonalé.. Vtip tam nechybý. Británie opět dokazuje, že tyto komediální seriály umí z celého světa nejlépe.. Skvělý lék na nudu! ()

GodKnows

Brutalna zalezitost, ktora sa neboji nicoho a nikoho. Mojim oblubencom je Fat Ed a jeho kapela stinkhole, ktora ako jedina v historii metalu zahrala legendarny "hnedy ton" :) ()

Henry Morgan

Tohle je pro mě south park nové generace, v kterým se dohromady plácá svět maňásků a lidí nebo jestli je vůbec nerozlišujou? Maňásci se chovaj jako lidi, dokonce klátěj buchty a mluvěj jak nejblbější dělník na stavbě, ale i přesto to má šmrnc, vtip, jistou dávku inteligence a pro mě velmi oblíbeného humoru. Možná jsem infantilní, nedospělý debil nebo prostě jen dokážu ocenit absolutní nadhled, ironii, zesměšnění lidské důležitosti a odpočinkový žánr. Pro ty co se mnou nesouhlasí.......polibte si prdel! ()

aa12

Strašná zhovadilost, jednu hvězdu dávám protože občas se tomu člověk zasměje, ale jinak jeden z nejúchylnějších seriálů, který postrádá jakoukoli inteligenci. ()