Krásky, bacha! (festivalový název)

• Indie

Scénografie:

Sharmishta Roy

Kostýmy:

Aki Nirula

Rozpočet $-miliónovTržby USA $702,166Tržby Celosvetovo $11,386,430(30.11.2008)

Režisér Siddhart Anand se zdá být připoután k Austrálii. Opět se tam vydal točit film. A opět do Sydney. Ale nejen tam. I Evropu štáb během natáčení dost procestoval.... Jen nechápu, čím hlavní hrdina ublížil své první lásce, té druhé, to mi hlava bere.(20.10.2008)

Kapoora mám rád. Má v sebe akúsi živelnosť, je mi ako herec veľmi sympatický a užívam si jeho komickú rovinu s rovnakou chuťou ako dramatickú, čo je napríklad vec u ktorej taký Shahrukh Khan pokulháva. Bachna Ae Haseeno ma súper soundtrack. Krásne prostredia Talianska a Indie a krásku Deepiku. Ale inak je to veľmi prostoduchý príbeh bez jedinej orginálnej scény, alebo vtipu. Na to, že je taký dlhý, je to veľká škoda. Mnohé zachraňujú len sympatický herci. Inak jasná ukážka Bollywoodskej zábavy. Či už na poli témy, alebo spracovania.(23.9.2014)

Velmi příjemné a nenáročné - pro představení Bollywoodu mému příteli jsem si nemohla vybrat lépe :-)(17.10.2009)

Skvělá titulní píseň "Bachna Ae Haseeno" (remix starého bollywoodského hitu), za poslechnutí stojí i "Khuda Jaane."(1.9.2012)