Láska dneska (festivalový název)

• Indie

Love Aaj Kal

Love These Days

Drama / Romantický / Komedie

Indie, 2009, 128 min

Slabší tři hvězdy pro romantickou (skoro)komedii, která se nedokázala vymanit z banálnosti, ani mne přesvědčit o tom, že ústřední postavy nejsou obyčejní hlupáci a je nějaký důvod jim fandit. V jejich jednání jsem viděl víc nedomýšlivost, naivitu a nezodpovědnost, než nějaký portrét "lásky dneška". Neposkrvněnou pochvalu si ovšem zaslouží produkční kvality - ach, kéž by takhle vypadaly i české filmy...(23.10.2009)

Roztomilý, upřímností odzbrojující.. Bollywood :)(25.10.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,430,083Tržby Celosvetovo $23,700,000(6.11.2009)

az na ten rozpacity zaciatok je to fajn film, sice s otrepanym pribehom, ale krasnou vypravou, hudbou a celkovo hlavni protagonisti boli velmi sympaticki. U mna rozhodne prekvapenie, ze to bude "az" takto dobre, som necakala.(19.9.2010)

Velmi prijemny indicky romanticky film ktory by sa uplne v pohode mohol premietat aj u nas. Je zaujimave sledovat.(8.8.2009)