Láska dneska (festivalový název)

• Indie

Love Aaj Kal

Love These Days

Drama / Romantický / Komedie

Indie, 2009, 128 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,430,083Tržby Celosvetovo $23,700,000(6.11.2009)

Roztomilý, upřímností odzbrojující.. Bollywood :)(25.10.2010)

Imtiaz Ali ma asi veľmi ťažko bude sklamávať. Jeho filmy sú strašne fajn a každý má v sebe niečo iné - špecifické. Jediné čo mi na nich vadí sú piesne , ktoré nedosahujú takého ultimate guilty pleasure statusu aký mávam z iných filmov, ale mimo sú to príbehy plné fajn postáv, osudovej lásky, milých momentov a pekných prostredí. Ali Khana mám rád a Padukone zbožňujem. Preto mi tento easy mix love story a dvojice poprepletaných príbehov strašne sadol. Na základe svojej dĺžky je to presne tak akurát zábavné a cheesy, aby mi to spríjemnilo večer a zároveň dalo znova chuť zájsť si do indickej na nejakú pochutinu.(2.2.2015)

az na ten rozpacity zaciatok je to fajn film, sice s otrepanym pribehom, ale krasnou vypravou, hudbou a celkovo hlavni protagonisti boli velmi sympaticki. U mna rozhodne prekvapenie, ze to bude "az" takto dobre, som necakala.(19.9.2010)

Velmi prijemny indicky romanticky film ktory by sa uplne v pohode mohol premietat aj u nas. Je zaujimave sledovat.(8.8.2009)