Láska dneska (festivalový název)

• Indie

Love Aaj Kal

Love These Days

Drama / Romantický / Komedie

Indie, 2009, 128 min

Velmi prijemny indicky romanticky film ktory by sa uplne v pohode mohol premietat aj u nas. Je zaujimave sledovat.(8.8.2009)

Slabší tři hvězdy pro romantickou (skoro)komedii, která se nedokázala vymanit z banálnosti, ani mne přesvědčit o tom, že ústřední postavy nejsou obyčejní hlupáci a je nějaký důvod jim fandit. V jejich jednání jsem viděl víc nedomýšlivost, naivitu a nezodpovědnost, než nějaký portrét "lásky dneška". Neposkrvněnou pochvalu si ovšem zaslouží produkční kvality - ach, kéž by takhle vypadaly i české filmy...(23.10.2009)

Imtiaz Ali ma asi veľmi ťažko bude sklamávať. Jeho filmy sú strašne fajn a každý má v sebe niečo iné - špecifické. Jediné čo mi na nich vadí sú piesne , ktoré nedosahujú takého ultimate guilty pleasure statusu aký mávam z iných filmov, ale mimo sú to príbehy plné fajn postáv, osudovej lásky, milých momentov a pekných prostredí. Ali Khana mám rád a Padukone zbožňujem. Preto mi tento easy mix love story a dvojice poprepletaných príbehov strašne sadol. Na základe svojej dĺžky je to presne tak akurát zábavné a cheesy, aby mi to spríjemnilo večer a zároveň dalo znova chuť zájsť si do indickej na nejakú pochutinu.(2.2.2015)

Tento snímek mě velice mile překvapil. Bollywood až tak nesleduji a poslední snímek byl z roku 1995. Ale zde jsem se přesvědčil, že Indie má stále co nabídnout. Děj je sice předvídatelný, ale přeci jen v tom Indickém podání je i přesto velmi odlišný.(3.8.2011)

az na ten rozpacity zaciatok je to fajn film, sice s otrepanym pribehom, ale krasnou vypravou, hudbou a celkovo hlavni protagonisti boli velmi sympaticki. U mna rozhodne prekvapenie, ze to bude "az" takto dobre, som necakala.(19.9.2010)