Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

asi_takovej_

asi_takovej_pocit, ze tohle by tu melo bejt v top ten best filmu! A jinak si dovolim citat: "Kazdej masturboval a kdo rika ze ne, masturbuje dodnes!" Takze ja NE! ()

Avicii

Druhý díl Pirates je mnohem povedenější než ten první, teda aspoň tak to vidím já. Film má zajímavý příběh, skvělé efekty, taky je zábavný a především krásné herečky. Nádherná Jesse Jane opět předvedla jak umí být divoká a Evan Stone opět zazářil v roli kapitána Reynoldse. Podle mě má Digital Playground jedny z nejlepších filmů v tomto žánru. ()

mikeF

Snad nejdražší porno film vůbec..! Ale dá se na to koukat nejenom kvůli tomu, proč to bylo natočeno, ale člověk se na to může kouknout třeba když si skřípne prst ve dveřích a nebo když trefí malíčkem u nohy dveře, protože scénář a snaha scénáristů udělat z tohoto porna něco víc je opravdu směšná..! ()