poster

Drona

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

Indie, 2008, 144 min

Režie:

Goldie Behl

Kamera:

Sameer Arya

Kostýmy:

Sujata Sharma
(další profese)
 • Petjaa
  *

  Stěží dávám jednu hvězdičku. Dala jsem na ani ne doporučení, ale spíš na upozornění, že to má být pohádka a zkusila jsem to - nic nez nuda. Už to, že to to je fantasy mi napovídalo, že mě to nebude bavit. Paheli, též pohádka pro dospělé, mě taky příliš nevzala, až na kostýmy a herce.(3.11.2008)

 • toma.baza
  *

  Jediné, čím je tento film zajímavý, je, jak se tam vyskytuje, či vlastně nevyskytuje, Taťána Fisherová.(25.12.2008)

 • Ketri
  odpad!

  Tak se snažím toto dílo do nějaké kategorie, v rámci které by se dalo hodnotit jinak. Akční film to rozhodně není, bojové scény vypadají jako náhodné přepadení baru ve Varnsdorfu. Pohádka? To by také nešlo, na to je to moc rozvláčné a rádoby umělecké, i když začátek vypadal jako indická verze Popeláka. Dobrodružný - možná, dokoukat to na druhý pokus a neusnout, tomu říkám dobrodružství! Drama, také trochu, některé zmíněné bojové scény byly tak dramatické, bála jsem se, aby si Abhishek neublížil. Film pro ženy - to definitivně zazdil ten konec. Psychologický? Kay Kay coby démon házel výrazy jak po lobotomii provedené všemi otvory. Tak, co ten režisér vlastně vytvořil? Měl to být jakýsi zoufalý pokus o umělecký film, který se zvrhl v naprostou slátaninu a fantasmagorii? A co je nejhorší, i ta Praha v tom filmu byla hnusná!(12.6.2013)

 • Wolfshade
  *

  Rusky dabovanou verzi indického muzikálu odehrávajícího se z části v Praze... za 20,- neber to? Ne. Neber to. První část nudy, která se odehrává v Praze, jsem ještě dodíval poctivě... a pak jsem to proklikal do konce... 1* za Prahu (bylo to pro mě překvapení).(1.3.2011)

 • elanista1
  *

  Pánečku na nebesiach, čo už je len toto za zázrak. Tá hŕstka indických filmov čo som doteraz videl ma bavila kvôli humoru a filmovému nadhľadu. Ale tu nič! Žiaden nadhľad, všetko sa nesie v prehnane vážnom tóne, a to v takomto zlom filme nestrpím ani náhodou. Na zlých filmoch sa dá väčšinou zasmiať, ale v Drone nestojí absolútne nič za zmienku. Tu by bola aj 80 minútová stopáž nerozumná. Iba prvých tridsať minút som dokázal dopozerať celých.(13.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace