Svěží komedie o dvou kamarádech (Fahran a Raju), kteří studují vysokou školu strojní. Fahran je tam z donucení a Raju, aby vytáhl svoji rodinu z bídy a částečně také kvůli otci. Do života jim vstoupí Rancho a tak jsou tři. Tři idioti, kteří neustále provádějí různé vtípky, aby upozornili na zatuchlost vysokého školství. Jejich protivník, profesor Virus, je ale pořád o krok napřed. Virova dcera Pia se zamiluje do Rancha a tak kolizí s profesorem jen přibude. (CIma)

simon111

Můj první indický film. Po prvních deseti minutách jsem si myslel, že i poslední... Dále bych odkázal na komentář uživatele "Renton" ()

White-Man

Musím říci, že jsem se ze začátku bál stopáže, ale byly to naprosto zbytečné obavy. Těžko se mi tento snímek popisuje, nic podobného jsem ještě neviděl, asi proto, že jsem se vždy obával nezávislé scény, ale po shlédnutí tohoto filmu vidím, jak jsem se mýlil. Naprosto skvěle propracovaný snímek s perfektní hudbou a humorem, který tříhodinovou stopáš ždímá na maximum. Bravo! ()

walmezak

No to snad nemyslíte vážně? Tento film je naprostá kravina...3 hodinová nuda! Kdyby to byl aspoň nějaký úlet, ale toto? :/ ()

Bazilich

Ano, je to naivní a končí to happyendem, přesto mě málokterý film tak nadchl, abych ho s požitkem shlédla 3x za sebou. Nejsem věřící, ale "Aal izz well" je odteď v mé soukromé sbírce přikázání hned za "don't panic". Krom toho, že je tenhle film dobrej v nepočítaně ohledech, tak Aamir Khan je neskutečnej...Když se natáčel tenhle film, bylo mu přes čtyřicet, ale dokáže zahrát klukovskou klackovitost líp než mladý ucha, který o ni ještě nepřišli. ()

NeMiQ

S indickými filmami nemám veľmi skúsenosť, jedine čo som počul, že sú to spevavé farebné divočiny, pre väčšinu európanov ťažko pozerateľné. Až po skončení filmu som si uvedomil, že vlastne aj tento mohol spadať do tejto kategórie a pritom to bola na počudovanie vcelku vtipná komédia, so zaujímavým a milým dejom a ani trojhodinová stopáž nebola až také utrpenie. Myslím, že ak chce niekto skúsiť indickú kinematografiu, tak toto určite stojí za ten čas. Trošku sa hanbím dať 5* ale asi si zaslúži :) ()

rigby

První půlka filmu plná nevázané studentské legrace. Je to barevné, je to zábavné, divák se popadá za břicho. Zejména hudební vložka na umývárnách je nepřekonatelná. Druhá polovina filmu přinese výrazné zpomalení a hlavně zvážnění. A divák se nemůže dočkat konce. Na můj vkus by to mohlo být kratší. Ale jinak je to řemeslně zvládnuté na jedničku. Bohužel jako celek je to jen slabý nadprůměr. 3+ ()

tucnakova

Svěží ... ? Tolik mnoho času se jistě dá trávit i ploďněji .... Apropó ten porod byl absolutně děsivej ! Tanec zamilovaných naopak strhující až rozjasňující, ochrnutý tatík vtipný a scéna s letící kamerou dobrá ! Proti své vlastní vůli jsem si ty herecké karikatury ale vlastně oblíbila a přes veškerou nudu, trapnost a víc, než nutkavou potřebu to při třistatřináctém happyendu už konečně udělat, jsem to nevypla a dokoukala .... Naprosto fascinující byla ta anglo-hindština ( vůbec jsem nepobrala ty průniky a přechody ) ! A teď dost boľo na čas Indie .... ()

jessic

Překvapivě docela zábavná komedie o přátelství tří studentů na strojní škole. Mírné kýčovitosti a naivitě se film nevyhnul, ale kdyby se vynechaly taneční a hudební vložky a tříhodinová stopáž se trochu zkrátila, byl by sice film zábavnější, ale zase bych byla připravena o možnost nahlédnout do bollywoodu. ()

henrykz

Tenhle kousek mě nadchl. Především bych chtěl vyzdvihnout skvělou hudbu. Stopáž filmu je sice delší než jsme zvyklí, ale to je bollywoodský styl. Nicméně tenhle film dokáže pobavit, dojmout a má celkem hlubokou myšlenku. Málokterému filmu se podaří spojit aspoň dvě ze jmenovaných vlastnosti. Rozhodně doporučuji. Tento film je vhodný pro jakoukoliv příležitost a rozhodně mu sluší originální znění. ()

kolly13

Bollywoodská pitomost, kterou trošku drží výkonu sympatických hlavních "hrdinů" a vtipné scénky. Ale nemůžu se prostě přes tu emocionální kaši přenést. ()

ariari

občasné zášlehy poriadnej drámy,kde sa to nečaká, naprostá detinská naivita , do to ho inteligentný humor, no toto! veľmi dobre ()

Olbi

Studentská komedie v indickém balení.Tři kámoši,z nichž jeden by se mohl klidně jmenovat Will Hunting..:) Je to poměrně dlouhé,ale když přeskáčete vystoupení Lord of the Dance,pobavíte se:) ()

john986 odpad!

neuveritelny zklamani... mel sem doporuceno od nekolika lidi, tesil se.... tak strasnou blbost sem nevidel ani nepamatuju, tak strasne vsechno prehravany, snaha o vtipky vsude mozne, navic stary znamy ve stylu Kamenak... strasna bida, nebyl sem schopnej to dokoukat, nakonec sem to dal, jen diky lidem, co mne to doporucili... a ten konec s porodem... OMFG!!!! dustojna tecka... ano, idiotskej film od nazvu az po koncovy titulky ()

AnysekMel

Kýčovitě optimistický a nechutně dlouhý. Ale nalijme si čistého vína, neb když máš pocit, že tvůj rozesranej studentskej život stojí za kulový, tak tohle rozhodně zahřeje. ()

Sharlis

No po prvej hodine si hovorím, že ma zase na csfd osrali a filmu dám max. 2*. Ale potom sa to rozbehne a začne do seba zapadať. Strašne ma odradili piesne vo filme v prvej hodine. Potom už žiadne nie sú a film naberá na tempe. Komédia? Okay, hádam trochu, ale oveľa viac drama. Ale už veľmi dobrá. A nakonie to stúpa a stúpa. Je to veľmi dojemné (miestami až prehnane) i napriek tomu, že samotná pointa filmu sa mňa nedotkla. Nakoniec vygraduje vo výborné finále. Nakoniec to Aal iz well predsa len funguje a príbeh - i keď po prvej hodine filmu, ktorá je pomerne nezáživná - je naozaj dobrý. ()

PandyStraty

Môj prvý indický film a hneď takýto odpal. Mala to byť komédia plná trápnych vtípkov a hlúpych skečov, tuctový príbeh a amatérske výstupy hercov. Humor bol teda podľa predpokladov, no zvyšok predčil všetky moje očakávania. Komplikovaný príbeh plný zvratov, drámy, melanchólie a romantiky. A hoci študujem IT, mal som k všetkým tým idiotom celkom blízko. Nakoniec už len toľko, že to mohli skresať o nejakých tých dvadsať minút, o zvláštne psycho LSD tanečné sny a mohli by spraviť pokračovanie. ()

doriana.g

Vzhledem k tomu, že jsem se už několikrát k této zábavné sračce vrátila, nemůžu jí dát míň hvězd, než plný počet. Je to pitomé a zároveň geniální. A když je mi blbě, přehraju si v hlavě tu průvodní pjesničku...- Odkud přišel?-... dotýkajíce se našich srdcí... kam šel, najděme ho... No, zkrátka, my v ČR nic takového nenatočíme ani za 100 let, protože jsme bezcitní zaprděnci :-) ()