Pokoj 205

Dánsko, 2007, 90 min

Jannik Tai Mosholt

Thomas Heinesen
  • obitus

Hodinu a půl dlouhý film o tom, jak v koupelně pověsit zrcadlo.(2.2.2009)

Pre tento krát dánsky príspevok k duchárskej téme z prostredia študentského. Ničím neprekvapujúci, nič nové neprinášajúci. Skonzumovať sa dá bez väčšieho podráždenia žlčovodov, ale mne stačilo raz.(8.5.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,051,440(27.8.2010)

• Pejpr

Překousnu, když se ve filmu půl hodiny nic neděje, strpim, když se ve filmu hodinu nic neděje, ale když se stále nic neděje a najednou najedou titulky, tak to už fakt nerozdejcham!(18.6.2009)

• Dubro

Túto dánsku vzduchárčinu som skukol na dvakrát. V prvej nudnej polhodine filmu sa mi podarilo zalomiť, ale našťastie mi tekvica padla rovno na RC a na tlačítko „pauze“. O dve hoďky neskôr som mohol len skonštatovať, že dánska vzduchárčina sa od ázijskej či japonskej odlišuje len ksichtami a menami (aspoň sa to nepletie), ale postup je rovnaký a nič nového som nevidel. Taký úplne slabý odvar zo Zrkadiel. No a opäť som zalomil. 2,5 kg(22.10.2008)