Pokoj 205

Horor

Dánsko, 2007, 90 min

Jannik Tai Mosholt

Thomas Heinesen

Mezi filmy se snahou lekat takový průměr. Moc lekavých momentů tam není, mega originální to taky není, tempo nevelké, ale když to člověk vidí, tak vyloženě zklamaný taky nebude(20.7.2014)

Pre tento krát dánsky príspevok k duchárskej téme z prostredia študentského. Ničím neprekvapujúci, nič nové neprinášajúci. Skonzumovať sa dá bez väčšieho podráždenia žlčovodov, ale mne stačilo raz.(8.5.2009)

• obitus

Hodinu a půl dlouhý film o tom, jak v koupelně pověsit zrcadlo.(2.2.2009)

Klasická japonskem načichlá duchařina (prosil bych zase někdy ducha, který není jako holografická projekce a netřepe se, prosím!!!!), která je zajímavá svým hodně pomalým stylem vyprávění. U mě ta pomalost nebyla vůbec na škodu, naopak, docela se mi to zamlouvalo (stejně jako hlavní hrdinka jak vzhledem, tak herecky), dodávalo to filmu takovou zvláštní příchuť a atmosféru. Ne že bych se u toho bál, ale brnkalo mi to na nervy... 3,5*(24.11.2009)

• Campbell

Celkem zklamání, čekal jsem Dánskou duchařinu jak má být, ale prd. Film nenabídne nic. "JEden silný nepřítel"??? Vždyt se tam jen párkrát ukázala někdo umřel, a to bylo všechno, neoriginalita tu sálá ze všech zrcadel. No a divák se jen nudí.(19.3.2011)