Rock On!!

Drama / Hudební

Indie, 2008, 145 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,153,767(27.7.2010)

Něco jako Dil Chahta Hai nebo Jhankaar Beats. Kapela, hudební soutěž a kamarádství, které prochází zkouškami. Kromě děje jsou tu i jiné spojovací články. Třeba Farhan Akhtar, režisér prvního jmenovaného filmu, syn uznávaného básníka a scénáristy si tu užil svůj herecký debut. Rozhodně to byl film, který ve mně vzbudil dojem, že se v Indii tvoří a poslouchá i jiná hudba než ty stále stejné soundtracky. Moc se v tom nevyznám, ale i bych věřila, že by Farhan dostal do varu i jiné než indické publikum.(9.11.2008)

Ten název je celkem slibný, ale v konečném důsledku to není úplně ono. Ten rock, který je zde prezentován, je na mě přece jen trochu moc popový, ale musí se tomu nechat, že ty písně jsou místy docela chytlavé. Jinak je to celkem standardní drama, celkem standardní romance a celkem standardní film o jedné kapele.(23.12.2016)

Povedena hudba i dej. Hobluj :) !!!!!(6.9.2009)