Soutěž, v níž jeden vylosovaný šťastlivec může vyzkoušet své štěstí pří otevíraní kufříku s penězi. Celkový počet kufříků je 26. Každé hrací kolo se otevírá jiný počet kufříků. Maximální možná výhra je 5 milionů korun. (Pumiiix)

T-pack

Tak asi takto. Nápad je to dobrý. Dokonce hodně dobrý. Je promyšlený a soutěž má pořádnou páteř, na které může stavět. Není vědomostní, a tak přiláká spoustu potencionálních soutěžících. Nicméně, sledování pořadu je už veliká zoufalost. Ve vědomostní soutěži se člověk alespoň něco nového dozví. Zde pouze zíra na to, jak soutěžící peníze získává, nebo ztrácí, podle toho, jaké kufry otevře. Soutěžil bych též, dívat se na to nemusím. ()

kurcatovium odpad!

Slogan znějící v duchu: "Soutěž, ve které NEzáleží na vašich znalostech ani schopnostech!!!" opravdu docela vystihuje tuhle divnou šitku. Bohužl je to opravdu provar a to motto samo o sobě je debilní. ()

lskala

Koncept výbornej. Začátek slibnej. Závěr tadiční. Tudíž stažení z obrazovek. TV Prima příliš tah s Pavlem Zunou nevyšel. Ale co, alespoň to zkusili... 40% - 2** ()

rozbris

Pořad ve kterém jeden šťastlivec, po rychlé odpovědi na jednu otázku, může zkusit vyhrát velké peníze při otevírání kufříku. Někdy docela nudná show. ()

wosho

Jak jsem to tu již zmínil mnohokrát-toto tady nemá co dělat!!! A co se týká kvality této zábavní-soutěžní hry (spíše nehry). Nic proti tomuto pořadu nemám, solidní zábava pro masu diváku co chce fandit (a pak se škarohlídně smát výherci-nevýherci) a jen se pobavit. Jen nechápu tak nízká hodnocení-to jsou na čsfd samí intouši, pankáči, antiglobalisté, odpůrci masové-spotřební zábavy, či jiné jim podobné sorty lidi??? ()

Paity odpad!

Pavel Zuna se pokoušel restartovat svou kariéru před tím, než zmizel kdesi v Bulharsku nebo Rumunsku. Vše marné. Ber nebo neber je hrozný odpad. ()

zdenur odpad!

Se mi to zdá nějaké pochybné. Celá soutěž o tom, jak si někdo jen tak říká náhodná čísla - dost o ničem. ()

hellequine

Přiznávám- jistý nápad to má.. Přesto mám radši soutěže, kde dotyční musí vědět alespoň něco.. Ne jen umět se představit a rozeznávat čísla (ovšem jen do 26)..;) ()