Ber nebo neber (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 80 min

Občas zajímavé a celkem napínavé....(18.12.2008)

• SeBig

zzzzzZZZZzzzzz(14.2.2012)

• lekr

Žádná slává to není ale v porovnání s pořady typu Volejte věštce se na to aspoň dá koukat. V pořadu není nouze o napínavé a vtipné momenty, ale tak i o ty trapné, které jsou způsobeny dementními soutěžícími, hostováním "celebrit", ale hlavně Zunou samotným, který i po letech ve zprávách na různých televizích moderování přesto nezvládá. Ale i přes tohle všechno jsem se občas v neděli rád podíval.(23.12.2009)

• MM_Ramone

"Ber alebo Neber"! Na to mám v tomto prípade jasnú odpoveď. Neberem! Ďakujem, nechcem! Táto súťažná relácia ma vôbec nezaujala. Považujem ju za nudný nezmysel pre ľudí, ktorí moc rozumu nepobrali. Ten totiž v tejto show vôbec netreba. Stačí mať šťastie. A ako sa hovorí: Sprostému šťastie praje. Takže stačí len ukazovať na tie správne kufríky, ktoré držia krásne asistentky a môžte prísť k pekným peniazom. Nonsens, nuda, odpad!(7.12.2008)

• salahadin

Tak já to tedy (ne)beru šéfe...ale co to povídám, Zuna měl zůstat u večerního depresivního pořadu, kdy nám sděloval klasickým rétorickým průjmem, že v Abú Almahadžídu se srazil komár s velbloudem, na místě dva mrtví (oba aktéři), tamní policie dočasně uzavřela oba pruhy pouštní polňačky a celá oblast je monitorována zhora (ze stromu, ne vrtulníky). Pozůstalí už byli o tragédii informováni a byl jim zaslán šek na dva pomerančové džusy... Bylo by to mnohem lepší, než tenhle pořad, který vznikl jen proto, aby bylo pro Zunu uplatnění.(11.6.2009)