poster

Ber nebo neber (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 80 min

 • Karlos80
  **

  Jo tak tohle mě baví (někdy), člověk nemusí mít naprosto žádné vědomosti (klíčová otázka většinou starý český film nebo herec) ale když se zadaří může získat balík:-)! Nejlepší na celé souteži jsou pak zcela jistě pěkné figurantky a tajemný bankéř.-)(27.11.2008)

 • Hrabka
  *

  Zuna je děsně nesnesitelný. Slizoun. Hra pouze o náhodě = hra o ničem.(2.6.2009)

 • SeBig
  odpad!

  zzzzzZZZZzzzzz(14.2.2012)

 • Tom Riddle
  **

  Kdysi (tzn. loni...) jsem dělal v ústavu pro mentálně postižené, a jeden pacient tenhle pořad miloval. Cucal medík z lahvičky ve tvaru medvídka, a do zblbnutí opakoval "Ber či neber, ber či neber, já bych bral." Jestli pak to z něj udělal ten pořad, nebo byl takový už předtím?...(27.11.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Ber, když nabízené miliony můžeš vyhrát, i kdybys po první třídě zapomněl, kde leží tvá oblíbená základní škola. Čísla do 26 snad poznáš, modelky s kufříky v ruce jistě oceníš a pokud chceš svou genialitu vyzkoušet před vstupem do arény, tak to zkus tady - http://www.super-hry.com/online-35/ostatni/ber-nebo-neber, ale bez modelek.(20.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace