honajz2

Trvalo to celou jednu sérii, ale už to vypadá, že to celé konečně o něčem bude! Už se všechny ty dějové linie nějak konečně protnuly, osudy postav taky šly trochu dál a v druhé sérii se snad konečně dostaneme k tomu, na co čekám celou dobu. Jen já to už sledovat s největší pravděpodobností nebudu, protože SPOILERY to, že Peter žije, jsem celou dobu čekal a nejspíš jeho nalezením celý seriál skončí, odchycení Abby jsem čekal už na začátku téhle epizody a jediná postava, která měla nějaké moje sympatie - Greg - nejspíš právě zemřela (ale měl jsem ho v oblibě spíš hlavně proto, že to je Alan z Peep Show, každopádně tady je ze všech nejzajímavější). A ten zbytek mě moc nezajímá, snad trochu jen absolutně nepředvídatelný Tom, ale abych kvůli němu sledoval celou druhou sérii... Navíc to ani nemá tak silnou atmosféru, jak by mohlo být a prostě si mě to dostatečně nezískalo. Možná jen ze zvědavosti kouknu na poslední díl druhé série, ale na víc nejspíš ne... Každopádně tohle byla zatím ta nejlepší epizoda celého seriálu, ale ani ta se na tu čtvrtou hvězdu nevyšplhala. Lepší 3* ()