Rakeťáci

Pretty Bird

Komedie

USA, 2008, 92 min (SE: 120 min)

• Malarkey

Film je nezáživná, nevtipná, chvílemi až otravná kravina. Co si budeme povídat. Zaplaťpánbůh za to, že HBO do oběhu pustilo tu kratší verzi. Nicméně bylo vidět, že na filmu pracoval samej inteligent. Nevim proč, ale nemohli si ke konci odpustit jednu světoznalou vsuvku a tak nám do svýho filmu narvali na závěrečnou scénu jednu operní z Rusalky od Antonína Dvořáka. :-)(29.12.2011)

• Pavlík

30. 06. 2014 (185.); byl jsem v očekávání co Curtis Prentiss vymyslí a nic nevymyslel, Antonín Dvořák mě potěšil(1.7.2014)

• HappyDeath

SPOILER!!! No ty vole... Celou dobu čekám, jak to dopadne a ona je tam na konci jedna věta. Tak s tím běžte teda do Prde*e!!! Blbost až to bolelo co neměla účel, hlavu natož patu. Omg. Postup filmu je bych řekl až ohromující...Nápad, peníze peníze peníze, investice, inženýr, problém, nemám nemám nemám....The end. Lepší scénář by napadlo snad i šestileté dítě na vozíku po DMO.(25.6.2014)

• carlos 2010

Trocha zdĺhavé a nudné aj pre deti.(12.7.2014)

• MMJ

Tenhle film je v něčem jedinečný.První jakože "komedie" který sem dal ODPAD!(12.8.2015)