Rakeťáci

Pretty Bird

Komedie

USA, 2008, 92 min (SE: 120 min)

• Pitryx

Vydržel jsem akademickou půlhodinku a stále se nic nedělo, tak jsem to vypnul. Toto nejsou asi filmy pro mne. 20130811nest.(14.8.2013)

• Tommassi3

"I tohle je zajímavý.. Nezabíjej mouchu sekerou, když sedí na něčí hlavě.. Starý čínský přísloví.." ;)(2.4.2015)

• MMJ

Tenhle film je v něčem jedinečný.První jakože "komedie" který sem dal ODPAD!(12.8.2015)

• Malarkey

Film je nezáživná, nevtipná, chvílemi až otravná kravina. Co si budeme povídat. Zaplaťpánbůh za to, že HBO do oběhu pustilo tu kratší verzi. Nicméně bylo vidět, že na filmu pracoval samej inteligent. Nevim proč, ale nemohli si ke konci odpustit jednu světoznalou vsuvku a tak nám do svýho filmu narvali na závěrečnou scénu jednu operní z Rusalky od Antonína Dvořáka. :-)(29.12.2011)

Příběh o trnité cestě za splněným snem jistých pánů. Každý z nich má však k dané věci jiný názor a tak se podle toho k tomu staví. Snímek má být komedie, ale svým ztvárněním trochu jiná komedie. Není to úplná bláznovina, ale humoru se tu najde více než dost. Jenomže humoru poněkud jiného. Nevím jak zbytek Evropy, ale pro Česko je takováto zábava těžko uchopitelná, tudíž málo pochopitelná. Zkrátka jiný kraj, jiný mrav. A tak se zdá tento počin tak nějak mimo mísu. Škoda, on ten příběh není špatný, jak by se zdálo. Jde jen o to ho pochopit.(18.7.2014)