Rakeťáci

Pretty Bird

Komedie

USA, 2008, 92 min (SE: 120 min)

Příběh o trnité cestě za splněným snem jistých pánů. Každý z nich má však k dané věci jiný názor a tak se podle toho k tomu staví. Snímek má být komedie, ale svým ztvárněním trochu jiná komedie. Není to úplná bláznovina, ale humoru se tu najde více než dost. Jenomže humoru poněkud jiného. Nevím jak zbytek Evropy, ale pro Česko je takováto zábava těžko uchopitelná, tudíž málo pochopitelná. Zkrátka jiný kraj, jiný mrav. A tak se zdá tento počin tak nějak mimo mísu. Škoda, on ten příběh není špatný, jak by se zdálo. Jde jen o to ho pochopit.(18.7.2014)

• HappyDeath

SPOILER!!! No ty vole... Celou dobu čekám, jak to dopadne a ona je tam na konci jedna věta. Tak s tím běžte teda do Prde*e!!! Blbost až to bolelo co neměla účel, hlavu natož patu. Omg. Postup filmu je bych řekl až ohromující...Nápad, peníze peníze peníze, investice, inženýr, problém, nemám nemám nemám....The end. Lepší scénář by napadlo snad i šestileté dítě na vozíku po DMO.(25.6.2014)

• carlos 2010

Trocha zdĺhavé a nudné aj pre deti.(12.7.2014)

• Pitryx

Vydržel jsem akademickou půlhodinku a stále se nic nedělo, tak jsem to vypnul. Toto nejsou asi filmy pro mne. 20130811nest.(14.8.2013)

• Malarkey

Film je nezáživná, nevtipná, chvílemi až otravná kravina. Co si budeme povídat. Zaplaťpánbůh za to, že HBO do oběhu pustilo tu kratší verzi. Nicméně bylo vidět, že na filmu pracoval samej inteligent. Nevim proč, ale nemohli si ke konci odpustit jednu světoznalou vsuvku a tak nám do svýho filmu narvali na závěrečnou scénu jednu operní z Rusalky od Antonína Dvořáka. :-)(29.12.2011)