Když pomáhá Pete kamarádovi s oblékáním obleku středoškolského maskota, změní se v neskutečného chlapíka a stane se celebritou. Nikdo ale neví, že v kostýmu je Pete. Každý chce znát pravou identitu Kuřete a Pete se musí rozhodnout, jestli už nastal čas přiznat, že ten muž za zobákem je on. (oficiální text distributora)

unclejack

Strašná nuda. Keby bol nejaký nezamestnaný matematik , poprosil by som ho , aby vyňuchal vzorec , ktorým tí Američania robia svoje teenkomédie. ()

ManOfPhoenix

Typický film o středoškolákovi, který se stane z neznámého a nudného, slavným maskotem basketballového týmu. Překvapivě jsou místa ve snímku pěkná, a herci taky nejsou špatní. Velmi povedený snímek z Disney Channelu. Tedy pro mě aspoň... ()

Pilda17

Jedna z největších "kravin", které jsem za poslední léta pro děti viděl. Nedoporučuji dětem starším šesti let, poněvadž i jim by tento snímek mohl připadat naprosto dementní. Ale určitě aspoň ta 1* za snahu uspokojit tříleté děti.. 2/10 = 20% ()

jasanka

Klasický film pro mladší publikum s ponaučením. Průměr, ale "průměrné" 3* nemůžu dát kvůli věčnému kvokání (doslova) maskotů. Méně je více. ()

• Premiéra filmu dosáhla sledovanosti 4,1 milionů diváků. Film se tak stal třetím snímkem z Disney Channel, který v posledních třech letech nedosáhl sledovanosti 5 milionů. (ManOfPhoenix)
  • Jedná se o první Disney Channel film, který byl uveden ve Velké Británii. (ManOfPhoenix)
  • V originále hovoří Pete (Jason Dolley) o tom, proč si "Lone Ranger" nesundá masku. V českém dabingu však říká, proč si "Batman" nesundá masku. (ManOfPhoenix)