Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiální text distributora)

Psema

Ostudný bolehlav s pekelným scénářem (přidat explicitní soulože, bylo by to nadprůměrné a výtečně stylizované porno), amatérskými triky (LOL-výbuchy) a tempem, vedle něhož jsou i ty nejhorší jugoslávské arťáky rychlé jako sprinter ve vrcholné formě. Jedna hvězda za relativně slušnou přestřelku v baru... všechno ostatní vás rychle donutí vyndat disk z přehrávače, rozlámat ho malé kousky a ty pak pro jistotu zapálit. ()

cerbygerby

K tomuto pokračování je těžké se vyjadřovat.. protože první díl byl bezkonkurenční, jak co se týče děje tak hereckého obsazení, dvojce chybělo obojí...ale jako samotný film to nebylo úplně nejhorší, ale tento film sráží to srovnání s jedničkou... každopádně určitě je málo lidí kdo by to nechtěl vidět, a rozhodně zas na odpad to není, takže za mě slabší 3* a 45% ()

DeLaMorte

Tak tenhle film si z původního filmu drží pouze název..kvalita prvního dílu se zde nedá vůbec srovnávat.Přijde mi že tento film je pouhou vykrádačkou a nezachraňuje ho ani můj oblíbený Vinnie Jones.Kdyby filmů natočených tímto stylem nebylo již tolik bylo by mé hodnocení asi o 20% lepší ovšem takových scén jsme již viděli mnoho. ()

mysiak

Po celkom dobre síce divokej jednotke prichádza dvojka...D2D film hovorí za všetko...je to vlastne scenáristické peklo a obrovská divočina...obrazovo, akčne...strašný guláš som mal v tomto filme, a ani záverečná prestrelka bola tak prd platná..lebo celý film stál tak za nič...potešil akurát Vinnie Jones a záverečené titulky... ()

okkac

První díl od Carnahana se mi moc nelíbil. Měl velmi špatný scénář, který se snažil být více, než jen oddychovou řežbou. Carnahan sice solidně režíroval jednotlivé scény, ale jako celkem se mu to trochu rozpadlo. Proto prequel jsem celkem vítal a doufal, že si nebude na nic hrát a bude to prostě několik zabijáků a jeden cíl. Jenže to by režisér Pesce nesměl být totální břídil přes akční scény, kde se snaží používat pro něho různé cool vychytávky, které ale dost iritují. Hlavně to brutální zrychlování. Navíc při dynamičtějších scénách to občas vypadá jako záběry z home videa. To podfinancování je těžce vidět. Bohužel i scénář pak na konci se vytasí se šokující pointou a snahou ho svázat s reálnými událostmi, což ho vede zpět k mým výtkám vůči scénáři prvního dílu. Malé bezvýznamné plus za střílení explodujících trpasličích klaunů. ()

• Na obrázku v magazíne, ktorý si prezerá Agent Redstone (Hrothgar Mathews), je porno hviezda Heather Vandeven. (EleKtris)