Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

Hanys_

Hulk vs Thor byl parádní. Hlavně tím, že to jednání Lokiho a následné se stanoucí situace dávaly prostě smysl a o postavy se člověk dost bál. Oproti tomu Hulk vs Wolverine je prostě jen rubačka, ne extra záživná (vlastně celkově ten "kraťas" tahá nahoru hláškující Deadpool - a to prosím pěkně v době, kdy ještě vůbec nebyl tak cool jako teď). ()

Kothy

Lehce nadprůměrná mlátička. První příběh se odehrává na Asgardu, kde chce Loki pomocí Hulka porazit Thora. Během toho se zaplete i s Helou, bohyní pekla. Dost mi to připomnělo Ragnarok. Objevují se tam i další známí Asgarďani. Ve druhé části s Hulkem bojuje Wolverine. Setkáme se tam i s dalšími padouchy, jako jsou Sabertooth nebo Deadpool. Deadpool si samozřejmě neodpustí své hlášky. První příběh se mi líbil o něco víc. "Podáš mi ruku?" :D ()

Caszidy

Přiznávám, že Hulk je má oblíbená postava. Tyhle dva "kraťasy" z produkce legendárního Stana Lee jsou ale opravdu povedené. Osobně se mi více líbil Hulk vs. Wolverine. Co však potěší u obou částí je opravdu příjemná animace a krásné, kreslené pozadí. Souboje jsou vskutku napínavé a v případě Hulk vs. Thor pro řadu postav, včetně samotného Thora, málem fatální. "Talking man hurt Hulk... HULK RIP OFF TALKING MAN'S HEAD!" ()

Pugo

Hulk vs Thor - tri hviezdičky. Keďže v tejto mytológii sa absolútne nevyznám, rád som sa ňou oboznámil cestou Hulka. Thor mi prišiel ako veľký frajer. Plus krásna veľkolepá hudba na animovaný film. Hulk vs Wolverine - päť hviezdičiek. Hlášky Wolverina a každé jedno slovo Deadpoola vyťahujú tento film nad priemer. Skvelo som sa pobavil. ()

gogos

Hulk vs. je solidní animák. Část s Wolverinem je akčnější a díky syrovým hláškám Logana a taky díky Deadpoolovi vtipnější. Naopak Část s Thorem je epičtější, výpravnější a s lepší hudbou. Trošku mě zamrzela rozlišnost v animaci. Délka je odpovídající. Celkově vzato se jedná o lehce nadprůměrný animák, který ničím nevyniká, ale rozhodně neurazí... Lepší 3* ()

• Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)
  • Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)