Ricky

Když Katie (Alexandra Lamy), obyčejná žena, potká obyčejného muže Paca (Sergi López), stane se něco úžasného a zázračného – je tu příběh lásky. Z tohoto svazku se pak narodí mimořádné dítě - Ricky. (ninon)

Lusů

Komedie možná tak nejvíc ze všech uváděných žánrů, nejspíš ale už hraničící s parodií. Pro mě neskutečně nudný až trapný film, o to víc mě překvapilo, když Ricky vyšel v "edici dobrých filmů" Reflexu. ()

SKreyn odpad!

Uff, no grc, hovadina jak mraky. Na začiatku, teda prvá polovica filmu je ako keby dokumentárny film o rodine a ich každodennom živote, voľnom čase a práci. V druhej časti filmu sa to zmení na totálny odpad, keď malému decku, Ricky-mu, začnú rásť krídla. :D Je to neskutočne nudne natočené, tak vážne ako dráma a zrazu tieto fantasmagórie, to proste nejak nejde dokopy. Je to nehorázna, neskutočná hovadina, nemohol som to ani dopozerať. Neodporúčam to pozerať nikomu! Fakt to nie je vhodné pre nikoho, asi len pre toho, kto napísal scenár a plus ešte herci a ich rodiny, ale ako klasické b-éčko do TV je to vhodné, lebo tam je takýchto "sračiek", hlavne na večer, fakt hodne. ODPAD! ()

skaya

Tak se musím přidat k hodnocení, že nebyl využit plně potenciál filmu. V druhé polovině měl být daleko více zaměřen na psychologický rozbor matky, chránící své rodinné hnízdo. Metafora křídel se jednou stává součástí každé rodiny. ()

Marťulka

Asi tomu nerozumím. Větší blbost jsem za poslední měsíce neviděla. Rickymu začnou růst křidýlka, ovšem nikoho to nevzrušuje, naopak, ještě se tomu rodinka směje, když lítá po pokoji. Ricky - Malý andílek. Andílka si představuju jinak. Pro mě skoro odpad. ()

Tremono

První půle docela zajímavé drama a najednou jedno velké WTF :) Nápad dobrý ale nedotažený. Remake filmu Tobi(1978). ()

kenny79

Francouský rodinný příběh o tom, jak se zachovat, když se vám narodí dítě s křidélky. Pokud uvidíte na obloze létat něco divného tak nestřílejte po tom. 50 % ()

spelunka

velika prapodivnost. na tenhle film se da divat jedine, pokud neznate predem pointu. jedna hvezda za neotrelost, druha za to, ze sem pri sledovani tyhle zbesilosti sedela vedle svoji v ty dobe budouci zivotni lasky. ()

MUNRO

Z velice zajímavého,klasicky francouzského dramatu v úvodní čtyřicetiminutovce se vyklubala nehorázná kravina.Dítě,kterému narostou hnusná drůbeží křídla a její matku to ani trochu nepřekvapí?Když začal malý okřídlenec poletovat v supermarketu a zaměstnanci ho začali chytat,jako-by lovili holuba,nestačil jsem kroutit hlavou nad tím,s čím jsou dnešní režiséři schopni přijít.Tohle už je moc...Jedna hvězda za logické sociální drama z úvodu filmu a za Sergiho Lópeze,který svůj potenciál projevuje zdatně v každém svém filmu.A to i v takovém obludáriu,jako je toto... ()

Willynka

Ricky je komedie, drama, fantasy ale především nuda k posrání. Téma přístrihávání křidélek vlastním dětem dovedená ad absurdum. ()

Barlog951

Neviem či som nevyzrel na takýto druh filmu ale toto "dielo" sa mi absolútne nepacilo. Nudne scény, nedynamická kamera zbytočne obnažené telá ... A to žeby to mala byť aj komédia mi tam už vôbec nesedí ... smial som sa asi 2x aj to tak na pol ust. Oproti filmu Bazen je to slabý odvar ()