poster

Ricky

 • Česko

  Ricky, malý andílek

 • Francie

  Ricky

 • Slovensko

  Ricky

Komedie / Drama / Fantasy / Mysteriózní

Francie / Itálie, 2009, 90 min

Režie:

François Ozon

Scénář:

François Ozon

Kamera:

Jeanne Lapoirie

Producenti:

Claudie Ossard

Střih:

Muriel Breton

Scénografie:

Katia Wyszkop

Kostýmy:

Pascaline Chavanne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  *****

  Zřejmě nejopravdovější Ozon, který předvedl jak má rád téma ženy i žánr mystery.(29.5.2013)

 • Radko

  Fotka na plagáte mi pripomína Gigerov Penis landscape, kvôli ktorému Americký výbor na ochranu rodiny pod vedením pani Bakerovej - manželky neskoršieho ministra zahraničných vecí USA začal trestné stíhanie vočí frontmanovi americkej punkovej skupiny Dead Kennedys Jellovi Biafrovi za šírenie pornografie. Biafra spor síce vyhral, ale skupina sa rozpadla. Holt, keď bojujete s hovnom je úplne jedno, či vyhráte alebo nie, zamažete sa vždy:) Ak je takýto celý film: ďakujem, neprosím si!(8.11.2009)

 • sochoking
  *****

  Ktosi mi to odporučil ako 'menšiu jebičku'. Podľa mňa to bola totálna jeba! Ja som si na tomto filme uletel ;-)(15.12.2009)

 • Omnibus
  **

  Bacha na hlavu! V komentáři kolem lustru poletují SPOILERY!             Maminčino Milé a Mazlivé, leč Monstrózně Morbidní Miminko. Film má sice 6 M, ale já uděluji jen dvě hvězdy. Jednu za snahu o originální drama, druhou za úchylný nápad. Přilepit nemluvněti kanagonem na záda ohyzdná kuřecí křídla? To jim snad poradil sám David Cronenberg! Kvůli tomu mě pak půl filmu strašila asociace na Což takhle dát si špenát, s kuchařskou etudou pana Nárožného: „Pečínka jako z nemluvněte!“ :-) Pardon. Ale to mě pak těžko může dojmout nějaké rodinné drámo.(22.7.2013)

 • Webb
  ****

  Velice zajímavý film i Ricky, který mi udělal radost. Takovéhle letošní překvápko jsem opravdu nečekal.(28.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace