Baculka (TV film)

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

• gombarix

Hm, tohle teda byla "baculka" tak na dolní hranici baculatosti... Velmi oddechová záležitost, nicméně některé momenty jsou docela vtipné a trefné. - - - Její kamarádka, štíhlá (ale ne zas vychrtlá, majngot) fotomodelka, nosí semo tamo (ve druhé polovině už pořád) decentní brýle. Mlask.(17.7.2011)

Moc hezký film na nedělní odpoledne. Na to, že je to od nácků naprosto vtipný a milý film ! Skvěle jsem se pobavil. Nechápu zdejší hodnocení, proto o hvězdičku přidávám !(4.10.2009)

Až moc z toho kouká snaha o německou Bridget Jonesovou,ale přesto bych to neviděla tak černě.Celkem jsem se nad tím i zasmála:)Příjemný oddych na nedělní odpoledne,nic víc od toho čekat nelze.(17.7.2011)

Překvapivě milý a vcelku vtipný film a hlavní představitelka i Johanna Christine Gehlen hrály slušně. Dobré....(17.7.2011)

• Blazin

Čekal jsem, že německá komedie bude stát za nic tak jako asi většina (velká většina) co jsem viděl, ale tohle bylo trochu jiný, takový příjemnější, líp se na to koukalo, i když bylo předem jasné jak to skončí a i přes slabší konec a dost trapných scén dávám slušné 2 hvězdičky.(21.2.2009)