Baculka (TV film)

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

• noctambule

Strašná kravina, u které se člověk zasměje, ale asi ne v místech, kde to tvůrci plánovali:-) Ideální podívaná tak akorát při vaření.(19.7.2011)

Pěkně jsem se nasmála:-) Jako bych viděla sebe: mrkev nebo sušenku??hmmmm mmm hmmm mmm .... Cože?Mrkev, co to je?:-))... Ne zeleninu mám ráda, ale obalená kostra opravdu nejsem, možná právě proto mě to tak pobavilo:-) Výhoda vypěstovaných mišelinů je v tom, že upadnete - li, nebolí to..(29.7.2011)

Překvapivě milý a vcelku vtipný film a hlavní představitelka i Johanna Christine Gehlen hrály slušně. Dobré....(17.7.2011)

Není to tak hrozné, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Hlavně je to občas i vtipné. Co na tom, že mi hrdinka přijde krapet ošklivá, má sympatického Konráda a super osobního trenéra :D(17.7.2011)

Příjemný průhledný a oddychový film s hepáčem. Tak proč jednou nevidět chvilku růžově ne?(22.5.2009)