Baculka (TV film)

• Německo

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

Překvapivě milý a vcelku vtipný film a hlavní představitelka i Johanna Christine Gehlen hrály slušně. Dobré....(17.7.2011)

Není to tak hrozné, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Hlavně je to občas i vtipné. Co na tom, že mi hrdinka přijde krapet ošklivá, má sympatického Konráda a super osobního trenéra :D(17.7.2011)

Příjemný průhledný a oddychový film s hepáčem. Tak proč jednou nevidět chvilku růžově ne?(22.5.2009)

Moc hezký film na nedělní odpoledne. Na to, že je to od nácků naprosto vtipný a milý film ! Skvěle jsem se pobavil. Nechápu zdejší hodnocení, proto o hvězdičku přidávám !(4.10.2009)

• Blazin

Čekal jsem, že německá komedie bude stát za nic tak jako asi většina (velká většina) co jsem viděl, ale tohle bylo trochu jiný, takový příjemnější, líp se na to koukalo, i když bylo předem jasné jak to skončí a i přes slabší konec a dost trapných scén dávám slušné 2 hvězdičky.(21.2.2009)