Baculka (TV film)

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

• noctambule

Strašná kravina, u které se člověk zasměje, ale asi ne v místech, kde to tvůrci plánovali:-) Ideální podívaná tak akorát při vaření.(19.7.2011)

Až moc z toho kouká snaha o německou Bridget Jonesovou,ale přesto bych to neviděla tak černě.Celkem jsem se nad tím i zasmála:)Příjemný oddych na nedělní odpoledne,nic víc od toho čekat nelze.(17.7.2011)

Pěkně jsem se nasmála:-) Jako bych viděla sebe: mrkev nebo sušenku??hmmmm mmm hmmm mmm .... Cože?Mrkev, co to je?:-))... Ne zeleninu mám ráda, ale obalená kostra opravdu nejsem, možná právě proto mě to tak pobavilo:-) Výhoda vypěstovaných mišelinů je v tom, že upadnete - li, nebolí to..(29.7.2011)

• G900

to: TheMaker Opravdu zacinam pochybovat o tve inteligenci. Zrejme vis o soucasnem Nemecku uplny hovno, tak se prosimte priste zdrz komentaru jako je tenhle.(7.3.2010)

• Blazin

Čekal jsem, že německá komedie bude stát za nic tak jako asi většina (velká většina) co jsem viděl, ale tohle bylo trochu jiný, takový příjemnější, líp se na to koukalo, i když bylo předem jasné jak to skončí a i přes slabší konec a dost trapných scén dávám slušné 2 hvězdičky.(21.2.2009)