Baculka (TV film)

• Německo

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

Až moc z toho kouká snaha o německou Bridget Jonesovou,ale přesto bych to neviděla tak černě.Celkem jsem se nad tím i zasmála:)Příjemný oddych na nedělní odpoledne,nic víc od toho čekat nelze.(17.7.2011)

Pěkně jsem se nasmála:-) Jako bych viděla sebe: mrkev nebo sušenku??hmmmm mmm hmmm mmm .... Cože?Mrkev, co to je?:-))... Ne zeleninu mám ráda, ale obalená kostra opravdu nejsem, možná právě proto mě to tak pobavilo:-) Výhoda vypěstovaných mišelinů je v tom, že upadnete - li, nebolí to..(29.7.2011)

• noctambule

Strašná kravina, u které se člověk zasměje, ale asi ne v místech, kde to tvůrci plánovali:-) Ideální podívaná tak akorát při vaření.(19.7.2011)

• gombarix

Hm, tohle teda byla "baculka" tak na dolní hranici baculatosti... Velmi oddechová záležitost, nicméně některé momenty jsou docela vtipné a trefné. - - - Její kamarádka, štíhlá (ale ne zas vychrtlá, majngot) fotomodelka, nosí semo tamo (ve druhé polovině už pořád) decentní brýle. Mlask.(17.7.2011)

Příjemný průhledný a oddychový film s hepáčem. Tak proč jednou nevidět chvilku růžově ne?(22.5.2009)