Frozen

• Velká Británie Frozen

Flabadob

Hrají: .... Joe Lynch ? Nejmenuje se tak náááhodou jedna postava? :-D Jinak.. co dodat? Mně to přišlo docela zajímavý, ikdyž jsou ti lidi fakt dost blbý. Jak už se zde zmiňovala, ani jeden nemá mobil a nikomu o svém výletu neřekli, aneb: Chytrému napověz, hloupého trkni.. ()

pájap

s člověkem který dá tomuhle 5 hvězd se o filmu odmítám bavit..zápletka naprosto hloupá-už vidím jak dneska v americe vyrazí mladí kamkoliv bez mobilu,v kterým lyžařským středisku maj v týdnu zavřeno,i když amerika kdo ví.? jeden napřed zcela pitomě skočí z veeeelký vejšky a pak přijdou na to že na sloupech jsou žebříky .atd atd po 57 minutách jsem koukl jenom jak to dopadlo ale ne proto že by mě to extra zajímalo...jo ta jedna hvězdička je za ty vlky a detail na nohy po pádu..... ()

kyblik2

Z mála vyťažené maximum, i keď v ňom bolo hodne hluchých miest....ešte že to nebolo bez vlkov, to by bola úplná nuda.....Tatko pár slušných momentov... ()

complex

Film, ktorý naozaj neohúri ničím, veľmi zlé spracovanie filmu, veľa chýb, napríklad hercom v neskutočnej zime nie je vidno ani dych, teda paru z úst, lano lanovky je neskutočne ostré a dokáže pri rúčkovaní prerezať rukavice a dorezať ruky do krvi, v jednom zábere je vidno ako je lanovka posiata ľadovými cencúľmi, druhý záber sú tieto cencúle preč, z ničoho nič sa lanovka odtrhne. Herecké výkony naozaj veľmi slabé, hlavne pri zlomených nohách, alebo odtrhnutiu ruky zo zábradlia (načo to vlastne robila) Lanovka je otvorená len dva dni v týždni a nikto ju ani nestráži, všade je veľa prašanu len pod lanovkou je nič. Možno režisér chcel tento film posunuť vyššie, ale katastrofický scenár ho pustiť viacej nemohol. Celý film som rozmýšlal iba nad tým, že kedy to skončí. Naozaj maximálne jedna hviezdička, aj to sa mi zdá už priveľa ()

anillvap

Na Frozen jsem se dívala ze zvědavosti. Jsou tady k němu rozporuplné komentáře, z nichž některé zapomínají na holý fakt, že se nejedná o lyžařské středisko v Alpách. Na mě to působilo jako celkem solidní nervák, kdy mi v některých scénách rozhodně běhal mráz po zádech. Když tedy pominu pár logických vad, bohužel psychologie jednotlivých postav nebyla nic moc. Emma klasická hysterka, proběhlo pár obviňování a omlouvání... ale dialogy trošku slabší. Přecijen už to neměli být středoškoláci, ale studenti vysoké školy. Celkový dojem je pak poněkud utahaný, radši bych je nechala viset na lanovce kratší dobu a dala bych jim větší prostor pro herecký výkon a rozvinutí postav předtím. ()

rodneycz

Film, který i přes jednoduchý děj zaujal. Atmosféra je doslova mrazící. Přirozené chování hereckých postav a i přes malou dávku nelogičností, které nešlo přehlédnout, jsem se nenudil. ()

breebee

Fajn film s jednoduchým námětem, ovšem skvěle zpracovaný. Toto by asi nechtěl zažít nikdo z nás, osobně si to vůbec nedovedu představit. *SPOILER* Scéna Kevina Zegerse se skokem mě trochu vzala, když to vezmeme, že by to bylo ve skutečném životě, jen pakoň by si ten snowboard sundal, vždyť přece s ním skáčou lidé běžně. *KONEC SPOILERU*. Jinak k tomu asi nemám co říct. Herecké obsazení bylo fain. Čtyři **** za to, že se na něj dá dívat i vícekrát, je děsivý a reálný a kluci s ďolíčkama nikdy nevyjdou z módy :) :D ()

ELDoctorow

Som len rád, že som to nevidel pred svojou poslednou dovolenkou. Ešte teraz si zo mňa priateľka robí posmech a s potešením Doktora Mengeleho pri selekcii do plynových komôr, mi púšťa video ako sa na lanovke v Tatrách kŕčovito a so smrťou v očiach držím zabezpečovacej konštrukcie a po pristátí bozkám pevnú zem. Jedno viem však teraz už iste – je neprirodzené, aby človek opúšťal zem pod svojimi nohami. Keby bol to bol Pán Boh chcel, dal by nám každému súkromné lietadlo. ()

Epco

Blbosť amerických teeagerov a bezradnosť hollywoodskych scenáristov nepozná hraníc. Ako nápad je to dobré, dokonca nevadí ani to lacné spracovanie, ale prečo znižovať údernosť celého dielka natiahnutím do celovečernej stopáže. Mohlo to byť ale nuda a tupé dialógy a hlavne konanie hlavných predstaviteľov to zabili. ()

Snakefinger

Mrazivé stejně jako název. Neotřelý nápad a podívaná odehrávající se na tak malém prostoru někde nad lesem v zasněžených horách s hladovou smečkou vlků vás totálně dostane. Celé okořeněné detailními scénami omrzlin a sem tam neotřelý nápad vám zvedne tep dost vysoko. Teplé oblečení doporučeno. ()

u.mojitko

"What the hell do we now? Well, let´s find the stupidest solution and try that and kids, don´t think about it, just do it." "To snad ne?!", říkal jsem si nakonec, když se ta bloncka proplazila kolem smečky cupující BFF jejího boyfrienda. Lidská pitomost je neomezená, počínání všech tří hrdinů to jen dokládá. A jen tak mimochodem, záložní ocelové lanko o průměru 5mm má nosnost cca 1400kg. ()

LUCIM

Nechapu proc uz ten prvni borec nepreruckoval po lane a nebyuzil lyze nebo tak. Hlavne kterej sulin si v dnesni dobe nebere mobil. Jinak dobra sranda. Priste az pojedu na hory budu doufat, ze se nezaseknu na lanovce. ()

Memfiska

Popravdě jsem očekávala, že to bude horší, a díky tomu mě tento film příjemně překvapil. Obsazení je velmi povedené. Ale i přesto je to průměrný film, který může místy trochu nudit. ()

BlackMolla

Po skončení filmu jsem si říkala, že je to takový průměr - trošku přehnané a docela očekávaný konec. Ale musím přiznat, že i několik dní po zhlédnutí nad tím musím přemýšlet, a proto nakonec dávám 4 hvězdičky. ()

Ann2

Celkově byl film i docela dobrý. Spíš mi tam neustále vadily takové drobnosti, jakože tam přes noc skoro zmrznou, ale přitom mají nedopnutou bundu, nebo holka ztratí rukavici a usne s holou rukou na zábradlí...Hlavně si asi skoro každý u tohoto filmu řekne, že by to vymyslel jinak a líp. Ale ono těžko říct...sice vždycky když jedeme na hory, tak na lanovce vymýšlíme jak bychom se dostali dolů kdybychom tam zůstali trčet, ale přece jenom člověk tak úplně nepočítá s vlky, zlomenýma nohama a podobně. ()

Naby

Celkem zajimavej a leckdy i poucnej filmecek. Napeti by se dalo krajet skoro celej film. Trosku skoda, ze to kazili nekterejma ocividne pridanejma scenama, ve kterych byly i dost neuveritelny veci. Jinak celkem slusnej vysledek 3,6*. PS: Dalsi duvod, proc se od sveho mobilu nehnout ani na zachod :-D. ()