Frozen

• Velká Británie Frozen

bourec

Ten film neni žádná pětihvězdičková bomba,ale odpad si nezaslouží.Začátek byl celkem v pohodě,pak byla asi dvacetimunutová kecací část,tu si mohl Adam vodpustit,ale pak film zase nabere vobrátky.Na to,že ve filmu hrajou tři lidi,a asi byl natočenej za pár šupů,je to dobrý.60%. ()

JohnRambo

Z takého jednoduchého námetu dokázali páni dosť vela vyžmýkať. Za to pochvala. Ale bolo to také morbidné bez happyendu a ešte k tomu ja nemám rád zimu. :) Takže jedine z osobných dôvodov hodnotím na 65% inač podarený a pozerateľný film. ()

Joges

Podobné filmy nijak neprožívám, "Frozen" mě však dostal. Napjatá atmosféra (docela psycho), dobré herecké výkony, hudba přesně sedí. ()

dubinak

Frozen je pro mě od teď docela citlivé téma, protože mi hodně dlouho žádný film takhle nedrásal nervy. Lanovku jsme v survival hororu zatím asi neměli, aspoň, co já vím a myslím, že lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Green může být na svůj počin nálěžité pyšný. Od hrozných poraněních, přes smečku vlků a citové vyždímání, se dostaneme až k vysoce brutálním úmrtím, a to všechno za dobu šedesáti minut. Celý scénář je hodně realistický a v podstatě tam není ani jedna scéna, u které byste si řekli, co to sakra je. Za málo peněz hodně muziky a ještě k tomu opravdu vážné muziky. ()

boblig

Nesympatické postavy, absence logiky v příběhu a ještě ke všemu tuna příšerných sentimentálních keců pronášená třemi oživlými dřevy - prostě film k nevydržení. ()

Stallone

Jako hororový fanoušek se rád podívám i na zajímavý thriller. Miluji pocit, kdy si při sledování filmu říkáte, že se to může stát i vám. Divák přemýšlí, jak by se v té situaci zachoval. Líbí se mi ten jednoduchý, přímočarý děj. Boj o život. Frozen mohu doporučit jako solidní televizní thriller. Při sledování se oblečte. Bude vám zima! Chválím působivý plakát. Spoiler: Určitě stálo za to vyzkoušet udělat ze svého oblečení provizorní lano, které by případnou seskokovou výšku zkrátilo. Zimní bundy svázané k sobě vydrží. Následná pomoc ve středisku nebyla poté daleko. Vlci jsou velmi plachá zvířata. Někde jsem četl, že v tomto století není doložen ani jeden případ, kdy by vlk napadl a zabil člověka? ()

C0r0ner

Nenápadné a velmi komorní, ale když už se to dostane do nějakého toho opravdu dramatického momentu, je to nervy drásající podívaná, hlavně ta vizuální naturalističnost. Chtělo by to sice ještě trochu prostříhat, ale celkově příjemné překvapení. 70% ()

Pajky3

spoiler alert - Docela jsem byl zvědavej na to, jak se popere režisér s tím, že má tři lidi na lanovce. Myslim, že to zvládnul obstojně. Já jsem sám přemýšlel nad tím jak bych se choval a postupoval bych opačně než hrdinové. Navíc mi vadilo, že frajer co slezl dolu jednal nelogicky. Tim myslim vymena lyzi za snowboard. ()

Flynn

Po filmu, nebo spíše v jeho průběhu na mě padla taková depka, jako deka. Ani nevím čím to bylo, film byl docela napínavý, místy to samozřejmě vázlo, ale stopáž se musí naplnit. Každopádně tam bylo pár logických nesrovnalostí, hlavně to, že jsou v zimě, fouká, jim je kosa jak svin a oni mají zaplé bundy pod krk a kapuce jim visí na záda. Já bych se asi zabalil co by to dalo. Stejně se mi to líbilo. Šlo vidět, že i se 3 lidma se dá natočit solidní schizovka. ()

U_S_O

Keď k uvedeným žánrom, dráma a thriller, pridáme ešte komédiu, tak s kľudným srdcom môžem dať 3 hviezdy. Pretože niektoré scény ma fakt pobavili, aj keď to režisérov zámer asi nebol :) Správanie postáv tiež nebolo príliš logické, veď prečo by si aj najskôr vybrali tú menej nebezpečnú cestu, všakže. Radšej sa do toho vrhneme rovnými nohami napred :) A podobných momentov sa vyskytlo viac, ale aspoň sa na nich dalo dobre zasmiať, pretože boli predkladané s takou vážnosťou, že až... Zamrznutí mi teda ponúkli slabší survival thriller so štipkou nečakanej zábavy. ()

Larushka

Kokotina na prvou. Dialogy byly naprosto otřesný. Charaktery stupidní. Vlci neuvěřitelní. Asi bych dala i dvě hvězdy, kdyby to končilo tak, že se dilinka doplazí k vlekaři a ten jí připoutá k radiátoru a osouloží. ()

PROCESOR

Hezké budování napínavé atmosféry. Ze začátku to může vypadat, jako nuda, co tam budou dělat na tý lanovce. Odpovědi se divák dozví trochu drsnější formou.. Některý scény jsou dost "masíčko". Asi nikdo by nechtěl být v jejich kůži, kde šach-mat dávají vlci... ()

ic

Velmi béčkový horor tak trochu jak z jiného světa. Většina děje se odehrává na malém prostoru sedačky levné lanovky, tedy alespoň toho zajímavého, uvedení do děje kde si partička mladých povídá asi na úrovni partičky dětí mi nějak nesedlo. Jejich žvanění je nezajímavé a tak nějak slaboduché. Pak ale začne to pravé peklo, přestože vidíte jak jsou jednotlivé sedačky očíslované, obsluha si čísel nevšímá a zastaví lanovku dokud cestující nevystoupili. Najednou se hlavní hrdinové na lanovce začnou chovat fakt divně. Dále SPOILERy: Přesto že začínají mát omrzliny (tedy alespoň to tvrdí a záhadně se jim objevují jizvy, někdo asi neví jak vypadají omrzliny) neoblečou se. Slečna tam stále doširoka rozepnutou bundičku a její kamarád přes to že má na bundě kapuci se neobtěžuji si ji nasadit. Těžko se mi věří chování postav, kdy po pádu jednoho z lanovky na sníh si zlomí obě nohy, přesto se ale do sněhu ani kousek nezaboří. Následně je zaživa zabit vlky. No a dalšího dne z rána si jeho nejlepší kamarád a jeho přítelkyně navrchu na lanovce když situace vypadá marně prostě povídají a smějí se. Jako fakt smáli by jste se na lanovce, několik metrů nad mrtvolou partnera/kamaráda kterého před několika hodinami zabili vlci a jeho roztrhané tělo tam jen tak leží? Nepochopitelné šplhání po laně lanovky, kdy se hrdina drží jen rukama a neobtěžuje se hodit si na lano nohy, na to musí být člověk hodně silný a hodně hloupý. Pak ale nastane problém s fyzikou. Zrovna jako na potvoru se začne sedačka z lanovky trhat, a pak se utrhne, letí několik metrů vzduchem a zůstane viset na pojistném lanu. Celkem dobrý, ten náraz musí být desítky kN, pak se ale nějak zvláštně utrhne prostě jen tak, když se nic neděje, pod rovnoměrným zatížením jen několika N. Fyzika tu dostává na frak. Ke konci se hrdinka plazí bezprostředně kolem smečky vlků která nedávno zabila oba její kamarády, ale dále už se jim zabíjet asi nějak nechce, tak si jí nevšímají. Takže abych to shrnul, nelogické chování všech postav co tam vystupují, nerealistické omrzliny, nerealistické chování vlků, fyzika jak z jiné dimenze. Tohle musel psát někdo kdo neviděl okolní svět, asi nikdy. ()

Maty85

Tématicky na jedničku, skvělej nápad. Jen by to chtělo o něco detailnější zpracování a minimálně pár dialogů (a že jich bylo celkově požehnaně) nahradit akcí různého typu. ()

fars

Za ty vatove dialogy ktere nikoho nezajimaly a nektere picoviny s kteryma hrdinove prisli (skocim dolu bez snowboardu, po nohach to bude lepsi... a slofik s rukou na zabradli by se taky povedl jen retardovi) nakonec za 3, ale je fakt, ze me film prikoval na celou stopaz do sedacky fakt slusne. A taky je fakt ze ten depresivni hnus uz nikdy videt nechci :-) ()

Plangi

Já tomu fakt nevěřil, že ze zápletky „zaseklí na lanovce“ se dá vykřesat něco…devadesátiminutového a zároveň koukatelného. Po zhlédnutí nadměrná spokojenost, hlavně díky netrotlím postavám, jejich pochopitelnému chování v dané situaci a taky přiměřenému ději bez zbytečných excesů. Konečně jsem zase jednou někomu přál to přežít. Jo a ta moje fóbie ze všeho, co pohybuje s lidmi ve vzduchu asi taky umocnila ten nervydrásající pocit z filmu. Ale naopak to asi fungovat nebude, zase takový nátěr to nebyl (naštěstí :-). 71% ()

SHI-SHA

Konečně někdo pochopil, že základem survival filmu mají být postavy, které jsou vám sympatické a přejete jim happyend. Enormní napínavost mě přinutila v jednu chvíli zmáčknout stopku a jít to trochu rozdejchat. ()

metal.storm

Presne ten typ filmu, pri ktorom moja silno paranoidná dušička zanevrie na lyžovanie ešte viac, ako bola, a najbližší pol rok bude všetkým svojim kamarátom a blízkym zakazovať túto sprostú činnosť vykonávať. Podobné stavy som prežívala pri Fritt Vilt, teraz sa to vráti. A k filmu, bolo to slušné, v podstate nemám chuť niečo vyčítať. ()