Foo Fighters: Live at Wembley Stadium

(koncert)

Live at Wembleys Stadium je živé DVD skupiny Foo Fighters natočené během dvou zcela vyprodaných koncertů 6. a 7. června 2007 na stadionu Wembley v Londýně. Během koncertu se představili také dva členové legendárních Led Zeppelin, John Paul Jones a Jimmy Page. DVD obsahuje 18 písní a je dlouhé 120 minut. Můžete na něm vidět kompletní sestavu Foo Fighters: Dave Grohl (zpěv, back vokály, rytmická kytara, bicí), Nate Mendel (basskytara), Chris Shiflett (kytara, back vokály), Taylor Hawkins (bicí, zpěv, back vokály) a kromě toho další muzikanty: Pat Smear, Rami Jaffee, Jessy Green, Drew Hester a zmiňovaní J. P. Jones a J. Page na "Rock and Roll" a "Ramble On". Nahrávka vyšla pod labelem RCA a producentem byl zároveň režisér skupiny Nick Wickham. (Noviik)

vyfuk

Nemám k tomu asi co říct. Naprosto strhující atmosféra, který vládne od první až do poslední písničky. Nevím kolik FF mají profesionálních záznamů, ale myslím, že žádný z nich se nevyrovná tím, když vyprodané Wembley o počtu cca 86 tisíc lidí zpívají ty největší hity této kapely, která údajně změnila Ameriku, ale také (což je pro mne velice důležité), i tak trochu můj život. ()

Riddick77

Tento koncert zřejmě nejlepší rockové kapely posledních let má naprosto odzbrojující a elektrizující atmosféru. Dave Grohl má tolik energie, elánu a nadšení, že se mu může momentálně jen těžko někdo rovnat. Tohle je prostě bomba, ale není to nic překvapivého vzhledem ke kvalitě hudby, kterou produkují Foo Fighters. 90s rock s celou řadou příchutí. Tohle je pravý a syrový rock'n'roll a je fajn, že ho ještě někdo v této podobě hraje. 10/10! ()

MorraEddie

Foo Fighters jsou pro mě jedna z nejlepších a to,že jsem se nakonec nedostal na jejich vystoupení v Praze mě neskutečně sere. Doufám a pevně věřím,že se tato možnost ještě naskytne. Každopádně to co předvedli ve Wembley je to nejlepší co mohou vaše oči vidět. Dave je bombarďák a srdcař a já se klaním ()

Pajky3

Foo Fighters poslouchám už delší dobu, po nedávno zhlédnutém dokumentu jsem si naladil i ten nejznámější koncert a jsem rád. Je to totiž neskutečnej koncert, který dokáže skvěle naladit. Už teď se těším, až Foo Fighters uvidím na vlastní oči, 26.7.2014 v Brightonu... A pokud bude alespoň trochu atmosféra jako tady (i když vím, že srovnávat koncert z Wembley a "normální" koncert se nedá), tak budu nad míru spokojen. Foo Fighters patří právem mezi nejlepší rockové kapely. ()

Jara.Cimrman.jr

Omlouvám se tímto skupině Foo Fighters za to, že jsem s ní ve dnech 6. a 7. 6. 2007 neskákal ve Wembley. Omlouvá mne snad pouze to, že na sloupech veřejného osvětlení v naší obci musel někdo plakát s jejich vystoupením přelepit pozvánkou na burzu dětského oblečení, ale to nijak nesnižuje můj smutek. Nadšení diváci totiž pod pódiem sobecky pochytali veškerou energii a na mne již z televize žádná nevyskočila. Alespoň jsem ji viděl, ale necítil jsem ji a tak se Dave Grohl musí smířit se čtyřmi hvězdami, i když on sám byl tradičně šestihvězdičkový. ()

• Taylor Hawkins (bicie) je nielen dobrý bubeník, ale tiež aj spevák. Presvedčiť sme sa o tom mohli v piesni "Rock N' Roll" od skupiny Led Zeppelin, kde si vymenil miesto s Daveom Grohlom. Tak isto robí aj hlavné vokály. (LolopelS)