argentina

Pěkné hodnocení na IMDb. Neskutečným způsobem vtipná komedie, která má dvě úplně debilní postavy - Juana Perugia, což je ztroskotaný herec, který zažil v televizi úspěch před 15 lety, ale od té doby už nedostal žádnou roli. Gastón to hraje tak mistrně, že vám Juan leze tak na nervy, že byste ho nejradši zapleštili. Jeho kamarád Tony je úplný kokos. Pak je tam krásná Mercedes Oviedo, která je tam jediná normální a divím se, jak s Juanem vydrží, hlavně pak ještě ve druhé řadě, kde už jsou spolu, v první byli přátelé. Každý díl měl pořád ten samý scénář - Juan vždycky dostal nějaký nápad, jak by se mohl znova proslavit, Luz ho v tom podporovala, a on se nakonec jako vždy jenom ztrapnil. Jediné, co dělal dobře, je, že skládal pěkné písničky. http://www.youtube.com/watch?v=Y6JHhcxzryw Tahle je pro Luz a je z druhého dílu, kde je zpěvák Guillermo Guido, který mu ji pak zebere, a stejně tak mu sebral i tuhle: http://www.youtube.com/watch?v=TlSgmUnRBAY To je právě píseň z telenovely, ve které před 15ti lety hrál Juan jednu z postav, a někteří lidi, kteří si na ňho ještě trochu vzpomenou, mu vždycky řeknou: Joo, tys byl Lucho v Clave del Sol, ne? A on vždycky odpovídá: Neee, Lucho byl Pablo Rago, já jsem byl Paco v La Vida Es Un Juego. Jeho postava Paca měla v novele svoji frázi a to: "Y ahora me lo venís a decir??" A to mi jako říkáš teď? A Juan vždycky, aby se lidem připomněl, tuhle větu pronese, ale často samozřejmě v nevhodné situaci, takže mu lidi odpoví "já jsem ti nic neřek". To jsem popsala jenom dva detaily asi ze 100, protože tenhleten seriál má více jak dokonalý scénář, je to vyšperkované, žádná věta tam není zbytečná, každý díl má obrovskou pointu, je tam hrozně moc geniálního vtipu, atbmp. V každém díle vždycky učinkuje nějaký argentinský herec, nebo i víc herců, a ti hrají sami sebe. Gastón Pauls každému z nich vymyslel nějakou zápornou vlastnost, která je tam pak strašně přehnaná a Juan během dílu postupně zjišťuje, co je vlastně na těch hercích, s kterýma si myslí, že by mohla vyjít nějaká spolupráce, divného. Je to sranda. Během celého seriálu nám nabízejí scény, kde Juan mluví na kameru o svém životě, kariéře, názorech, protože se s ním natáčí dokument. Je to kvůli jednomu incidentu, který se stal právě v LVEUJ, který si všichni myslí, že způsobil Juan, a kvůli tomu vlastně už nedostal roli v televizi. Až v posledním díle se zjistí, kdo to skutečně byl. Tohle je taky neskutečně vtipné, ptž Juan na kameře vždycky vypráví o něčem, co se zrovna v tom díle děje, vidíme, jak je úplně nesoudný, protože je do všeho nadšený, čili když třeba důležitě vykládá o tom, jak bere své fans, tak pak v díle vidíme, že jasně žádné nemá a ve skutečnosti lidem sám nutí jeho už podepsanou fotku, atd. atd. Pochybuju, že by v jiné zemi vznikl tak vymakaný scénář. Je tam ale spousta odkazů na argentinskou TV, takže Čech by spoustě věcí nerozuměl. ()