Dynamická, vědomostní a zábavná soutěž nejen pro teenagery, v níž dvě soupeřící soutěžní družstva ve třech kolech prokazují své znalosti, ale rovněž šikovnost, obratnost a smysl pro humor v recesistických a akčních disciplínách. Cílem soutěžního družstva je vyluštění tajenky. V prvním kole mohou soutěžící získat nápovědní písmena, ve druhém luští tajenku a ve třetím zápolí o ceny. (oficiální text distributora)

sir-dave

Jednou jsem se účastnil pořadu jako divák a překvapilo mě, kolik se stráví času nad 25 minutama pořadu. Zprvu dobré, po čase okoukané, stereotypní i když proběhli nějaké inovace. ()

daEmoNickY odpad!

HRA (+) Smena ziskanych bodu za napovedy na zaverecnou otazku souteze. (=) Jedna hadanka pro premysleni a (-) ostatni na pamet. Copak jsem chodici encyklopedie? Tupe doplnovacky, jako treba "Lysa nad" ... "Chlupatou" Smysluplne komentare triatlet ()

tomeek

Hrozná kravina, ale chápu, že ty děcka tam aspoň ukázaly, že nejsou úplně dementní. A za to si dám modrého bludišťáka! ()

DaUr

Dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... a dokola... ()

Sfinkter

Jeden z lepších pořadů pro školní děti, kde se můžou sami angažovat a navíc se spolu naučí alespoň v určité míře spolupracovat. ()

Lachtaan

Miluju vtipné obrázky se Zlatým bludišťákem a díky tomu se mi k Bludišti nepojí nijak trýznivé vzpomínky. Když jsem byl ve věku soutěžících, tak jsem sledováním soutěže nijak netrpěl. Teďko bych si asi musel zacpat uši a zakrýt oči. ()

sskrblik

Bludiště jsem nikdy moc nemusel, leč to byla vědomostní soutěž a ty mám rád. Nevyhovalo mě jako divákovi způsob soutěže. Mají ode mě plus za úvodní znělku se songem od Fatboy Slima. ()

sheldonka.

Dřív mě to bavilo mnohem víc. Teď, když je to nové už to není ono. Ovšem nikdy není na škodu si zkusit odpovědět na nějakou otázku a získat za to modrého bludišťáka! ()

fabecc1222

Tenhle pořad si pamatuju ještě z dětství, kdy jsem ho vcelku pravidelně sledoval. Co tak pozoruju, tak i po letech to stále moderuje Roman Pastorek, a premisa pořadu se víceméně nezměnila, stejně tak, jako legendární Zlatý Bludišťák, který už dávno přesáhl význam a jméno celé soutěže, a stal se takovým národním symbolem. Celá soutěž byla vždycky tak akorát pro školní družstva, a stejně tak i pro diváky stejné věkové kategorie. Velká nostalgie, a super, že se to drží na obrazovkách už 25 let! ()

giovanni3

Dříve jsme tento pořad rád sledoval, což teď logicky neplatí. Pořad je dobrou směsicí fyzických aktivit a znalostí což jistě pomáhá zdokonalování národa od mladých lidí.. 3z5 ()

Masrii

Netuším, co je špatného na soutěži pro děti. Myslím, že kdejaký školák by dal kdovíco aby se tam mohl předvést a ukázat co v něm je. Navíc je v tom jak fyzická, tak i vědomostní stránka a i diváci se občas mohou něco přiučit. 70% ()

herr_carter

"To vůbec nevadí Pepíku, že jsi naprostý sportovní antitalent a rozbil sis držku při přeskakování 10cm překážky, tady máš za to bludišťáka útěchy a víckrát už sem probůh nelez".................moje hodnocení = 1,5 z 10. ()

Zagros

Vědomostní a zábavní soutěž pro děti. Proto by se asi měla hodnotit spíše z dětského pohledu. Jako mladý jsem se na to občas podíval, i když mě to o pár let spíš minulo, a docela se to dalo. Dnes už by to mladé zaujalo jen stěží. Nechal bych tomu i slabší tři hvězdy, ale za rozšíření slova "bludišťák", které se svým nadužíváním stalo protivné, jednu strhnu. ()

arexam

No tohle si zaslouží hodně už jen za tu znělku (že Fatboyi).. A taky za to, že se tam rozdávají BLUDIŠŤÁCI..:D ()