Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

andykanadan

Kedze mojim najoblubenejsim filmom vsetkych cias je "original" 2001:vesmirna odysea, bol som velmi zvedavy na tuto parodiu. Leslieho Nielsena mam rad a hoci vela ludi predo mnou tento film ohodnotilo ako odpad, bolo to nakoniec celkom znesitelne ;) ()

GRl3V odpad!

Nikdy jsem nebyl fanoušek záchodovýho humoru a tenhle film je toho příkladem, trapné, nechutné a tak neuvěřitelně stupidní, že víc než odpad prostě dát nejde. ()

Rathe odpad!

Bavil jsem se jako blázen, ale hlavně díky příšernému příběhu, prostředí, dialogům, "vtipům" a hereckým výkonům... jestli k tomu vůbec nějakých bylo třeba. Prostě nic o ničem s Lesliem Nelsenem. Stačí se jen podívat na takové MIB nebo Star Wars, které se natočilo před 30 lety a zjistíte, že kostýmy měly 1000x lepší než v této smutné komedii. ()

padlar

Velmi nepovedené. Několik alespoň trochu vtipných okamžiků (asi tak dva) je až ke konci filmu. Což je na parodii zoufale málo. Celkově tedy velké zklamání. ()

Karlsberger

Docela průměrná komedie s pár dobrými vtipy. Leslieho Nielsena jako herce mám rád, sice Vesmírná prda je trochu slabší film, ale stále se na to dá v pohodě koukat. Je jen škoda, že autoři promrhali většinu rozpočtu za pohyblivé pódium a ne za kvalinější dojem z filmu. Nejlepší část filmu byla bezesporu hláška „Tohle je prda!!". Na samotném konci je potom výběr z efektů zvuků prdů, který se stal snad známější něž film samotný. ()

Tonula

VESMÍRNÁ PRDA je jedna z typicky Nielsenovských komedií. Bohužel od několika úsměvných okamžiků na začátku film ztrácí tempo a na konci je to docela nuda. Vtipné momenty jsou téměř výhradně při výletu Leslieho do vesmíru (parodie na Muže v černém, kteří měli velký úspěch asi 4 roky předtím) až do návratu na Zemi. Filmy s Nielsenem už nejsou tak šílené jako bývaly Bláznivé střely. I komici stárnou. 30% ()

Antimat

čo si budeme klamať,je to hovadina... Veľmi som sa nenasmial (ak hej nespomeniem si) Ani dej ma nejak nezaujal a radšej som sa venoval mobilu škoda,Leslieho filmy mám celkom rád no toto je kravina ,a pekné herečky to nezachránia ()

Dedincan

Po zhliadnutí politickej diskusie pod patronátom istého nemenovaného moderátora z téátrojky som si trochu potreboval resetovať mozog. Na Nielsena mám nostalgické spomienky a Vesmírnu prdu som zatiaľ nevidel. Nebola to však žiadna výhra. Občasné fekálnosti vyrovnáva Nielsenova príjemná spoločníčka či hranica korektnosti, za ktorú by sa dnes zrejme už neprechádzalo. Naozaj humorných miest tu však nie je mnoho a nebyť Nielsena, je hodnotenie ešte nižšie. ()