Bojovníci bouře

Chung Man Yee

Kostýmy:

Chung Man Yee
  • FFilipCZ

Příšerné vizuální efekty a nudný děj. Vlastně ani nevím, za co tu 1* dávám, když jsem to ani nedokoukal do konce.(22.6.2013)

Málo řečí a více akce. To je pozitivní věc. A teď tu negativní. Málo obsáhlý děj. Ono by se dalo hodnotit s přehledem lépe, ale na to, že film má 111.minut, tak tam mohlo být ještě větší dusno. Buď se tvůrci měli zaměřit na jednu věc. A nebo více věcí více obsáhnout. Je mi docela líto, že to skončí u tří hvězd a ne výše, bohužel. 6/10(13.7.2012)

• LihO

Brutálna kravina. Pokazená, čínska verzia filmu 300 :D Efekty boli to jediné, čo ma prinútilo pozerať až dokonca. Dej bol nechutný odpad, utrpenie pozerať to.(20.5.2010)

Na začátku filmu mě překvapila povedená triková stránka a nádherné ozvučení. Snad to vydrží. CITÁT - Od teď jsem mýtus já ......... Následné titulky a song jsou také podmanivé a svým způsobem krásné. Hudba - Roland Ng. CITÁT - Lorde Hříšný, přišli jsme na příkaz Bezejmenného, pomoci vám v boji proti Bezbožnému......... Krásné jsou i ty herně komiksové pasáže. CITÁT - Bratře Větře.......... Souboj Bezejmenného a Oblaka na mostě okolo 36 minuty je oku lahodící. Dokonalé je i spojení Bezejmenného a Oblaka s Lordem Hříšným a bratrem Větrem. Tady někde to začne trochu pokulhávat. Až do teď jsem na to pěl jen chválu. Ale zase to není tak hrozné kulhání. CITÁT - Většina lidí zůstane tady, ostatní za mnou......... Démonickej bratr Vítr je prostě démonickej. Tyhle legendy mně někdy dovádějí k šílenství. Víte ty schopnosti ovládat živly, cestovat podivnou rychlostí přes celé kraje, hroby jenž střeží tajemství tak staré, než si vůbec dokážeme představit. Jako příklad je určitě Větrův trik "tisíce nožů" a podle legend by toho mohl dokázat i víc. Prostě síla. Mrazivý je souboj bratrů Oblaka a Větra. Sice si tvůrci mohli ušetřit to skákání po skalách, některé stupidní dialogy a záběry, které jsou jak z telenovely, ale vcelku je to velice slušný snímek. Nelituju peněz za DVD. CITÁT - Bratře Větře, to jsem já Druhý sen. Nepamatuješ si ?.........(23.4.2012)

Velká vizuální show s prvky které mi připoměly několikrát film 300 a nebo Sin City. Jenže oproti nim je toto dost nepřehledné, příběh je příliš prostý, chybí atmosféra a v podstatě i nějaký smysluplný děj. No a závěr filmu je děsně natahovaný, který by měl vyústit v dramatický souboj jednoho z hlavních hrdinu samého se sebou a moci démona, ale je z toho plytké cosi, co neradno ani komentovat. Přesto ta vizuální stránka tento film drží těsně u hladiny, ale je to hodně promrhaný potenciál. 5/10(31.5.2010)