poster

Bojovníci bouře

 • Hong Kong

  Feng yun II

 • Hong Kong

  風雲 2

 • Hong Kong

  Fung wan II

 • anglický

  The Storm Warriors

 • anglický

  The Storm Riders 2

 • Slovensko

  Bojovníci búrky

Akční / Dobrodružný / Fantasy

Hong Kong, 2009, 111 min

Kamera:

Decha Srimantra

Hudba:

Ronald Ng

Scénografie:

Chung Man Yee

Kostýmy:

Chung Man Yee
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TomikZlesa
  ***

  Slovo "fantasmagorie" dostalo filmovou podobu, načítovaní hrdinové s bezedným množstvím many.(7.3.2010)

 • Tuax
  ***

  Velká vizuální show s prvky které mi připoměly několikrát film 300 a nebo Sin City. Jenže oproti nim je toto dost nepřehledné, příběh je příliš prostý, chybí atmosféra a v podstatě i nějaký smysluplný děj. No a závěr filmu je děsně natahovaný, který by měl vyústit v dramatický souboj jednoho z hlavních hrdinu samého se sebou a moci démona, ale je z toho plytké cosi, co neradno ani komentovat. Přesto ta vizuální stránka tento film drží těsně u hladiny, ale je to hodně promrhaný potenciál. 5/10(31.5.2010)

 • LihO
  odpad!

  Brutálna kravina. Pokazená, čínska verzia filmu 300 :D Efekty boli to jediné, čo ma prinútilo pozerať až dokonca. Dej bol nechutný odpad, utrpenie pozerať to.(20.5.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $14,370,000(2.8.2010)

 • Vavča
  **

  Bratři Pangové jsou skutečně mistři povrchu a jejich stylizace celého filmu je po vizuální stránce velmi vychytaná, pěkná kombinace cgi a reality, pohybově se z toho nestal zaseknutý kafemlejnek na maso alá 300. Problém leží někde jinde, skvostné herecké obsazení nedostává skoro vůbec žádný prostor pro vykreslení postav. Navíc na postu akčního režiséra měl být asi větší bourák. Přijde mi, že choreograf Ma Yuk Sing nevytáhl ze svých svěřenců maximum, i když to jsou kromě pár vyjímek(Nicholas, Patrick, Simon) nebojoví herci, čekal jsem více, otázka je zda ho neobviňuji zbytečně, třeba mu režiséři předhodili storyboardy jak to má vypadat a neměl prostor vyvinout nějakou vlastní aktivitu větší. Film doplácí na sterilitu, nedostatek napětí, atmosféry. Naopak,co mě příjemně překvapilo je ost, které se do filmu vyloženě hodí, dobře ho podbarvuje. Obecně lze říci, že za ty prachy nehorázné, které to stálo by se dalo natočit něco mnohem lepšího. Ta plíživá amerikanizace čínského filmu (kam samozřejmě počítám pevninu, Hong Kong, Macao, Taiwan) se mi, ale vůbec nelíbí. Jak Bodyguards And Assasins, Treasure Hunter, tak tento snímek dokazují, že z mnoha důvodů na Hollywood prostě nemají, napodobují ho v mnoha směrech, ale ve výsledku a působivosti zůstávají minimálně o parník vzadu. Představte si to jako nablýskaný sporťák, který má lehce exotický design, ale uvnitř dýchavičný motor, na první pohled se Vám může líbit, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že za svým konkurentem pořádně zaostává.(7.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace