Bojovníci bouře

Chung Man Yee

Kostýmy:

Chung Man Yee
  • LihO

Brutálna kravina. Pokazená, čínska verzia filmu 300 :D Efekty boli to jediné, čo ma prinútilo pozerať až dokonca. Dej bol nechutný odpad, utrpenie pozerať to.(20.5.2010)

• Adrian

Znova raz pekne obrazky, ktore vedia zaujmut na par minut a potvrdit to, ze Pangovci maju cit pre vizual a snazia sa priblizit komixovej predlohe. Akonahle vsak umelost cgi ale i bojoveho kumstu "nebojovych" hercov rozprestrie naplno svoje kridla, vela dovodov na radost uz neostava (dobre pocuvatelny OST). Simon, Nicholas, Patrick, Aaron ale aj Suet....az mi je smutno, ked citam to herecke obsadenie a takmer nulova vyuzitelnost ich potencialu. 3/10(31.1.2010)

• FFilipCZ

Příšerné vizuální efekty a nudný děj. Vlastně ani nevím, za co tu 1* dávám, když jsem to ani nedokoukal do konce.(22.6.2013)

Na začátku filmu mě překvapila povedená triková stránka a nádherné ozvučení. Snad to vydrží. CITÁT - Od teď jsem mýtus já ......... Následné titulky a song jsou také podmanivé a svým způsobem krásné. Hudba - Roland Ng. CITÁT - Lorde Hříšný, přišli jsme na příkaz Bezejmenného, pomoci vám v boji proti Bezbožnému......... Krásné jsou i ty herně komiksové pasáže. CITÁT - Bratře Větře.......... Souboj Bezejmenného a Oblaka na mostě okolo 36 minuty je oku lahodící. Dokonalé je i spojení Bezejmenného a Oblaka s Lordem Hříšným a bratrem Větrem. Tady někde to začne trochu pokulhávat. Až do teď jsem na to pěl jen chválu. Ale zase to není tak hrozné kulhání. CITÁT - Většina lidí zůstane tady, ostatní za mnou......... Démonickej bratr Vítr je prostě démonickej. Tyhle legendy mně někdy dovádějí k šílenství. Víte ty schopnosti ovládat živly, cestovat podivnou rychlostí přes celé kraje, hroby jenž střeží tajemství tak staré, než si vůbec dokážeme představit. Jako příklad je určitě Větrův trik "tisíce nožů" a podle legend by toho mohl dokázat i víc. Prostě síla. Mrazivý je souboj bratrů Oblaka a Větra. Sice si tvůrci mohli ušetřit to skákání po skalách, některé stupidní dialogy a záběry, které jsou jak z telenovely, ale vcelku je to velice slušný snímek. Nelituju peněz za DVD. CITÁT - Bratře Větře, to jsem já Druhý sen. Nepamatuješ si ?.........(23.4.2012)

• Z0oMb3E

Očividne sú panici s nízkym sebavedomím masturbujúci nad komixami aj v Ázii. Preto tu máme ďalšiu časť zo seriálu ako sa stať superhrdinom, zrušiť zlého a získať babu. Film však nieje určený pre amerického či európskeho komixožrúta. On totiž čaká, že mu schopnosti padnú ako pečené holuby z neba. Tak kým sa obtĺstle deti oblievajú kyselinou alebo kempujú v blízkosti jadrových reaktorov, šikmookí na sebe poctivo makajú. Šermujú do zbláznenia a pilujú svoje umenie vo vrhu kordov. Takže poďme si kus zabojovať! Celá koncepcia snímku stojí na choreografii a efektoch. Mnohým vyššie spomínaným jedincom to s pár bublinovými štekmi bude stačiť, no divák ktorý hľadá vo filme bezvýznamné veci ako dej či zápletku môže mať pár námietok. Začiatočníkovi v tomto subžánri sa bude tiež horšie orientovať v jednotlivých postavách . Bez čoho je ten dobrý, a čo chýba zlému? Aby som však nebol prehnane kritický musím vyzdvihnúť neutíchajúce burácanie orchestra, zmáknutú robotu chlapcov od IT a výborne odvedenú robotu rodičov Tang Yan. Podpriemerný film nehodný ďalšej ani funny projekcie.(18.12.2011)

• - Snímek byl natočen na motivy čínského komiksu "Fung Wan" Ma Winga-Shinga, který současně vytvořil pro film ručně kreslený plakát. (Terva)

• - Natáčení probíhalo z finančních důvodů v Thajsku. (Terva)

• - Sami autoři uvádí, že film není přímým pokračování snímku Fung wan: Hung ba tin ha (1998). (Terva)