poster

Wake Up Sid

Komedie

Indie, 2009, 138 min

 • Niktorius
  ***

  Povšechně vydařená jemná komedie, které by ovšem vzhledem k dějové řídkosti slušela kratší stopáž a rychlejší tempo.(21.12.2009)

 • rakosabasta
  ***

  Ne, že by to bylo tak špatné, spíš tomu chybí víc chytlavých písniček, a jak tu už Niktorius psal trochu rychlejší tempo. Zase oceňuji, že téma není pro bollywoodský úplně typické (aspoň myslím). Hledání nezávislosti, dospělosti, vlastní cesty v životě... takové celé až skoro evropské.(8.10.2011)

 • ScarPoul
  ****

  Bláznivú mladosť považujem za jeden z najlepších Bollywoodských filmov, aké som mal zatiaľ možnosť vidieť. Preto som sa tešil na prvotinu Ayana Mukherjeeho, ktorý má veľmi sľubnú budúcnosť. A znova tu máme využitého jedného z mojich obľúbencov Ranbira Kapoora. Film je inak úplne obyčajná pohodová záležitosť, bez toho epického rázu Bláznivej mladosti. Ale aj napriek tomu si ma to získalo. Prerod z rozmaznanca na hodnotného človeka je krásne prirodzený. Film netlačí na pílu. Vyžíva sa v naťahovaní scén, pričom nezabúda byť stále pútavý. Plus Siddhartha je sympatický hrdina, blúdiaci v spoločnosti ako hádam každý z nás. Naozaj som si to užil, aj keď to má svoje chyby. A až na titulkovú sekvenciu tam chýba tanec a rytmická pieseň. Mimo to, film, ktorý vie pohladiť dušu, ak mu to dovolíte. Hlavne ak si uvedomíte, že je to už dlhý čas, čo niekto povedal niekomu ľúbim ťa a stál pri tom v daždi.(23.7.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $718,766Tržby Celosvetovo $8,500,000(5.5.2010)

 • Tuax
  *****

  Nenáročný a přitom velmi milý film, který jsem si dosytosti užil. Je zvláštní, ža až dosud jsem zatím žádnému filmu s Ranbirem co jsem dusd viděl (momentálně šest filmů), nedal menší hodnocení než čtyři hvězdy. Zřejmě si vybírá filmy, které mi sednou, nebo aspoň ty co jsem zatím viděl. A pak je tu Konkona Sen v pro mě asi nejhezší roli, v jaké jsem ji zatím viděl (shodou okolností taky šestý film). Tady z ní opravdu režisér dokázal dostat úžasné kouzlo osobní krásy i šarmu. A ten příběh, který bych nazval o dozrávání v dospělosti se mi celkově moc líbil. Nejsou v tom vyloženě pasáže, které by měly způsobovat záchvaty smíchu, ani smutku. V tomto ohledu je to takové krapet odtažité, ale ne zcela nad věcí, což je fajn. Anupam mi přišel krapet nevýrazný, obvykle v těchto minirolích exceluje, ale zde byl takový až moc fádní. Ale film je zároveň procházkou po Bombaji ať už skrze záběry, nebo fotky v něm. Pořádně jsem nevěděl co od tohoto filmu očekávat a moc milě pmě překvapil i pobavil.(4.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace