All Tomorrow's Parties (festivalový název)

All Tomorrow's Parties

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / USA, 2009, 90 min

Nick Fenton

!!!TWO GALLANTS!!!, SONIC YOUTH, YEAH YEAH YEAHS, ANIMAL COLLECTIVE, GRINDERMAN, THE STOOGES = moja topka(16.3.2012)

AMAZING, hlavně začátek a ještě něco - nekérujte do J(11.7.2009)

Geniální koláž poslkádaná z nejvytříbenějšího britského humoru, několika pra-archivních záběrů pro zdůraznění komičnosti situací a hlavně ze záznamů koncertů různých interpretů, kteří byli třeba pozvání jinými interprety a dokonce jimi byli natočeni na příruční kameru, abychom z toho mohli užitkovati i my, prachsprostí fanouškové tohodle nejlepšího festivalu na světě, který se již teď chystám zkrátka navštívit! To nejlepší, co jsem letos ve Varech viděl!(9.7.2009)

Opravdu unikátní festival je nám představen pohledem kaleidoskopu. Uvítal bych něco podobného i z další festivalové legendy - Edinburghského Fringe.(20.2.2011)

Zajímavy přiblížení jakyhosi fesťáku, na kterým se hraje úplně všude, spíš pro potěchu umělců, než návštěvníků. Některý kapely byly vychytanější, některý míň, ale rozhodně stálo za to to vidět/slyšet. Šílené střihy a dělení obrazovky z tohoto dokumenta dělají záživné dílko, které začne nudit až trochu ke konci, ale není to nic drastickýho.(15.8.2010)