Na velikosti záleží

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

Izrael / Francie / Německo, 2009, 90 min

David Gurfinkel

Oda Schaefer

Tak, ako kedˇ sa malé deti snažia vyhnúť trestu rôznymi ojebávkami, tak tu to máme to isté, akurát že u megakilových, 35ročných chlapov!(5.5.2011)

Herzl + Zehava = VL, ale taky 260 kilo živé váhy (a vášně na zadním sedadle Škodovky)(11.11.2012)

Sumo sumárum: velká tuková revoluce v jednom malém filmu.(19.1.2010)

Já mám tyhle filmy ráda. Sice outsider, ale ne debil. Vtipný scénář, v celku sympatičtí tlouštíci ze kterých si kde kdo pod 100 Kg utahuje, ale se stejnými životními problémy jako hubeňouři. Až to po nějakém čase budou opakovat v TV, klidně se podívám znovu.(13.11.2013)

Na stylu filmu je hodně znát, že jde o koprodukci a že je film určen pro většinové evropské festivalové publikum. Nic převratného to není, ale jde o vcelku povedenou záležitost, která neurazí a na vzorku několika přátel ukáže vhodnou alternativu pro smíření se s nadváhou, když boj byl už dávno vzdán a nějaká sezení a povrchní snaha zhubnout je jen úlevou vlastnímu svědomí.(26.7.2011)