Uprostřed nicoty

Middle of Nowhere

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

• WANDRWALL

Opět jeden z mnoha filmů, který kdyby nevznikl, tak ty zachráněné peníze mohly zachránit několik dětí v chudých městských čtvrtích Los Angeles.(15.5.2011)

Podařené nezávislé "dramedy" které stojí hlavně na parádních hereckých výkonech. Jak Yelchin, tak i Amurri se Sarandon předváději výborné výkony, u Yelchina se Sarandon už bych se ale nebál mluvit o škatulce ve které v posledních filmech uvízli. 75 %(6.10.2010)

príjemný film a Yelchin hral ako malý boh ... je fakt dobrý(11.6.2014)

Eva Amurri mi svyma vypoulenyma ocima lezla na nervy a ani nemam pocit, ze by podedila mamincin herecky talent. Ale nastesti mi vsechno vynahradil Anton Yelchin, kluk tak talentovany, az to bere dech. Byl zase tak sladce bezbranny, ze ve mne spustily vsechny ochranitelske pudy, a mel tak nevinoucky kukuc, ze i prodavani travy se zdalo uplne v poradku :).(25.6.2010)

Obyčajný film o obyčajných starostiach dospievania, len možno až príliš obyčajne natočený. Nejaký ten autorský vklad zo strany režiséra, umocňujúci náladu snímku či prehlbujúci niektorú z inak plnokrvných postáv by sa veru pridal, bolo by to chrumkavejšie. Ale na Stockwella (naposledy pakovina Turistas) nečakaný výkon. Najsvetlejším okamžikom, jedinou pridanou hodnotou, zostáva potvrdenie hereckých kvalít Antona Yelchina, ktorého snáď čaká ešte množstvo kvalitných rolí a kariéra Herca, nie hviezdičky na pár použití. Nebyť jeho výkonu, bolo by to o poznanie menej pútavé a nie až také autentické, uveriteľné a milé. Nešlo mu nedržať palce, nedalo sa si to s ním neprežiť. [70%](5.8.2010)

• - Představitelka Grace Eva Amurri je dcerou Susan Sarandon, která zde hraje její matku, i ve skutečném životě. (monolog)