Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

gorerated odpad!

Nejnechutnější film s nejnechutnějším spratkem na světě! Jak vůbec tohle může někdo financovat, natočit a pustit do světa aniž by mohl klidně spát s tím, že bude mít na svědomí miliony lidí! ()

Kop1x odpad!

Přiznávám, že moje hodnocení nebude objektivní, jelikož jsem se vydržel dívat 5 minut, ale bohatě mi to stačilo, upřímně obdivuji každýho, kdo to viděl od začátku do konce a nestričil si u toho prst do krku! :D ()

R.I.S.A odpad!

Ze zvědavosti jakej že je nejhorší film podle čsfd sem to zčeknul. Po právu je tady na posledním místě :D :D SHIT totállllll ()

Jana548 odpad!

Zkoukla jsem 30minut. 30minut=1800sekund. Mých 1800sekund za tohle. A proč? Pro nic! To to jako má být, občas se sice zasmějete ale jak tohle může být ve 3D. Škoda 3D na tohle. Fakt je to celkem hovadina a to jsem myslela že žádný film až tak hrozný není :)). Český dabing tomu vůbec ale vůbec nepomáhá :D. ()

DmKK odpad!

Jestli se má americká kinematografie za něco stydět až do konce věků , bude to právě toto. U svatého Herculese! Horší film opravdu snad není. Pro děti to rozhodně není , není to ani pro dospělé , není to pro nikoho. Z tohodle vám bude ledový mráz po zádech běhat ještě hodně dlouho. Každá zhlédnutá sekunda tohohle filmu = mínus 1 IQ. Na konci filmu z vás zůstane jenom vymaštěný debil , asi tak jako hlavní hrdina tohohle filmu. Tento film je opravdu tak moc kriplovský a debilní ,že se to opravdu těžko popisuje. Hulk Hogan , co to sakra je , měl by se vrátit do ringu na dalších 20 let , než šaškařit tady. Kolik mu asi zaplatili to nechápu , a ani si to nedovedu odhadnout. Jestli tenhle film vidělal více jak 1 dolar , je to krádež a mělo by to být nahlášeno na policii. Jednoduše , než vidět tenhle film znovu , to radši vypiju půllitr ředidla. ()

buchannon

Tak jsem po dvou letech oprášil moje dvoubarevné papírové 3D brýle a těšil jsem se na 3D hody, které... ...se nekonaly. Kvalita 3D opravdu mizerná, takže jsem brýle po 8,5 minutách sundal z očí. Hulk Hogan, o kterém jsem kdysi četl, že má herecký talent jak víko od popelnice, neměl moc prostoru, takže se nemohly projevit jeho "kvality" na plno. Je zajímavé, že na ČSFD má tento spektákl 12x víc hodnocení než na IMDB, kde má navíc 28 %. Ale jako nejhorší film na ČSFD bych to neviděl, na to mám úplně jiné kandidáty... :) ()

suzie379

Film tak špatný, až to bylo docela zábavné. Hlavní postava musí být něčí syn, jinak si neumím vysvětlit jak byl zvolený do hlavní role. ()

OzzyCobain

Budu se navždy bít za tento genynjální a nepochopení šnímek. Hlavní herec být dobrý ve svojé performaci. Já milovat on celé svoje srdce. ()

Doggie773 odpad!

Jeden z nejúžasnějších filmových zážitků v mém životě. Souboj Dia s Mardukem je velmi kvalitně zpracovaný a úžasné CGI efekty na kvalitě ještě přidávají. Následuje scéna, kdy Herkules surfuje na svém štítu oblohou, která podává divákovi jedinečný filmový zážitek. Nadále rozhovor mezi Herkulem a Diem v záchodové míse je naprosto dokonalý a doslova mi vzal slova z úst. Myslím si, že by se mohla velká filmová studia jedině inspirovat. Příběh je skvěle napsaný a dokonale tahá za emoční stránky diváka v jakémkoliv věku. Herecké výkony jsou dechberoucí a je vidět, že do filmu dali herci i kousek své duše...ne ale teď vážně, tohle byla opravdu katastrofa, ve filmu absolutně nic nefunguje, je tam hrozné opravdu vše, na co pomyslíte. Nechápu jak toto mohlo být v kinodistribuci, za tohle vážně lidi utratili peníze? Vždyť i trailer je tak špatný, že to ani není možné. Ale musím uznat, že mě některé scény svou špatností neuvěřitelně pobavily. ()

jx2004 odpad!

Myslím, že tímto jsem splnil svou povinnost vůči čsfd, protože pokud chcete filmy hodnotit, musíte si jasně vymezit škálu jejich kvalit. Jednou za celý film jsem byl pozitivně překvapen, protože do role záporáka nevybrali Háda, ale Marduka, každopádně zbytek byla hrůza. Videoherní animace, 3D efekty, jakýkoliv dialog, který pouze kladl otázky proč? a jak?, licitace, při které chtěli oba dva zúčastnění očividně dosáhnout stejného výsledku: "Herkules zůstane na Zemi 7 dní." "Ne, 6." "Ne, 5." "Ne, 4." Nemůžu popřít, že bych se u filmu nebavil, ale je rozdíl, pokud se směji s filmem a pokud se směji filmu. Stoprocentní odpad! ()

Emperor1 odpad!

Viděno na YT s komentářem borce, který se za nás obětoval a tohle zvěrstvo předžvýkal do stravitelné čtvrthodinky. Film špatný ve všech ohledech. ()

Crejdl odpad!

Vznik tohodle a drzost to uvést, se nedají komentovat. Buď si někdo udělal z diváků srandu, nebo to je školní projekt retardovaného dítěte. ()