Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Andre3000 odpad!

Profesionalita rosničky z TV Nova po autonehodě a věruhodnost jako Putinově děravé ponožce. Občas za to stojí se kouknout, pokud si chcete být jistí, že se dějí i divnější věci, než ve vašem životě. Nepochopitelná blbost na entou. ()

TomPrusik1

Jasně je to sračka největšího kalibru, ale co může být lepšího než tato lobotomie po náročném dni. Pokud se chcete nějak odreagovat, nechcete skončit na drogách, nebo na jiném svinstvu, pak je pro vás tohle nejlepší volbou. Tolik se tu pobavíte a stačí jen deset minut na to koukat a máte čistou hlavu. VŘELE DOPORUČUJI. Hlavně pokud máte hlavu v pořádku, tak tam nevolejte. ()

VaHo odpad!

Kdo je schopen utratit 70 korun za minutu rozhovoru s jednou s těch zmalovaných, bižuterií ověšených, upovídaných a podivných existencí? Netuším, ale když vidím, kolik lidí tam za pouhých pět minut volá, tak mě opouští víra v lidstvo. Bizár. ()

Komprimus odpad!

Zajímalo by mě, jestli pani Marcela opravdu věří, že ovládá nějaké nadpřirozené schopnosti, nebo jestli zkrátka vědomě lže a podvádí. Skutečnost, že v některých komentářích zde lidé koketují s myšlenkou, že věštění z karet je naprosto reálná záležitost, mě silně znepokojuje. ()

2mig1

tak jasně, přes telku to neni nic moc, jde o základy výkladu, větší výklad trvá dýl a je u toho potřeba pořádnej dialog... ne každá kartářka má vysoký kvality, ale takový regina je fakt machr.... a myslete si, co chcete-- ()

LiborGondek odpad!

Další blbost jak z lidí vytáhnout peníze, tentokrát trochu jinak. Opravdu si myslíte, že toto patří do seriózní televize?? ()

gjjm odpad!

Po shlédnutí tohoto dílka snad každý musí pochopit hluboký účel a blahodárný význam Svaté inkvisice... Kdyby aspoň začátek každé jednotlivé věty vyřčené v tomto seriálu aspoň přibližně souvisel s jejím koncem... Ale tahle ježibaba si vážně nic jiného než upálení nezaslouží. - Mně se zdál děsivej sen... - Tak povídejte. - Mně se zdálo, že jste strašná píča... ()

PierrevanH odpad!

Za to přece nemůžou ty báby, ale karty :) Nejvíc mě dostává, když tam volají 80tiletý babičky a mluví do studia 10 minut, důchod je fuč... ()

RumbleFish

Je to bbost na entou a soudný člověk tomu vůbec nemůže věřit. Přesto jsem se u toho docela nasmál, zvláště debilitě kartářek i volajících. Některých starých dam mi bylo i líto; jedna snad 80-ti letá paní se za ty nehorázné peníze ptala, kdy pro ni bude nejvýhodnější prodat pozemek... pochybuji, že jí to vyšlo... ()

ghatos odpad!

1) věštkyně:"Když si bude moc přát zaparkovat na sídlišti, tak se Vám to splní - musíte věřit"! 2) volající:"Dostuduje má dcera?", věštkyně:"Ne, přeruší, nedokončí to - ale to je dobrá zpráva!, volající:" Je, tak to se mi ulevilo...děkuji!"3) věštkyně:"Muži v nás vidí...nevidí tu ženu co si brali - je třeba se k nim chovat jako milenka, i když s ním už máte děti!" Není to tak brutální jako EZO.TV, když nikdo nevolal, tak jsem se dozvěděl univerzální zákon.....Volejte věštce je univerzální odpad! To vím i bez karet. ()

U.Tarare odpad!

Kdo volá věštce, nechť si rovnou zavolá i psychiatra. Normální člověk by se na takovouhle zhovadilost ani nekoukal, natož tam volal. ()