Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

SOLOM. odpad!

Vždycky mě dokázalo vytočit, když jsem usnul u sedmé reklamy v "jednom" filmu, po třech hodinách se probudil a čuměl do ksichtu nějaké kartářky, která mele pořád dokola to samé. Já na tyhle věci nevěřím a lituju lidí, kteří jim do toho pořadu volají. ()

SLOTH

kdyz vam budu rikat kraviny... za ktere mi budete platit a verit tomu... tak bych byl blbej abych toho nevyuzil... ()

Handle odpad!

Chtěl jsem dát alespoň hvězdičku za to, že mě pořad vždy když ho vidím zaručeně pobaví, ale protože je to jinak tak strašně odpadový, nemůžu dát ani to. Nechápu jak může někdo utrácet peníze za nějaký žvásty a navíc Vám tam stejně řeknou vždycky to samý. Tento pořad neuznávají ani ti, kteří tomu věří, protože v tomhle pořadu je jasně vidět, že Vám vždy řeknou jen to dobrý, že je to fakt jen o penězích. Směšné. Ale když na to někdy v noci narazím, alespoň se zasměju, to jo.. :) ()

amirgal odpad!

Představuji si tu řadu dychtivých posluchačů (protože dívat se na ty baby fakt nedá), kteří čekají na ústředně ve velmi drahé frontě na přepojení; představuji si jejich naivitu, hloupost a dětinskou víru dranžírovanou skupinkou, myslím si - polointeligentních podvodnic? Nesympatické jsou mi obě strany barikády a vždycky přemýšlím, zda mi jich má být líto nebo se jich mám raději obávat. Co všechno by se těm nebohým spoluobčanům dalo navykládat a co se jim už navykládalo a co všechno jsou nebo budou pro trochu jistoty ochotni udělat? Děsivé ... Při těchto úvahách mne definitivně přešel smysl pro humor, byť je pořad proklatě ridikulózní. Ovšem jako investigativní společenský dokument jdoucí na dřen bazálních lidských potřeb, obav a tužeb by to mohlo být snad i na celých 5 hvězd. BTW z názvu "Volejte věštce" jsem měla za to, že budou odpovídat věštci a ne jen věštkyně, a tak mne potom napadlo, že se jedná o pád třetí a nikoli čtvrtý. Znělo by to krásně pejorativně: "věštka" - něco jako "měštka" :). ()

Marek1991 odpad!

Sa divím, že takéto hlúposti sú tak rozšírené. Oblbovačky, hlúposti, výplach mozgov, ktorých cieľom je len zarobiť. ()

ivishka odpad!

Tento publicistický nesmysl potvrzuje,že byznys se dá prostě a jednoduše udělat uplně ze všeho. Nejen,že je to očividné, ale ti lidé mají u sebe počítač,najdou si podle vašeho věku nemoci, nebo různé zdravotní problémy, co člověka mohou trápit,okecá to, o rodině může usoudit dle otázky nebo hádat - už několikrát se hádání krutě nevyplatilo jak jsem pochopila z pár 45ti minutových kecánků jakýchsi pochybně oděných ženštin...Nejvíce mě kolikrát zaskočí takové ty podprahové vydírací metody typu zeptejte se nebo prohloupíte!!! Karty vám pomůžou... Ať si každý věří čemu chce, ale já věřím v osud,který změníme jedině tím jak se budeme snažit v životě a spoléhat se na kousky papíru potištěné z obou stran a pro mě nesmyslně nazvané jistě vyžaduje velkou dávku odvahy a nadhledu. ()

UncleG odpad!

"Vidím vás v menší místnosti. Sedíte u sotlu a právě čtete debiloviny na internetu, místo toho, abyste dělal(a) nějakou pořádnou práci." Prátelé, geniální! Jednoduše geniální. Máme jedinečnou možnost sledovat Derrenem Brownem proklamované "Studené čtení" přímo v praxi. Aneb jak říct něco a přitom neříct nic - přičemž nám pomáhají obecné pravdy, metoda odhadů s vysokou prvaděpodobností a navrch trocha toho tajemného žvatlání o čtvrtém aspektu šestého domu, numerologických sedmičkách, znameních zvěrokuhu a datech narození. Nááádhera... ()

blackrain odpad!

Lidé jsou odjakživa velmi důvěřivá stvoření a zajímá je jejich budoucnost. Přiznejme si to, kdo by nechtěl vědět, jak mu dopadne něco životně důležitého. To si samozřejmě řekli i televizní tvůrci a stvořili tohle působivé dílko. Člověk rád slyší povzbudivá slova a životní moudra z úst druhé osoby. Cítí se pak mnohem lépe. Ovšem, jsou věci, které by se neměly zneužívat a nemělo by se s nimi zahrávat. Ať se paní Košánová a jí podobné dámy zabývají čím chtějí, nemám nic proti nim a ani proti to mu co dělají. Vždycky mě takové věci přitahovali a přitahují. Ale co mě rozhodně nepřitahuje, je že za jedno dovolání do pořadu zaplatíte nehoráznou sumu peněz, když už se teda dovoláte. Pokud budete mít to štěstí. Počítejte také s tím, že se započítává každá započatá minuta, i když vás zrovna nepřepojí do pořadu a vy si tak nebude vylévat srdéčko před celým národem, nebo před těmi, co ještě nešli spát. Jestli patříte k těm, kteří mají hluboko do kapsy, tak si radši hoďte mincí. Výjde vás to mnohem levněji, ale nikdo vám nebude mazat med kolem pusy. ()

Herr_Flick odpad!

Proti čtení osudu z karet a podobným věcem nic nemám, každý má své přesvědčení. Ale tohle jako pořad (Jana Demeterová, vážně?!) je vrchol imbecilismu, který občas vytrhne jen nějaký ještě větší kretén. "Nazdar ty svině!" "No zdálo se mi, že jste hrozná píča." ()