Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Zik2

Studnice fascinujících postmoderních monologů, které cupují evropský způsob myšlení, založený na logice, parodují jazyk a jeho obvyklé fráze a objevují zcela netušené možnosti řeči! Zejména Jolanda překonává, ba zesměšňuje tzv. absurdní dramatiky dvacátého století v čele s Beckettem a ukazuje avantgardnímu umění nový, netušený směr. Intelektuální zážitek ne pro každého! ()

spiritus odpad!

das ist eine kleine katastrophe :-D Ne opravdu je to děs. Tuhle jak byl úplněk, tak jsem nějak nemohl spát a hle na obrazovce TV se mi zjevilo tohle. Řekl jsem si že se na chvilku kouknu a udělal jsem dobře. Protože větší televizní blamáž a podfuk jsem snad ani neviděl. Paní všem, ale opravdu všem odpovídá úplně stejně a s naprostou sebejistotou. :-) Budete řešit peníze, přijde stará žena, bude Vám do toho kafrat, pravděpodobně tchýně, když ne tchýně, tak sestra, matka, babka, doplnte si co chcte, vidím tu nějaké vyšetření, ale nic vážného, když se budete šetřit nic Vám nehrozí :-D :-D Prostě tak, že se vždkycky nějak musí trefit. A nejlepší byla ženská, co jí, po přesvědčování že ji obere syn o peníze, řekla, že syna nemá, tak paní pokračovala dál o synovi, bez hnutí brvy :-D :-D Ty ludia sú fakt hlópé.... ()

ProgLaney

Krávovina jak mraky, ale mívám to někdy při práci zapnutý jako kulisu a to prostě nevymyslíš. :-D Občas se královsky zasměju nad důvěřivci, kteří volají, jindy zase nad radou typu "hodí se všem, vždy a v každé situaci". Jasně, je to odpad, ale pro vyvážení dávám cynicky 5*. ;-) ()

Garch odpad!

Co tohle dělá ve filmové databázi?! Okrádání v přímém přenosu a navíc těch, kteří jsou, většinou, chudí nejen penězi. ()

Ad4mson odpad!

Co říct k pořadu o jednom statickém záběru, který obývá jedna asi z pěti opravdu HNUSNÝCH a protivných ženských meloucí jednu hovadinu za druhou naivním volajícím? Blbě je mi jen si vzpomenu... ()

Pitrsss odpad!

Když Vlasta Plamínek "zkusí to štěně", padám na zem. Volejte věštce je absolutní perla. Je potřeba každý díl zdokumentovat, jinak tomu jednou nebude nikdo věřit. ()

Skarface odpad!

I já sám něco umím ale to neznamená že se mi to líbí , tohle je prostě hrůza hrůzoucí nic mě nedokázalo naštvat víc než to když sem usínal a slyšel jsem znělku tohoto pořadu ! ()

Johny303 odpad!

Tohle může dobře sloužit snad jen v rodině s menšimi dětmi - pusťte jim to v bedně a máte je do minuty uložený v posteli. ()

lardko odpad!

JÁ TOMU VĚŘÍM ! Nechápu jak tento pořad může mít víc než pět procent. Podle mě rozhodně odpad. Dobře někdo na tohle věří , ale kdyd v každém díle říkají to samé !!!!. Já se nad tímhle nemusím rozmýšlet , rozhodně 0%. ()

dvd-L

Tenhle pořad je vážně skvělý. Vždycky když si v životě nevím rady, zavolám na Primu a ty úžasné věštkyně mi řeknou co a jak. ()