Martin741

Zo starych muzikalov poznam vacsinou Freda Astaira a jeho zenske spolocnicky. Tuna vystupil hodne talentovany Mickey Rooney. pesnicky, tance .. proste namakany muzikal i po rokoch  74 % ()

Babous

Krásný muzikál s všestranně nadanými Mickeym Rooneym (koukal jsem se na to částečně proto, že včera umřel) a Judy Garland. Takový ten typ naivního filmu, které se už netočí, a člověk se u nich pořád usmívá, protože jsou hrozně milé a příjemné. Líbily se mi i melodie a swingové "vidlácké" číslo. Kvalita by MGM v době vrcholu. ()

Svadbos

Dobrá príležitosť pre Rooneyho a Garlandovú, aby ukázali svoj herecký talent, ktorí robia všetko, od imitácie Carmen Mirandy a BErnhardta až po spevácke čísla. Výnimočným číslom je Judyna verzia piesne "F.D.R. Jones". Vo filme debutovala Margaret O´Brien. Všimnite si Avu Gardner v hľadisku sledujúcu posledné číslo. ()

• Margaret O'Brien v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)
  • Do úlohy Barbary Jo (Virginia Weidler) bola pôvodne zvažovaná Shirley Temple, pre ktorú to mala byť prvá úloha pre MGM, ale nakoniec dala prednosť filmu Kathleen (1941). (Michal74)

Časové pásmo bylo změněno