poster

Kolumbovo náměstí

 • USA

  Columbus Circle

Mysteriózní / Krimi / Thriller / Psychologický

USA, 2012, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (26)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Skvělé! Skvělé! Skvělé! To mohlo být tak skvělé ... ale nebylo. Autor se totiž pokusil oblafnout diváka tak svědomitě, že nesmyslnější pointu jsem již dlouho nezahlédl. To však nic nemění na tom, že jsem si to v průběhu dění celkem slušně užil s podvodnickou partou, trošku méně se zazobanou podivínkou a myšlenkové pochody detektivů mi tak trochu zůstaly utajeny. Je to škoda promarněného potenciálu, ale už jen to herecké obsazení stojí za to, aby se oči unavily sledováním tohoto snímku.(6.11.2014)

 • George Stobbart
  odpad!

  Už dlhšie ma potenciálne nádejný film takto nenasral. Mladá zbohatlíčka trpiaca agorafóbiou už roky nevychádza zo svojho apartmánu, no jej kľud naruší smrť susedy. Začne sa o ňu zaujímať polícia a navyše sa spriatelí s novou nájomníčkou, ktorá k nej uniká pred svojim násilníckym partnerom. Onedlho sa však ukáže, že podivné veci sa tu dejú ďalej a ona sa ocitá v nečakanom nebezpečí. No, nečakané je to vlastne iba na oko, keďže ma po necelých 20 minútach napadlo o čo tu vlastne ide, čo sa bohužiaľ presne vyplnilo a táto neskutočne priehľadná a vlastne aj nezaujímavá pointa mi zruinovala celý film. Tvorcovia ju dokonca hlúpo odhalili už pol hodiny pred koncom a začali na ňu nabaľovať otrasne klišovité a miestami až nelogické zvraty, takže dopozerať to bolo pre mňa vyložené utrpenie. Navyše sa film drzo snaží tváriť hitchcockovsky, pričom do očí bije jednak zúfalá snaha niečím prekvapiť a jednak strašní herci, ktorí sú navyše drvení v trápne umelých scénach. Selma Blair ako hlavná protagonistka bola síce vcelku sympatická, no úlohu agorafobičky som jej veril tak 5 sekúnd, keďže o chvíľu už veselo komunikovala a pristúpila na každú kravinu čo od nej kto chcel. Minimálne za slušné technické spracovanie by si film nejakú tú hviezdičku zrejme zaslúžil, no ja ju nedám, keďže po dopozeraní som ostal alergický čo i len na jeho názov.(2.3.2012)

 • predators
  *

  Předvídatelná a ještě jednou předvídatelná pohádka o jedné bojácné sousedce a o dalších tupích sousedů odnaproti. 20%(2.3.2012)

 • MoiJe
  **

  Predvidatelne a logika suvix, ale zbehlo to celkom rychlo, resp. nenudila som sa. Kazdopadne raz vidiet stacilo.(15.7.2012)

 • Patw
  ***

  Celkově to bylo předvídatelné, ale dalo se to snést. Ovšem tím koncem to kompletně ztratilo smysl. Samozřejmě, že konec super - ale postrádalo to smysl. Vlastně to co ve filmu celou dobu hrálo velkou roli se najednou rozpustilo jak pára nad hrncem jakoby na tom ani nezáleželo. V celu ale zato příjemná podívaná a proto ty 3* - s přimhouřenými oči.(9.3.2013)

 • bourec
  **

  Docela slabota.Hned v první půlhodině člověk přijde na to,co to znamená.Písmeno na podšálku odhalí,kdo je ta hnusná kráva,co se schovává v přítmí domova.Pak si říkáte,co bude dál,co chce tvůrce nasrat do tý zbylý hodiny.Nakonec přijde zvrat,to vám dá naději,že by to mohlo bejt zábavný,navíc vás hned trkne kdo zabil na začátku tu bábu,ale pak je z toho guláš a na konci sem zhnuseně utrousil,že to dopadlo přesně ,jak sem nechtěl.Píčou ke zdi.40%.(5.5.2013)

 • Bobik9
  **

  Takhle skvělé obsazení a tak mizerný film! Herci dělají, co můžou. Blair, Smart, Lee, Ribisi - skvělá sestava, ale zkrátka, když je špatný námět, nezachrání ho ani Chuck Norris. Kolumbovo náměstí si hraje na mysteriózní thriller plný nečekaných zvratů, ale je natočen tak, že žádný "zvrat" nikoho nemůže zajímat, protože je to vše uspěchané a postavy se nijak nevyvíjejí. Mrzí mě to, čekal jsem, že bude hodnocení nespravedlivé, ale není tomu tak.(24.11.2013)

 • Morholt
  ****

  Tady jsem neměl problém. Mělo to celkem solidní scénář, o zápletce někdo přemýšlel a proti konečnému vyústění jsem nemohl nic namítat. Lehká předvídatelnost nebyla v tomto případě moc na škodu. Co mě bavilo nejvíc byla ovšem Selma Blair. Nejenže stárne do krásy, ale zároveň je i výbornou herečkou, která by si zasloužila solidnější nabídku, než druhosledové filmy. Tým, který jí tady sekundoval, mě také nijak neurážel, takže u mě za 70%. Hodnocení opět moc nechápu.(8.9.2013)

 • carlos 2010
  ***

  Podľa mňa to bolo dobré. Vôbec nerozumiem hodnoteniam typu odpad alebo 1*. Podľa mňa to tí ľudia asi nepochopili. Odporúčam.(4.6.2013)

 • Milodar
  **

  Sofistikované, velmi sofistikované. Chvílemi též sofistikovaně nablblé.(1.6.2012)

 • Five By Five
  **

  Jedna hviezdička za Selmu a jedna za Amy - ony sa snažili, nápad to tiež nieje úplne zlý - vinu dávam režisérovi...(24.7.2012)

 • Pajaindian
  ****

  Nechápu místní nízké hodnocení.... Sice je to celkem předvídatelné, ale dost dobře podané a navíc sympaticky působící. Hudba mne též zaujala. Celkově jsem byl spokojený.(7.5.2012)

 • TommyDiamond
  ***

  Sice bylo už od začátku jasné, že nový sousedé se chtějí tzv. ,,dostat na kobylku'' naší bohaté dědičce Selmě Blair. Ale konec, tak předvídatelný nebyl! A i když film působí trochu jako epizoda z kriminálky Miami, tak hlavní síla a kouzlo filmu tkví ve vydařeném závěru....(28.4.2013)

 • tavlas
  *

  Bože jak někdo kdo natočil Middle Men může takhle zprznit film. Zhruba do 45 minuty jsem jsi říkal jak nespravedlivé je hodnocení tohoto filmu. Jasně už jsem viděl různé variace podobného příběhu a i herecké obsazení slibovalo něco ,,aspoň,, průměrného, ale jak přibývali minuty na časomíře přehrávače bylo mi jasné, že to nezachrání naprosto nic. Naprostá ztráta času. Jedna hvězda a to fakt jen za obsazení.(19.4.2012)

 • Epco
  ***

  Ani jeden zúčastnený nie je žiadna super stár, ale každý z nich má čo to za sebou. No ani jednému sa nie len nepodarilo prekročiť svoj či už televízny, alebo filmoví tieň. Jediný kto tu ako tak zahral je Giovanni Ribisi, ale ten je predsa len o ligu vyššie ako ostatný zúčastnený a dokáže si podržať svoj štandard aj bez schopného režiséra. Ostatný buď prehrávajú alebo vyzerajú ako by hrať ani nevedeli a za to môže už spomínaný režisér. Výslednému celku samozrejme podráža nohy predvídateľný scenár. Tretiu hviezdu som pridal iba s nostalgie keďže trojicu Selma Blair, Amy Smart, Jason Lee mám rád z iných ich projektov.(30.5.2012)

 • Brenda.Ch
  ***

  Je možné udělit od jedné hvězdy po pět (odpad bych tomuto filmu fakt nedala, na to jsou jiné "pecky"). Tak budu průměrná tak, jak byl průměrný tento film. Jo, všechno bylo předvídatelné, agorafobie hlavní představitelky tady byla, když se to do scénáře hodilo, když ne, tak nebyla. Líbily se mi vsuvky v podobě krátkých šotů minulosti, když se holky po tom výprasku bavily, dalo to autenticitu a zároveň to mírně poodhalilo závěs a bylo jen na mě, jak ho odhrnu celý. Jason Lee mě pobavil, protože ho už mám zapsaného kvůli dětem jako hodného taťku Alvina a dalších veverek či co to bylo, takže jsem si nemohla zvyknout na tu zápornou roli. :-D Ale to je jen odbočení... Dobrý průměr, dobře se mi u toho žehlilo. Nenadchne a neurazí.(26.1.2014)

 • montel
  **

  V jednom z luxusních newyorských bytů se stane vražda 80-leté paní. Policisté vyšetřují její smrt, ale motiv ani vrah jsou neznámý. Přímo naproti bytu, kde se vražda stala bydlí mladá dívka Abigail (Salma Blair), která už několik let nevychází ze svého bytu, protože se bojí o svou bezpečnost. Do bytu, kde stará paní umřela se nastěhuje nový pár, Lillian (Amy Smart) a Charlie (Jason Lee), což vypadá na slušné nájemníky. Abigail však zjistí, že se zmýlila, když kukátkem od dveří uvidí, jak Charlie svou přítelkyni brutálně zbije. Abigail nabídne Lillian pomoc a nocleh, to však netuší, jaké obrovské problémy jí tím začínají...Chybou této kriminálky s mou oblíbenou Amy Smart je, že divákovi zhruba v půlce filmu prozradí veškerou pointu. Hned sem pak věděl co bude následovat a děj tak předvídal, což filmu hrozně uškodilo. I tak se na to ale dá dívat, alespoň se to dá zařadit mezi normální, pochopitelné i celkem reálné krimi. 45%(3.1.2013)

 • rigby
  **

  Žádný zázrak, ale v druhé půlce to bylo docela zábavné a dívatelné. A obě představitelky hlavních rolí byly celkem pohledné, proto ta druhá hvězdička.(9.3.2013)

 • Appsalaj
  *

  Jediné co na filmu bylo zajmavé tak byla Selma jinak film stačilo vidět jednou a konec filmu byl tak trochu vytržen z kontextu celého děje.(13.3.2013)

 • hajner
  **

  Nechápem ako Amy Smart neobsadzujú do lepších filmov. Podľa mňa je to skvelá a mimoriadne príťažlivá herečka, ktorá dokáže zahrať čokoľvek. V romantickej komédií by jej to pristalo. Ale k filmu. Po vcelku vkusnom začiatku a leteckej vložke nejakej babičky sa film zvrhol na dajaké sociálne blábolenie nejakej frigidnej ženskej, ktorá nevie načo je kľučka od dverí. Cítil som mierou vrchovatou nechuť a hnev k Selme Blair a jej postave. A Volám sa Earl to zvládal dokonale a scény s alkoholom mi pripomenuli spomenutý seriál a práve preto som sa nemohol do jeho postavy násilníka akosi dostať. Ale úžasná Amy to celé ťahala.(24.3.2013)

<< předchozí 1 2