Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Thomassi

Nebudu říkat, že jsem od Drive Angry čekal nějakou pecku, protože když si přečtete, o čem to je, nedá se od toho čekat nic jinýho než pitomou akční jízdu. Ano pitomou, ale místami i zábavnou. Tak trochu mi to připomínalo nějakou tarantinovku nebo rodriguezovku, nakonec se z trochu změnilo v napodobeninu většího ražení. Příběh, tady radši pomlčím, protože se jedná o neslabší článek filmu. Nevýrazné jsou i efekty, tady ale beru ohled na to, že se jedná o béčkovou záležitost. Nicméně film drží na průměru skvělá hudba, která se do tohoto snímku parádně hodí. Pozitivem jsou i herecké výkony. Nick Cage předvedl klasický, jemu podobný, Amber Heard to zase dokázala místami brutálně rozjed a navíc byla sexy, ale kdo se mi líbit nejvíc, byl William Fichtner. Jeho role pana "jen účetního" byla dokonalá, jeho grimasy a chování, luxus. Navíc sem tam padla dobrá hláška. Takže celkově se na to dá podívat, dokonce to i pobaví, ale rozhodně se od toho nesmí čekat zázrak. ()

MATADOR

Ďáblova 3D variace na cool styl Terminátorů, nečekaně vtipné momenty a dobré herce. Jenže v Drive Angry se nedaří ani jedno, snad s vyjímkou pana účetního - ten měl styl a šmrnc! ()

FilmFan24

Celkem rychle odsýpající divoká jízda, která se nebere příliš vážně. Nejvíc asi potěšil William Fichtner s jehož postavou a hláškami se tvůrci náležitě vyhráli. Nebýt tu celkem zbytečná dějová linie o sektě, která chce obětovat dítě, byla by tahle krávovina mnohem lepší pí*ovinou! ()

JohnMiller odpad!

Nicolas Cage Má za posledné roky tak zlé filmy, že to až zabolí. Tento nie je výnimkou. Snaží sa to hrať na drsný film, ale je to komické. Netreba zabudnúť, že to je popretkávané idiotským klišé a príbeh...... Takíto by som dokázal vymyslieť na počkanie. ()

vegetol.mp

Konečně film, který má koule. Zábavná akční jízda, která si na nic nehraje a chce hlavně bavit. V porovnání s tímhle, člověku teprve dojde, kolik těch vážných filmů, je ve finále prázdných a pozérských. Pro mě naprostá paráda a velmi švandoidní zážitek. 90% PS: Všichni samozřejmě povinně vzdychají u různých Temných rytířů, Inceptionů a Předčítačů atd. Je to teď v módě. Drive Angry je ale přitom tím, jak o sobě ví, že je brak, mnohem dospělejší a vyrovnanější. ()

Foma

Pri cestach po Indii mam stesti na becka s Nickem Cagem a dost si je uzivam :-). Tohleto je dost pytel srandy a nadhledu, takze fakt, ze to je uplna pitomost, snad ani nemuze nikomu vadit. Mimochodem, komu neco rikaji pojmy jako Dodge Charger, Chevrolet Chevelle, Ford Mustang, Ford Thunderbird, tak ten bude jen vrnet blahem. Skoro bych i rekl, ze to jsou hlavni hrdinove filmu :-). Ale i ten Fichtner, docela i Heard, potesi Morse a Nick je stale ve skvelej beckovej forme :-). ()

Skip

Některé filmy jsou sice v podstatě blbosti, ale dokáží čímsi zaujmout. Mezi takové patří Drive Angry. Takže rychlá jízda, přestřelky, akorát litrů krve, humor kapku na hranici, ale pořád v pohodě, to vše je zaručeno. Tudíž, až přijde nálada na nenáročný večer, tak tohle je dobrá volba. ()

kinderman

Tak tohle musím vidět, napadlo mě při pohledu na plakát, na němž zavile se tvářící N.Cage šoféruje, zatímco lepá děva se ohlíží kamsi dozadu...a viděli jsme (tedy já a dalších 7 lidí v sále)- střílejícího Cage, vybuchující auta, lidská těla zohavená na všelijaký způsob, něco nahoty a zmíněnou dívku, jakou v běžném životě nepotkáte, ale za oceánem takové pracují v každém druhém motorestu. Ve druhé půlce už to byla celkem nuda a nejotravnější věc- 3D brýle, ty bych poslal tam, kam v závěru zmizel hlavní hrdina. ()

Dubro

Určite je na škodu, že večne oblečená slečna Jantárová z Texasu neukázala aspoň jediný dôkaz/kozu, ktorý jej zaručil úspech v modelingu (žeby nadupané IQ?), pretože čumenie na Nicolasove smutné oči a ešte smutnejší účes počas 104 minút môže slabšie povahy doviesť aj k samovražde zadusením. Našťastie dielko z podpriemerného béčka až na úroveň pozerateľnosti vyťahuje výkon Vilka Fichtnera v úlohe chladného účtovníka/agenta FBI či skôr FBH. Kameramana poslať doštudovať svoj odbor a režisérovi skrátiť reťaz. ()

IceQueen

Fatálnou chybou "Drive Angry" je starý nedobrý Nicolas Cage a dôvodom nie je len to, že jeho kaderník je sadistické hovädo. Ja ho proste za dobrého herca nepovažujem. Niekoľkokrát sa, v súvislosti s ním, vo filme dokonca objavilo aj slovo fešák, čo ma zaskočilo možno ešte viac, ako rádoby namakané spomalené zábery. Aby som sa len nesťažovala, musím spomenúť Fichtnerovho účtovníka, ktorý je absolútne neodolateľný. Keď to zhrniem, celkom slušne som sa pobavila. ()

Eldrick

Nesmrtelný Nicolas "Psí oči" Cage vstal z mrtvých, aby odčinil hříchy z mládí a pomstil smrt svojí dcerušky (a při přestřelce v motelu vojel MILFku). Jo, a řídí nasraně, ale pořád s přiteplenou mařenou na hlavě, na sedadle spolujezdce se mu kundí teenka Amber Heard, za prdelí mu neskutečně hláškuje agent Mahone alias účetní Willian Fichtner, celý je to hozený to constantinovskýho stylu, nebere se to kurva vůbec vážně, je to protkaný self-masturbačníma dialogama, akorát ten záporák stojí za vyližprdel. Pro příště, doporučuju konečně změnit kadeřníka a shodit to naondulovaný peroxidový hovno z hlavy a možná si z tebe lidi přestanou dělat prdel, Nicu. Ale to budeš muset přestat brát role v brakovejch bijácích, hochu. ()

Reesam

Je málo nesmyslných filmů, jako je tenhle. A to je to, co na nich mám ráda, prostě ty paradoxní věci, které se ve skutečném světě nedějí, jsou ve filmu mnohokrát zveličené a kdo ví, co ještě. Je to jako Kick-ass, Scott P. a jiné filmy. Tak nereálné, až se mi to vlastně líbí. A to Drive Angry je. Jo, Nicolas se prostě hodí do takové role, proč ne. A když je film nabit akcí a nenudím se, není to jen dobře? O tom to přeci je, proč dávat filmu, u kterého jsem zaujatě koukala, dávat je 2 hvězdičky, protože to dělají všichni? A také nutno dodat, že hudba byla zcela perfektní. Zápor? Amber mi jen způsobila komplexy no. ()

OG_Swifty

No to byla úplná debilárna.... představte si, že je vám zase 14 let a máte bujnou fantazii natolik, aby jste si mohli vymyslet ďábla, střílení, nahý ženský, drsňácký hlášky, matrix, fatality a rychlý auta. A rednecky. Mno a potom dojde k realizaci těchto představ (s limitovaným budgetem) a vznikne tohle. Tu jednu hvězdu dávám za miniroli Katy Mixon a scénu s lakováním hnát v motelu. ()

Cl3ricK

Hell ride to vskutku byla, a já si ji užil. Nebýt pana Účetního, asi by to nemělo ani těch 59%, ale někdo si řekl, chce to nahláškováného pomocníka pekel. Já si prostě a jednoduše nemám na co stěžovat. Někde sem četl srovnání s Machetou, fuj Macheta je oproti tomuhle slabý odvárek, nemá v sobě totiž takový šmrnc jako Drive Angry. A v tom je zřejmě zakopaný pes. Je to prostě cool a moje Guilty pleasure a klíďo bych se na to mrknul znova. ()

buchli

Když si pouštíte film s takovými supervysokými očekáváními jako já Drive Angry (auta, honičky, výbuchy, násilí, Cageovy vlasy a nesmyslně vtipné hlášky - které tu nebudu citovat, protože kdo by si to pak pouštěl, že?), nemůžete než odejít/vypnout přehrávač s pocitem téměř dokonalého naplnění (pocit naplnění stoupá s promilemi alkoholu v krvi během projekce, samozřejmě)... A pokud nemáte rádi Cage, fanděte druhé straně - Fichtnerova postava je opravdu sympaťák. Nebo se na to dívejte kvůli Amber Head. Důvod se vždycky najde. ()

berusche

Musím se přiznat, že mě to nevedlo bohužel k odpadu, kam to docela slavně mířilo...jenže, já mám tak nějak pocit, že Cage v roli mstitele, pan Smrt (a nebyl to Black) a ta kočka, která je vážně moc pěkné stvoření, udělali nakonec docela dobře přihlouplou koukatelnou pohádku. Má to sice blízko k Ghost rider, dokonce tu Nick zas vypadá, jako stařík, co se snaží omládnout, ale uznejte, má to grády. Bum, prásk, zbraně, honičky, auta, ustřelený ruce, to je dle mého někdy docela stravitelné, když toho není moc a ještě to tak pěkně americky vypadá...Hlubokomyslnost scénáře snad ani nikdo nečekal, co? ()

lioncel

Fakt dost šílená jízda .. a přitom podle mě (skoro) úplně super .. mým nízkým pudům přijatelná (správně čti : hezká a velmi, velmi sympatická) Amber Heard .. dále, nejsympatičtější Účetní v dějinách světové kinematografie v podání naprosto neodolatelného Williama Fichtnera .. a výborná muzika .. a k tomu i ta zpráva, že v pekle mají video (to je přece samo o sobě dost dobrý sdělení – tedy pro nás, opravdové šílené filmové maniaky) … takže jasných pět * ….. jasně, nejedná se vůbec o nějaké úžasné filmové umění, ale někdy je dobré se třeba jen tak lehce nechat pobavit a moc u toho nepřemýšlet (a hlavně, pořád jen nehledat všude chyby) …. (PS. .. v 3D jsem to neviděl, jen na normální velké plazmě) ... ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo