Traktor Tom (TV seriál)

Tractor Tom

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2003, 11 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

• LiVentura

Pro děti, ale naše pohádky staré dobré tohle házejí daleko za sebe co do smysluplnosti...(4.4.2011)

• JohnCZ

Pro malé děti ideální, ale pro dospělé utrpení. Hlavně pokud jste nuceni to sledovat stále a stále a stále... a stále dokola.(26.8.2012)

Táto tvorba je pre deti a uživatelia, čo udelili odpad asi tak nezmýšlali.(8.1.2015)

• AdaMM

Je to zlo. Chraňte svoje děti, protože tohle je prostě naprostá demence, ještě navíc hrozně ošklivá :((11.8.2015)

• Master19

Tohle je fakt ujeťárna. Trochu podezřívám dcerku, že se v tom snaží najít nějaké hlubší souvislosti, když na to chce koukat pořád dokola a třeba takový krteček ji stačí jednou a konec...(20.11.2014)

• Šimpy

Stejně ten cápek miluje tu farmářku, jen jí to nikdy, pitomec neřekl a nejlepší byly ovečky na skejtech!....(3.2.2012)

• Matematicka

Pokud chcete seriál pro děti ze zemědělského prostředí, doporučuji spíše o trochu lepší Červený traktůrek. Tohle už je hrůza (především díly, kde už i stroje skutečně "mluví"), i když našim prckům se líbí a chtějí se dívat stále znova.(26.2.2013)

Pro dospělý - výplach. Pro děti - ok. Proto ***.(20.2.2010)

• Zodiak455

Prostě jeden veký nesmysl,například díl kde měli sportovní odpoledne,vítěz si může dát čaj,nebo všichni dřou jak bulhaři a nejlepší z nich je ten traktor co nic neděla,odpad je nejvyšší ocenění pro tuto "pohádku".(15.11.2011)

• Drom

Tom the tractor. Can we steal it? Tom the tractor. Yes, we can! Vážně dost hnusně a levně animovaná sprostá vykrádačka geniálního hrdiny Bořka šikuly a jeho kamarádů. Autoři zřejmě došli k závěru, že sousedovic Pepík, co má počítač, by mohl nakreslit veselý seriál v 3D pro děti. Aby to stíhal při intenzivním studiu na pomocné škole pro žáky s oběma levýma rukama, zkrátili stopáž tak, že jeden příběh je skoro kratší, než titulky a úvodní znělka. Ne že by to vadilo, zvlášť když komplikované příběhy napsal Pepovo obdobně mentálně pochybný spolužák Franta. No a aby to nebyla zas tak okatá kopie Bořka (což ale vzhledem ke kvalitě animace nehrozí - jsou chvíle kdy človek nepozná krajinu od fleku na kalhotech), nahradili strašáka Huga nějakým oslem a míchačku pošahanou čtyřkolkou (nebo co to je?). Fuj, jedna hvězdička za nezávadnost, ale je to vostuda!(21.7.2014)

pro děti super, zaměstná je to, pobaví a my rodiče máme alespoň nachvilku klid :-) proto dávám 4*(15.2.2014)

• andysek88

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr(29.11.2014)

Pro děti dobré. Jsou to pěkné příběhy, žádné násilí, hezky se v nich mluví...já je dceři pouštím ráda.(11.5.2015)

• dzules

animace hodná seminární práce 3. třídy na základní škole na hodinu IT, debilní příběh a hlavně ty názvy postav..jako pardon, ale dát psovi jméno Hafka, kombajnu Klapálek a koňi Frkálek..kočce Vrnělka...to už chtělo hodně představivosti(19.8.2015)

Pro děti řekla bych fajn. Hlavně když mají rádi traktory atd. Pro mě je to už celkem utrpení, hlavně když poslouchám jaké nesmysly tam vykládají.(29.1.2016)