poster

Vánoční přání (TV film)

 • USA

  All I Want For Christmas

 • Slovensko

  Vianočná láska

Rodinný / Romantický

USA, 2007, 83 min

Režie:

Harvey Frost

Scénář:

Marc Prey

Kamera:

Dane Peterson

Střih:

Andrew Vona
(další profese)
 • Socraates
  *

  Fajnová mamina, báječný synáček, skvělý rodinný přítel, úžasná spolupracovnice fajnové maminy. Úplně mě to bere u srdce. Synáček by rád pro maminku hodného pána a pro sebe tatínka, protože ten pravý nešťastně přišel o život ve službě jako policista a máma je přece tak skvělá a navíc hezká, tak proč být sami? To tu opravdu ještě nebylo!(6.12.2009)

 • ARI50
  *

  Klasická rodinná podívaná s neschopným Rogerem.(24.12.2016)

 • iamek
  *

  Nudný vánoční TV film, který vám vánoční atmosféru do domu nenažene ani omylem.(7.12.2009)

 • freddy
  ***

  Klasický průměrný rodinný film, který sice nepůsobí příliš vánočně, ale vyčítat mu chybějící vánoční atmosféru není zase úplně na místě. Samozřejmě nemá cenu si nalhávat, že se jedná o kdovíjak originální film, naopak mi nedělá problém říci, že takových tuctových televizních filmů, jako je tento, bylo natočeno už mnoho. Ale na druhou stranu mi také nedělá problém říci, že i když námět už je milionkrát ohraný a příběh velmi předvídatelný s velkým množstvím patosu, přesto se jedná o film, na který se relativně dobře kouká, který ani příliš nenudí a který se i s mírně přivřenýma očima dá považovat za film vánoční. Zkrátka žádný zázrak se nekoná, ale není to úplně nejhorší. Ale film o tom, jak chlapec shání matce manžela, když ta matka ho má celou dobu před očima a až na konci filmu zjistí, že ten pravý jí byl celou dobu po boku, to prostě nelze považovat za originální film. Řekněme tedy, že v nějakém tom průměru se tenhle film pohybuje a v rámci žánru to zase není tak hrozné, ale za nějakou dobu už si zřejmě na tento film ani nevzpomenu. Takže tento film u mě balancuje na hraně mezi dvěma a třemi hvězdami, nakonec tedy uděluji tři hvězdy, ale jsou opravdu velmi nepřesvědčivé.(8.1.2010)

 • arcticsky
  *

  Na tomto filmu je zajímavá jen hlavní představitelka, jinak děs a hrůza hrůz!(14.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace