Vánoční přání (TV film)

USA, 2007, 83 min

Harvey Frost

Dane Peterson
  • IvyH

Tak tohle je vždycky za trest... Rosamunde Pilcherová ve speciální vánoční edici.(6.12.2009)

• Socraates

Fajnová mamina, báječný synáček, skvělý rodinný přítel, úžasná spolupracovnice fajnové maminy. Úplně mě to bere u srdce. Synáček by rád pro maminku hodného pána a pro sebe tatínka, protože ten pravý nešťastně přišel o život ve službě jako policista a máma je přece tak skvělá a navíc hezká, tak proč být sami? To tu opravdu ještě nebylo!(6.12.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Chtěl bych žít ve světě, ve kterém se nacházejí ženy, pro něž je práce v sehraném kolektivu Armády spásy důležitější než švihák rozhazující miliony dolarů. Zatím jsem na takové místo nenarazil, ale určitě někde je, když se o něm točí tolik mizerných filmů. Tenhle k nim rozhodně patří, ale v čase vánoc ho mentálně silný jedinec zvládne s minimálním poškozením duševního zdraví.(27.12.2014)

• casef

Film jsem viděl 14 dní před Štědrým dnem a tak jsem čekal, že na mě dýchne vánoční atmosféra, bohužel se kouzlo vánoc vůbec nedostavilo. V tomhle snímku to prostě nezafungovalo.(8.12.2009)

• arcticsky

Na tomto filmu je zajímavá jen hlavní představitelka, jinak děs a hrůza hrůz!(14.12.2010)