poster

Vánoční přání (TV film)

 • USA

  All I Want For Christmas

 • Slovensko

  Vianočná láska

Rodinný / Romantický

USA, 2007, 83 min

Režie:

Harvey Frost

Kamera:

Dane Peterson
 • hellstruck
  *

  Romantika s nulovou vánoční atmosférou a šíleně klišoidním předvídatelným příběhem. Malý Jesse si nejvíc ze srdce přeje, aby si jeho maminka našla manžela. Té se to však nedaří a tak Jesse pošle své přání do soutěže, jejímuž výherci splní to co chce. Jesseho nápad zaboduje a Sarah se tak ocitá před kamerami a stává se miláčkem Ameriky. Randí s několika různými muži, dokud si neuvědomí, že se jí líbí samotný organizátor soutěže... Ten hlavní (pardon) spratek byl naprosto k nesnesení, jak vůbec netušil co chtěl. Sám se do soutěže přihlásil a nakonec zjistil, že chce, aby jeho maminka byla se sousedem, s kterým se znají léta. Zápletka i konec je Vám jasný hned po dvou minutách, rozmazlený a nafoukaný Jesse je na facku a celé to stojí tak nějak za zlámanou grešli. Kdyby to skončilo tak,že by ho opravdu poslali na zahraniční akademii a Sarah se vykašlala na souseda, tak by to stálo aspoň za dvě, tři hvězdičky. Takhle dávám jednu.(21.12.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Chtěl bych žít ve světě, ve kterém se nacházejí ženy, pro něž je práce v sehraném kolektivu Armády spásy důležitější než švihák rozhazující miliony dolarů. Zatím jsem na takové místo nenarazil, ale určitě někde je, když se o něm točí tolik mizerných filmů. Tenhle k nim rozhodně patří, ale v čase vánoc ho mentálně silný jedinec zvládne s minimálním poškozením duševního zdraví.(27.12.2014)

 • Socraates
  *

  Fajnová mamina, báječný synáček, skvělý rodinný přítel, úžasná spolupracovnice fajnové maminy. Úplně mě to bere u srdce. Synáček by rád pro maminku hodného pána a pro sebe tatínka, protože ten pravý nešťastně přišel o život ve službě jako policista a máma je přece tak skvělá a navíc hezká, tak proč být sami? To tu opravdu ještě nebylo!(6.12.2009)

 • Jeremiah
  **

  Hezký film, ale jeho atmosféra na mne tak nějak nezabrala. Již dopředu jsem věděl, jak vše dopadne. Osoby a jejich charaktery byly průhledné jako čiré sklo a do toho všeho to dýchalo americkou "zemí splněných přání". Nebyl to špatný film, ale dalek od reality, proto ode mě silnější 2.(14.12.2010)

 • arcticsky
  *

  Na tomto filmu je zajímavá jen hlavní představitelka, jinak děs a hrůza hrůz!(14.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace