poster

Vánoční přání (TV film)

 • USA

  All I Want For Christmas

 • Slovensko

  Vianočná láska

Rodinný / Romantický

USA, 2007, 83 min

Režie:

Harvey Frost

Scénář:

Marc Prey

Kamera:

Dane Peterson

Producenti:

Kyle A. Clark

Střih:

Andrew Vona
(další profese)
 • ARI50
  *

  Klasická rodinná podívaná s neschopným Rogerem.(24.12.2016)

 • freddy
  ***

  Klasický průměrný rodinný film, který sice nepůsobí příliš vánočně, ale vyčítat mu chybějící vánoční atmosféru není zase úplně na místě. Samozřejmě nemá cenu si nalhávat, že se jedná o kdovíjak originální film, naopak mi nedělá problém říci, že takových tuctových televizních filmů, jako je tento, bylo natočeno už mnoho. Ale na druhou stranu mi také nedělá problém říci, že i když námět už je milionkrát ohraný a příběh velmi předvídatelný s velkým množstvím patosu, přesto se jedná o film, na který se relativně dobře kouká, který ani příliš nenudí a který se i s mírně přivřenýma očima dá považovat za film vánoční. Zkrátka žádný zázrak se nekoná, ale není to úplně nejhorší. Ale film o tom, jak chlapec shání matce manžela, když ta matka ho má celou dobu před očima a až na konci filmu zjistí, že ten pravý jí byl celou dobu po boku, to prostě nelze považovat za originální film. Řekněme tedy, že v nějakém tom průměru se tenhle film pohybuje a v rámci žánru to zase není tak hrozné, ale za nějakou dobu už si zřejmě na tento film ani nevzpomenu. Takže tento film u mě balancuje na hraně mezi dvěma a třemi hvězdami, nakonec tedy uděluji tři hvězdy, ale jsou opravdu velmi nepřesvědčivé.(8.1.2010)

 • IvyH
  *

  Tak tohle je vždycky za trest... Rosamunde Pilcherová ve speciální vánoční edici.(6.12.2009)

 • casef
  **

  Film jsem viděl 14 dní před Štědrým dnem a tak jsem čekal, že na mě dýchne vánoční atmosféra, bohužel se kouzlo vánoc vůbec nedostavilo. V tomhle snímku to prostě nezafungovalo.(8.12.2009)

 • Jeremiah
  **

  Hezký film, ale jeho atmosféra na mne tak nějak nezabrala. Již dopředu jsem věděl, jak vše dopadne. Osoby a jejich charaktery byly průhledné jako čiré sklo a do toho všeho to dýchalo americkou "zemí splněných přání". Nebyl to špatný film, ale dalek od reality, proto ode mě silnější 2.(14.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace