poster

Krásné lži

 • Francie

  De vrais mensonges

 • anglický

  Full Treatment

 • Austrálie

  Beautiful Lies

Komedie / Romantický

Francie, 2010, 100 min

Kamera:

Gilles Henry

Producenti:

Philippe Martin

Kostýmy:

Virginie Montel
(další profese)
 • greetchen
  ***

  Další z miloučkých filmů s Audrey Tautou, který zaujme herecky, ale přeci jen jeho "kouzelná" atmosféra trochu pokulhává a příliš se bije se sarkastickým humorem.(18.1.2015)

 • Fr
  ***

  ,,ZAČÍNÁTE BÝT NEPŘÍJEMNÝ, ODMĚŘENÝ, CYNICKÝ... PŘITOM JSTE PROTIKLAD.“ ... ,,ANO?“ ... ,,JSTE MILÝ, ŠTĚDRÝ, A STAROSTLIVÝ. UPŘÍMNÝ, ŠLECHETNÝ... TAJNŮSTKÁŘ...DŮSTOJNÝ, KRÁSNÝ...“ ... ,,KRÁSNÝ?“ ... ,,ANO, JSTE POHLEDNÝ. TOHO SI MATKA VŠIMLA JAKO PRVNÍ.“...... /// Netradiční romantická komedie o tom, jak údržbář mluvící plynule všemi světovými jazyky, obloukem přes tchýni ke svému štěstí došel... A taky že ženská duše (vlastně spíš hlava...) je komplikovaná. Klidnej humor – žádný ztřeštěný scény... pravda, ty ženský jsou trhlý, ale milým způsobem. Takovej malej film, plnej Audrey, motající se kolem vyznávání lásky, kterej vám může uvíznout v paměti. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem závislej na vodce a fanatickej vyznavač Audrey Tautou. 2.) Zjistím, proč manuály od Samsungu..... 3.) Thx za titule ,,Subenot“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(13.12.2011)

 • dr.fish
  *****

  Tak tu zřejmě máme nástupce Francoise Vebera a jeho situačních komedií. Samozřejmě, není to na výši jako Nalevo od výtahu nebo Blbec na večeři. Jsou tu hluchá místa, občas lehká ztráta pozornosti, ale ten duch Vebera, ten se tím filmem vznáší po celou dobu. A holt je jen na divákovi, jestli se chce vznášet taky, nebo ne. Všechny předpoklady tu jsou- chytře napsaný scénář, fraškovitá zápletka, dobře napsané a zahrané postavy. Konec je jako u každé romantické komedie předem jasný, ale cesta k němu, to je místy záhada. A Audrey Tatou samozřejmě jako obvykle koulí očima. Podobná komedie Nejsem na prodej od stejného rejži u mě taky velmi zabodovala, takže mne francouzská romantika na rozdíl od té americké prostě baví....85%(18.11.2012)

 • Skip
  ***

  Docela dobrý romantický film. Je jasné, jak to dopadne, a tak je otázka, jak k tomu dojde. Ne že by šlo o něco super originálního, ale přesto je to v pohodě koukatelné. Prostě vcelku jednoduchý film, který se dá slupnout jako malina, která dozrála tak akorát, aby chutnala... Někdy to stačí.(26.3.2016)

 • nash.
  ***

  Už to sice nemá ten švih a lehkost klasických komedií postavneých na záměně, ale jako jednohubka je to příjemná zábava. Místy sice naivní (nechci říkat přímo hloupoučké), nicméně udrží zájem a nepotřebuje přitom hrdiny vrhat do křečovitě ztřeštěných situací. Audrey Tatou je milá i jako protivná kadeřnice a má jiskru, která se hezky kříží s její vrozenou jemností. Nathalie Baye pobaví v každé scéně a občas si vyloženě film ukradne pro sebe. Asi z toho nebude žádná žánrová stálice, občas dokonce tak trochu přepadává přes okraj zdařilého průměru, ale rozhodně mi poskytla příjemně prožitý večer. Rozhodně víc než třeba před časem Klamač srdcí.. (když už jsme u té Francie a romantiky).(10.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace