Krásné lži

Gilles Henry

Philippe Martin

Kostýmy:

Virginie Montel

Konec byl stejně „zamilovaně přitroublý“ jako celý film. Možná bych tu matčinu pomstu nedotahovala do takového konce. Jsem konzervativní asi. Ale vcelku to bylo to roztomilé. :-)(23.6.2012)

Krásné lži mi v mnohém připomněly Něžnost Davida Foenkinose, a to nejen hlavní představitelkou, ale celou premisou o zamilovaném nesmělém pozorovateli a chvílemi bezcitném objektu jeho touhy. Společně s Něžností také tenhle snímek sdílí lehkost, s jakou je natočen, a vtip (i když tady se v tomto ohledu trochu víc tlačí na pilu). Takže u mě spokojenost, a pokud jsem dala Něžnosti o hvězdičku navíc, je to jen kvůli originalitě knižní předlohy.(26.5.2013)

• sarume

Tak ja nejsem fanouskem francouzskych filmu, ale tohle me opravdu nudilo a ta herečka v hlavni roli, to je pro me neco neuveritelne prehravajici, nic nerikajici bytost ,kterou už dufam nikde neuvidim. Velke zklamani(21.8.2012)

pribeh velmi dobre vymysleny, prevednie nedomyslene.(7.2.2013)

• Martin741

Tunisky Reziser Pierre Salvadori mi fuckt nyst nehovori, a po tomto filme tomu este dlho tak aj bude. Prazdne tlachanie o medziludskych vztahoch dostalo neprirodzene velky priestor : a posledne co mienim vo filmoch praktizovat, je xmrti sa ufilozofovat nad kazdou veto, co predniesol tuna kadejaky mental. Na filmy cumim totiz preto, aby som sa bavil! 5 %(14.6.2014)