Lidstvo je na pokraji vyhynutí. Cestu napříč Amerikou si totiž začne razit ohromné zemětřesení, jehož globální důsledky mohou být vskutku ničivé. Zastavit jej nejspíš může pouze mladá seismoložka Amy (Brittany Murphy) a černoch Boomer (Eriq La Salle), který celý život pracuje v lomech. (Skejpr)

m62 odpad!

Videl som teda už všelijaké blbosti, ale táto bola jedna z najväčších. Nelogický dej, stupídne postavy, fyzikálne nezmysly. ()

nandu991

Videl jsem 2x 5 minut... Nejdrive nekdy ze zacatku kdy se (nejspis) hlavni hrdina honi s prasklinou po lomu (nebudu komentovat strih ale naramne jsem se bavil) A pak nekdy ke konci, kdy se zase hlavni hrdina honi zase s prasklinou po lomu... Tim padem jsem usoudil ze nejspis slo celou dobu akorat o jezdeni v lomu s prasklinou... :D :D ()

Exever odpad!

Pana fera to bol hooodne lacny film, efekty nula bodov, herecke vykony total, celkovy dojem hrozny. Jednou vetou donebavolajuca kravina. ()

Serafina odpad!

Ty bláho. Ta zápletka. Ty efekty! Ta logika! Dávám odpad a myslím to jako poctu. Poctivě špatný televizní film je nejlepší večerníček. ()

liborzel odpad!

Tak za tyto úžasné efekty by se nemuseli stydět ani Japonci v šedesátých letech minulého století. Další americká megalomanská sračka. Rádoby dramatické scény byly velice snadno předvídatelné. Chybělo tomu snad úplně všechno-včetně sympatických hlavních postav. A to je katastrofický žánr mým nejoblíbenějším. ()

damian odpad!

Přišel jsem dát "odpad!" a zjistil jsem, že nemůžu, že už jsem ho dal! Proč krucinál nemůžu dát 2x "odpad!" ?!! ()

Pollini

Tak hlavní hrdinka je opravdu špatná herečka. Vedlejší role Boomera je mnohem lepší. Digitální diry zemi a výbuchy jsou hrozné. A jak prasklina ze zemětřesení honí auto po silnici je k popukání! ()