Lidstvo je na pokraji vyhynutí. Cestu napříč Amerikou si totiž začne razit ohromné zemětřesení, jehož globální důsledky mohou být vskutku ničivé. Zastavit jej nejspíš může pouze mladá seismoložka Amy (Brittany Murphy) a černoch Boomer (Eriq La Salle), který celý život pracuje v lomech. (Skejpr)

waits

Odfláknutá záležitost s nedůstojně okatými počítačovými efekty, nezajímavými herci a nudnými dialogy. ()

Illuminare odpad!

"Zastavte tu cisternu nebo vybuchnem! Nemůžu zastavit, sedíme na 5000litrech nafty. Když zastavím tak vybuchnem!"........... při psaní scénáře museli být uplně našrot, jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

MickeyStuma odpad!

Asylum a jejich pojetí katastrofického filmu, tentokrát na téma zemětřesení. A hned po úvodních titulcích se jde na věc. Jaképak zdržování. V lomu odstřelí snad půlku pohoří a začnou se dít věci. Vše se otřásá a země praská. A pořádně. A otřásá se také divák, na jaký spektákl se zase dívá. Když už ty levné počítačové efekty nestojí za nic, mohl by být alespoň scénář kvalitnější. Není. Opět je děravější než ementál. Tolik nelogičností a fantasmagorie po hromadě se opravdu najde snad jen v produkci Asylum. Vzorová scéna je s kamiónem, u kterého se každým střihem mění okolní prostředí. Tu je napravo elektrické vedení, tu je zase nalevo, kde se také objevuje a zase ztrácí jakési potrubí, tu je na obou stranách pouze holé pole, tu se objevují poblíž silnice stromy, no zkrátka pastva pro oči. I negramot pochopí, že tady není něco v pořádku. U takovýchto filmů by mělo být varování ministra zdravotnictví: - Při sledování tohoto filmu hrozí zešílení. - ()

feryk odpad!

Při prvním odstřelu a výbuchu jsem šel smíchy do kolen....bohužel to nebyla komedie. Další z řady "amatérských" filmů s nálepkou odpad. ()

Stejšn odpad!

Otřesné. Já se někdy rád podívám i na píčovinu, ale asi jsem neměl tu správnou náladu, takže za mě odpad jen to hvízdne. EDIT: po druhém shlédnutí hodnocení jen potvrzuji. ()

Pitryx odpad!

Měl mne varovat hned začátek. Dějově primitivní, trikově taky. Béčko se vším všudy nestojící ani za pozornost. Jediné plus je dobrý spád, ale ke konci se to také začne sukovat. 201312080000/0000 ()

Alex696

Efekty v tomto filme boli obyčajná bieda. herecký výkon Brittany Murphy, tak neviem, či to vôbec nazvať nejakým výkonom. ()

Limetka_M

Zemětřesení. Venku praská země. Do nenávratna se propadají lidé auta i celé budovy. Reakce specialistky na zemětřesení k přeplněnému sálu lidí : "Najděte si bezpečný stůl, pod který si zalezete!" .... Pobavilo. :D :D :D Film jsem sice neměla odvahu dokoukat, ale jedna * za hlášku. :D ()

bmx6

Tak tohle je totální brak!!!!Že já na to blbec koukal.Všemožný efekty mi přišli k smíchu.I ta Brittany Murphy se pohoršila,ale ona je skvělá,ale v takové sračce nemá co předvést.Jedna hvězda jen za to,že jí jinak miluju!!!! ()

tatka

Jednu hviezdičku dávam maskérovi, ktorý z Brittany Murphy spravil zombíka po mozgovej porážke. Niečo by s tou krivou hubou mala robiť. Ostatné stojí za prd. ()

nudlis odpad!

Neuvěřitelně trapná ubohost. Vydržel jsem jen během reklamy na jiném kanálu a úplně mi to stačilo. Opět jsem se divil, jak někdo může zaplatit tak debilní scénář a ještě debilnější provedení. Ale třeba je to pro mafiány dobrá pračka peněz. ()

pindruche

Nesnáším americké katastrofické filmy a tento se dere do popředí. To nebyl béčkový film ,ale zetkový. Ale pravda je, že jsem se i nasmála, při scéně jak ujíždí před prasklinou.Každý z nich nadskakoval v autě v jiném rytmu a jinak vysoko a já jsem si vzpomněla na strejdu a jeho auťák z 50 let s pérovacíma sedačkama a že jsme takhle naskakovali při předjíždění západoněmeckého meďoura....Jednu hvězdu dávám Brittany, jako vzpomínku. ()