Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

To by ještě tak scházelo, aby i tohle jsme měli dopředu nalajnované. Už takhle je příliš mnoho očekávání, příliš mnoho předem známých mezníků a vyjetých kolejí. Ještě tímhle se označkovat a mohl bych vypnout mozek i duši a nechat se prostě jen vláčet osudem. A opravdu mě tím koncem naštvali. Nebudu spoilovat, ale tohle je horší než když mi před očima umírají hlavní hrdinové na rakovinu. Ale vztek je taky emoce, že? I to se počítá a je to víc, než většinou dostanu. Netradiční romantická komedie je slovní spojení, které dneska jde použít opravdu málokdy, takže buďme vděční, když jednu za čas dostaneme. // 75%(16.12.2010)

Príjmený filmík na nedeľné popoludnie. Celé to tiahol originálny nápad s timerom, ktorý posunul celý romantický príbeh do inej roviny. Osudy postáv mi však boli celkom ukradnuté, pretože som sa do nich nedokázala celkom vžiť a uveriť im. PS kebyže som mala ja nefunkčný láskovač, to by ma dožralo :P.(25.9.2011)

Průměrná romantická komedie postavená na originálním nápadu, za což slavnostně uděluji třetí hvězdu. Jinak to totiž není žádný zázrak ani ve své váhové kategorii, neboť jediné jiskření jsem zaznamenal mezi sestrami a ty samy sebe evidentně nehledaly.(5.8.2011)

Z prvního pohledu dost primitivní námět se nakonec ukázal jako největší zbraň celého filmu. Na něm to všechno stojí a mně se to sakra líbí, má to svou myšlenku a originalitu. Myslím, že by se v dnešní době mělo cenit, že to má vůbec nějakou myšlenku. x) 70%(9.6.2011)

Chtěli byste vědět, kdy potkáte svojí pravou lásku? Téma bylo zajímavé, herecké výkony ucházející.. Příjde mi ale nesmyslné, aby člověk věřil kousku plastu v ruce, pff..(22.9.2011)