Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Ten konec mi to celé zkazil. Fuj na něj. Doufám, že taková věc nebude nikdy vynalezena.(4.8.2011)

Chtěli byste vědět, kdy potkáte svojí pravou lásku? Téma bylo zajímavé, herecké výkony ucházející.. Příjde mi ale nesmyslné, aby člověk věřil kousku plastu v ruce, pff..(22.9.2011)

Velice zajímavý námět, v jehož důsledku se vytvořily neobvyklé situace, scénář a pro diváka dlouhodobé zamyšlení......no, já bych v téhle situaci a době asi zešílela....jinak co mi chybělo k dokonalosti bylo malé využití postavy Desmonda Harringtona, na kterého se dobře, možná až moc dobře dívá :-)))(19.11.2010)

Existuje pro každého ten pravý/ta pravá a co byste dělali kdybyste přesně věděli dobu, která vás dělí ode dne, kdy ho/ji potkáte? Velmi originální "romanťárna", která vás donutí přemýšlet o tom, co pro vás vlastně pojem "my only true love" znamená. 80%(6.9.2012)

Komedie, která způsobuje melancholii, sci-fi, které vyvolává úsměv a překvapivý sladkobol, který zchladí několika anti-romantickými momenty. Absolutně neznámý debutant Jac Schaeffer si zkrátka vybral působivou a překvapivě kvalitní látku, která popírá pár obvyklých schémat a zanese do mozkových závitů náměty, které budou pár dní chtě-nechtě vrtat.(14.9.2010)