Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Přes chytré a originální ozvláštnění s titulním zařízením, které odpočítává, kdy člověk potká toho prvého či tu pravou zůstává, snímek klasicky vystavěnou romantickou komedií. "TiMER" sice je jeden z nápaditějších amerických nezávislých filmů, ale současně nese řadu neduhů dané kategorie jako je uměle hyperrealistické prostředí, titěrné středostavovské problémy a vše zastřešující líbivost. Na druhou stranu je nutné uznat, že díky pečlivě rozvedenému nápadu si uchovává kvalitativní náskok před mainstreamovou i nezávislou konkurencí. 7/10(5.6.2010)

• Gaaron

Nejzajímavější je na tom původní idea. Ale nováček na režisérské sesli se má ještě hooooodně co učit, stejně tak herci (jediný, kdo hrál slušně, byl Quinn z Dextera) a scénář byl tak průhledný, že v poslední třetině filmu už jsem ho odříkával předem.(9.10.2010)

Z prvního pohledu dost primitivní námět se nakonec ukázal jako největší zbraň celého filmu. Na něm to všechno stojí a mně se to sakra líbí, má to svou myšlenku a originalitu. Myslím, že by se v dnešní době mělo cenit, že to má vůbec nějakou myšlenku. x) 70%(9.6.2011)

Proč mi je Oona tak nesympatická, odkud ji jen znám? á už vim beverly hills, dětství... kdysi se mi míchala do nerozlučné dvojky Kelly a Brandon. Snažim se být nezaujatý, ale stejně na mne působí nesympaticky. Jinak film svým způsobem zajímavý, je to zase něco nového, ale že by to bylo zase nějak skvělé? ja příběh příliš neprožíval a spíše jsem se nudil. Slabší 3, 55%.(24.9.2010)

Překvapuje mě, jak ve filmu všichni vidí romantickou komedii. Já v něm nic komediálního nenašla, ze začátku jsem měla dojem, že sleduju zajímavé sci-fi, z kterého se po prvních deseti minutách vyklubalo už jen klasické romantické drama s několika neotřelými nápady, které však nebyly plně využity. Prostě průměr s jedním originálním nápadem, z kterého některý zručnější režisér, či scénarista mohl vykřesat hit.(19.9.2010)