poster

Stopky lásky

 • USA

  TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elyssea
  ***

  Ten konec mi to celé zkazil. Fuj na něj. Doufám, že taková věc nebude nikdy vynalezena.(4.8.2011)

 • pufina
  ***

  Chtěli byste vědět, kdy potkáte svojí pravou lásku? Téma bylo zajímavé, herecké výkony ucházející.. Příjde mi ale nesmyslné, aby člověk věřil kousku plastu v ruce, pff..(22.9.2011)

 • sulimo
  ****

  Velice zajímavý námět, v jehož důsledku se vytvořily neobvyklé situace, scénář a pro diváka dlouhodobé zamyšlení......no, já bych v téhle situaci a době asi zešílela....jinak co mi chybělo k dokonalosti bylo malé využití postavy Desmonda Harringtona, na kterého se dobře, možná až moc dobře dívá :-)))(19.11.2010)

 • René.girl
  ****

  Existuje pro každého ten pravý/ta pravá a co byste dělali kdybyste přesně věděli dobu, která vás dělí ode dne, kdy ho/ji potkáte? Velmi originální "romanťárna", která vás donutí přemýšlet o tom, co pro vás vlastně pojem "my only true love" znamená. 80%(6.9.2012)

 • novoten
  ****

  Komedie, která způsobuje melancholii, sci-fi, které vyvolává úsměv a překvapivý sladkobol, který zchladí několika anti-romantickými momenty. Absolutně neznámý debutant Jac Schaeffer si zkrátka vybral působivou a překvapivě kvalitní látku, která popírá pár obvyklých schémat a zanese do mozkových závitů náměty, které budou pár dní chtě-nechtě vrtat.(14.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace