poster

Stopky lásky

 • USA

  TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • togaf
  ***

  Originální téma, které pro mě ničí hlavní hrdinka. Tu ženskou jsem nemohla vystát. Ještě že časovač lásky je vymyšlený, nenáviděla bych ten přístroj a zřejmě bych se angažovala v nějakém nepolitickém uskupení vyžadující postavení časovače mimo zákon.(26.4.2011)

 • Hees
  ***

  Pre mňa to neskončilo tak ako malo. Nie som vždy fanúšik krásnych romantických koncov, ale tu som si to želal. Dúfam teda, že to neovplyvnilo moje hodnotenie.(asi ovplyvnilo) (Hodnotenie 3,5)(12.3.2012)

 • ivishka
  ****

  No...dosti zajímavý vynález ten Timer.Akorát mi to přijde jako věc, co člověku až moc usnadňuje veškerá trápení,která nejsou sice vůbec příjemná ale za to - člověk se přeci z těch svých chyb má poučit a ne se jim vyhnout a zkrátit si hledání té "true love" třeba o pět let. Každý člověk,který nějákým způsobem vstoupí do našeho života, tak jej nějak ovlivní a hlavně nás změní a ty zkušenosti naučí.Bylo by sice hezké mít takový časovač a pravděpodobně bych se i stotožnila s hlavní hrdinkou Oonou,které se na časovači dlouhou dobu nic neukazovalo....Vidím se v roli forever alone a někdy je prostě lepší nevědět nic o své budoucnosti.Je nudné vědět co se stane dopředu, člověk pak ztratí jakoukoliv motivaci.Ke konci mě dosti mrzelo ukončení vztahu Oony a Mickeyho ale jinak tomu jaksi nemám co vytknout.(20.7.2012)

 • Elyssea
  ***

  Ten konec mi to celé zkazil. Fuj na něj. Doufám, že taková věc nebude nikdy vynalezena.(4.8.2011)

 • SexyAjinka
  ****

  Podle mě je tam vynikající hlavní myšlenka. Takové lásko stopky jsou fascinujícím nápadem. Zajímalo by mě, jak rychle by se to zvrhlo, kolik rodin rozvrátilo a kolik lidí naopak spojilo. A scénář celkově se mi líbil, mělo to náboj i děj. Příjemný romantický film. Má jednoznačně mé doporučení.(8.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace