Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Zajímavý námět, ale hrozně předvídtelný děj. Pár scén na pousmání se také najde, ale jinak nic nového film nenabídne. Závěr mě v celku zklamal, protože je neurčitý... 6/10 = 65*(12.1.2011)

Chtěli byste vědět, kdy potkáte svojí pravou lásku? Téma bylo zajímavé, herecké výkony ucházející.. Příjde mi ale nesmyslné, aby člověk věřil kousku plastu v ruce, pff..(22.9.2011)

[imdb: 6.6/10] | me: Nezávislá romantická komédia, ktorá sa nesnaží o typický hollywoodsky "romantický humor". Má svoje tempo, ktoré je na môj vkus však trošku pomalé a nevýrazné. Celkovo sa však nejedná o totálne nudnú záležistosť. Je to film, ktorého hlavná myšlienka je síce "šialená", ale na šťastie spracovaná bez zbytočného rozpitvávania. Dej sa sústreďuje skôr na okolnosti a následky svojským nekomerčne romantickým hoci podľa mňa nie najpútavejším spôsobom. Mňa si táto originalita proste nezískala.(4.9.2010)

Překvapuje mě, jak ve filmu všichni vidí romantickou komedii. Já v něm nic komediálního nenašla, ze začátku jsem měla dojem, že sleduju zajímavé sci-fi, z kterého se po prvních deseti minutách vyklubalo už jen klasické romantické drama s několika neotřelými nápady, které však nebyly plně využity. Prostě průměr s jedním originálním nápadem, z kterého některý zručnější režisér, či scénarista mohl vykřesat hit.(19.9.2010)

TiMER je společně s 500 dní se Summer dalším svěžím větrem na poli romantických komedií. Zajímavý námět a dobré herecké výkony normálních neokoukaných herců, hrajících hlavně v seriálech.(28.7.2010)