Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Ten konec mi to celé zkazil. Fuj na něj. Doufám, že taková věc nebude nikdy vynalezena.(4.8.2011)

Originálna myšlienka, zaujímavé spracovanie, neopozeraní hlavní hrdinovia, rozumná stopáž a (aspoň teda mnou) neočakávaný koniec. PS: či by som si dala implantovať Timer? ukameňujte ma, ale asi áno :-) EDIT: preboha, kto to preložil ako Stopky lásky? Veď to znie ako názov telenovely!!!(29.8.2010)

TiMER je společně s 500 dní se Summer dalším svěžím větrem na poli romantických komedií. Zajímavý námět a dobré herecké výkony normálních neokoukaných herců, hrajících hlavně v seriálech.(28.7.2010)

Na tenhle film jsem se těšila a chystala už od doby, co jsem viděla podle mě trochu podobný Vyměřený čas. Ale právě po In Time jsem neočekávala už žádný zázrak. Moje překvapení však bylo obrovské. Celou dobu jsem se příjemně bavila a děj mě natolik vtáhl, že jsem v jednu chvíli začala přemýšlet, jestli si takové "hodinky" taky nepořídím:D Nejedná se o obyčejnou nudnou romantickou komedii, ale je skvěle doplněna touto zajímavou myšlenkou a to z ní dělá neobyčejnou. I přes občasnou předvídatelnost děje a průměrné výkony herců - 5*!(8.3.2012)

Řeklo by se na první pohled film pro romantické dívčí duše. Ale myšlenka má mnohem hlubší smysl, než čekání na pana Božského, ve stylu Sexu ve městě. Pro mne, majícího rád nezávislou tvorbu, nepoplatnou masové poptávce, velmi slušné překvapení včetně neokoukaných herců. Skvělá hudba: Andrew Kaiser(19.7.2010)