Hlava na hlavě

Ensemble c'est trop

Komedie

Francie, 2010, 93 min

• Malarkey

Nudná a pofidérní Francie, které je v dnešní době plno. Dokonce víc, než by člověk vůbec tušil. A jelikož je francouzský film v Česku oblíbený, sypou tu distributoři jeden kousek za druhým a ve skutečnosti je opravdu málokterý komediálně na takové úrovni, že by si zasloužil pozornost. Tenhle se řadí mezi tu typicky bláznivou Francii, který ale ten naprosto typický francouzský humor neumí do filmu vůbec zapracovat. Ve většině případů je to tedy naprosto trapná fraška. Ale těch je...(2.2.2013)

Svěží komedie, Léa zraje jako víno. Zajistila si také kvalitní herecký ansámbl. Jocelyna Quivrina je škoda, vytvořil s Aïssou Maïga velmi roztomilý pár.(26.2.2013)

• rt12

Vůbec jsem nepochopila co tím chtěl ,,básník" říct, asi se mi někam ztratil smysl pro humor. Uječený film bez nějaké myšlenky s Nathalie Baye v roli matky, která se chovala jako rozmazlený fracek. Nic víc, jenom otrava. I ty dvě jsou moc.(26.3.2013)

Uletená, vtipná, ľahká francúzska komédia s neuveritelnými scénami, príliž veľa náhod a veľa situacií, čo by sa v reale asi nikdy tak po kope nestretli. 3 z 5(6.2.2013)